REKLAMA
REKLAMA

16.01.2015 17:38 #hanka44
Ludzie biorą pożyczki na różne cele. Często bierze się pożyczki na święta: pozyczkinadowolnycel.pl Chęć pokazania się, zrobienia wystawnej kolacji wigilijnej jest ważniejsza niż fundusze.
23.02.2015 15:37 #michal
Po co? Żeby ją wykorzystać...http://szybkiepozyczkigotowkowe.pl/ Pożyczka jest dobrym rozwiązaniem tylko w wybranych przypadkach - przede wszystkim musicie mieć środki na spłatę. Jeśli ich nie macie, to nie ładujcie się w dług.
26.05.2015 10:07 Inwestorzy
Mogę zaproponować wam naszą ofertę pożyczek bez sprawdzania baz BIK, KRD itp. Jesteśmy prywatnymi inwestorami udzielającymi pożyczek pod zastaw nieruchomości. Swoją szczegółową ofertę opisaliśmy na stronie o nas .Krótko mówiąc nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach, dajemy pożyczki każdemu, kto ma możliwość zabezpieczenia pieniędzy w postaci nieruchomości
04.02.2017 15:37 #Sembil
Chyba to co piszecie niewiele ma wspólnego z pożyczką Zielonki, bo oni nie mają takiego oprocentowania ;)

Wszędzie tak wszyscy reklamują te pożyczki, a one są tak drogie, że głowa boli. Jedynie te pierwsze promocyjne za darmo są tak naprawdę opłacalne.

Np. ostatnio analizowałam pożyczkę w Lendon - pierwsza jest darmowa do 2000 zł, ale tyle raczej nowy klient nie dostanie. Podobna pożyczka poza promocją na 30 dni na kwotę 2100 zł w Lendon już ma RRSO na poziomie 1800%. A koszt wynosi według symulacji 593 zł.

Moją analizę i opinię możecie przeczytać tutaj - opis pożyczki w Lendon
08.03.2017 16:54 marrysia28
No jednak na naszym rynku jest wiele firm, które oferują różnego rodzaju pożyczki. Ja na przykład gdy mam potrzebe skorzystania z kredytu zawsze zaciagam opini moich znajomych, którzy juz w tym temacie siedzą. Np ostatnio moja koleżanka bardzo polecała mi firme AASA- tu macie link kredyty online w 15 minut , która zaoferowała jej kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet . W sumie sprawdziłam ta oferte i akurat była idealna dla moich potrzeb. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to smiało moę to polecić. Pozdrawiam
wpis modyfikowany 1 raz, 10.03.2017 13:21 
07.04.2017 10:17 marrysia28
Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, szukałam bankowa pożyczka dla firm. Aasa Polska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to firma która oferuje pożyczki dla firm bez baz http://aasadlabiznesu.pl , wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła !
11.04.2017 15:11 Piper
jeśli już brać pożyczkę to tylko w banku bo to jednak pewniejsze i bezpieczniejsze źródło.

97/498 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Poszukuje kierowców. Praca na terenie Warszawy. Wysokie zarobki.

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie