REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Nowodwory

23.08.2016 10:48

- Ratusz całkowicie położył projekt inwestycyjny, prace powinny zostać skończone w kwietniu bieżącego roku. Niemniej tak się jednak nie stało i plaża najprawdopodobniej zostanie oddana w grudniu obecnego roku.
Mogę wiedzieć jaka jest trudność że termin przesunieto o 8 miesięcy? Drogi zarządzie? Jak na razie opóźnienia i przedłużające się prace to wizytówka naszej dzielnicy: od plaży, przez przebudowy na Tarchominie, szkoły i przedszkola, po małe inwestycje jak Skarbka z Gór. Wszystko jest opóźniane, przesuwane, odkładane na boczny tor, DLACZEGO???

# gość

23.08.2016 10:53

Wizytówką tego zarządu jest: OPÓŹNIENIA, TO NASZA SPECJALNOŚĆ.
Inaczej tego nie widzę.

# Ekolog

23.08.2016 11:55

Jak to projekt inwestycyjny na terenie chronionym. Składam doniesienie do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska jak to powstanie . Tam nie wolno nic trwałe wiązać z gruntem. Ta plaża to chory wymysł. Mieszkańcy głosowali na ładna nazwę.

REKLAMA

# mieszkaniec13

23.08.2016 12:08

RADNY MARCIN KOROWAJ MA RACJĘ, TO JEST SKANDAL! TA SZKODLIWA KOALICJA W RATUSZU (PO + INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI + RADNY FILIP PELC) ZAWAL WSZYSTKIE INWESTYCJE, POGNAĆ TYCH PARTACZY Z RATUSZA!!! ZDECYDOWANIE KONIEC Z TĄ DYLETANTKĄ!!! PRZECIEŻ NA TYM CIERPIĄ ZWYKLI MIESZKAŃCY, KTO ZA TO PONIESIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

# Darek z Odkrytej

23.08.2016 12:08

#mieszkaniec13 napisał(a) 23.08.2016 12:08
RADNY MARCIN KOROWAJ MA RACJĘ, TO JEST SKANDAL! TA SZKODLIWA KOALICJA W RATUSZU (PO + INICJATYWA MIESZKAŃCÓW BIAŁOŁĘKI + RADNY FILIP PELC) ZAWAL WSZYSTKIE INWESTYCJE, POGNAĆ TYCH PARTACZY Z RATUSZA!!! ZDECYDOWANIE KONIEC Z TĄ DYLETANTKĄ!!! PRZECIEŻ NA TYM CIERPIĄ ZWYKLI MIESZKAŃCY, KTO ZA TO PONIESIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ?

Popieram w 100%!

# mattij

23.08.2016 12:22

Jeśli rzeczywiście plaża ma być gotowa w grudniu to liczę na Panią burmistrz, że jako pierwsza przyjdzie i położy się na śniegu w bikini! Może troche wtedy przewietrzy swój umysł i zacznie myśleć

REKLAMA

# pakeroo z zegarynki

23.08.2016 12:54

Na przekór innym będę często odwiedzał ta plażę w grudniu:)

 basik

23.08.2016 15:18

To jest totalne marnotrawienie pieniedzy z budzetu obywatelskiego.

# Tadek

23.08.2016 15:29

#Ekolog napisał(a) 23.08.2016 11:55
Jak to projekt inwestycyjny na terenie chronionym. Składam doniesienie do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska jak to powstanie . Tam nie wolno nic trwałe wiązać z gruntem. Ta plaża to chory wymysł. Mieszkańcy głosowali na ładna nazwę.

To złóż, chętnie poznam nazwisko manipulanta. Oficjalna informacja ze strony dzielnicy brzmi tak "inwestycja wymagała uzyskania opinii Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska oraz decyzji Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej zwalniającej z zakazów obowiązujących na obszarach szczególnego zagrożenia powodzią. Dlatego realizacja tego projektu przesunęła się na wrzesień. Na szczęście z samej plaży można korzystać, a prace wykonywane w wakacje mogłyby to uniemożliwić bądź utrudnić." Także trafiłeś, jak kulą w płot.
Ciekawe jest jak wrzesień który i tak jest późnym terminem, stał sie grudniem. Myślę że pomysł otwarcia plaży w grudniu przez zarząd w strojach kąpielowych może wywołać niezłe zamieszanie w mediach. A to nasz zarząd lubi, w przeciwieństwie do uczciwej pracy
Sam projekt jest dobry i potrzebny, w końcu na niego głosowało najwięcej osób, więc sorry malkontenci ale jezeli uważacie że zrobicie coś lepszego, weźcie się do roboty, napiszcie projekt, przekonajcie ludzi do głosowania. Do roboty :-)

REKLAMA

# zbyszek

23.08.2016 18:17

Może jeszcze parking dla samochodów? :P Litości! To jest urok tych stron, trudny dojazd, schowane w chaszczach itp. Infrastruktury nie niszczy PO, tylko ci, którzy tam chodzą "poszaleć"

# chciałbym

23.08.2016 19:20

Fajnie by było jakby na Nowodworach nad Wisłą na wysokości ulicy Sprawnej zrobili plażę. Wystarczyło by wysypać piach, zrobić kilka ławek i koszy na śmiecie, miejsce na ognisko i może jakieś nieduże drewniane molo?? A jakby byy jeszcze latarnie i monitoring to już wogóle byłby cud.

# chciałbym

23.08.2016 19:25

i jeszcze boisko do siatkówki plażowej i może siłownie plenerową też

REKLAMA

# Dfg

23.08.2016 22:53

Tylko syf i bród. Pełno śmieci i szkla po alkholu.

# Miodek

24.08.2016 10:51

#Dfg napisał(a) 23.08.2016 22:53
Tylko syf i bród. Pełno śmieci i szkla po alkholu.
nie bród tylko brud...

# Mieszkaniec Nowodworów

24.08.2016 16:40

Rozumiem kilka plaż na Białołęce, to ta może jeszcze sezon poczekać. Ale jedyna na całej linii .... I ratusz nic na ten sezon z tym nie zrobił. .. na tym zdjęciu, to plaża wygląda sporo lepiej niż w rzeczywistości. Oczekuję, że pracownicy ratusza dadzą przykład i na sezon zimowy, tj. grudniowy, kiedy oddadzą plażę po rewitalizacji, połóż się na niej i zaczną opalać w grudniowym słońcu, na jakie to przygotowują plażę do oddani..

REKLAMA

# arti

25.08.2016 00:21

Powtarzałem kiedyś i powtarzam dziś pomysł inwestowania w miejsce które jeśli nie zostanie zalane, to zostanie zniszczone przez chuliganów, jest pomysłem chorym. Pan radny niech się zajmie ważniejszymi problemami naszej dzielnicy. Mamy na co wydawać publiczne pieniądze na Białołęce, przekonuje się o tym codziennie wychodząc na ulice.

# Strumykowa

25.08.2016 09:43

arti "jesteś beznadziejny do kwadratu z tymi żałosnymi jękami. Jakbyś wylądował tu z jakiegoś kosmosu" Mnie plaża nie przeszkadza. Tak ma wyglądać dobra robota Włodarzy Miasta:)

# Jędruś

26.08.2016 12:54

Właściwą lokalizacją dla plaży byłby za wałem odcinek vis a vis Chaty Trapera,plaża byłaby bezpośrednio za wałem z dala od wszelkich zakopconych tras ruchu.Miejsce już w tej chwili popularne i często wybierane przez mieszkańców na grilla lub jako dzika plaża do opalania się a nie jakieś krzaki pod mostem...

REKLAMA

# Wisła

26.08.2016 16:01

#Jedrus ten teren to ścisły rezerwat przyrody. Poczytaj trochę. Było już o tym.

# J%u0119dru%u015B

26.08.2016 19:52

#Wisła mam na myśli ten teren za wałem na prawo od Chaty Trapera przed kolektorem "Czajki" na który parę lat temu i tak była nawożona ziemia w celu wzmocnienia wału przed kolektorem.W przyrodę zbytnio ingerować nie trzeba bo teren za wałem jest odsłonięty i nasłoneczniony więc nic tam wycinać nie trzeba,do tego bezpośredni dostęp autem,rowerem czy też pieszo bez przedzierania się przez zarośla i błota,wygodny murek na wale do posiedzenia.

# Jędruś

26.08.2016 19:52

#Wisła mam na myśli ten teren za wałem na prawo od Chaty Trapera przed kolektorem "Czajki" na który parę lat temu i tak była nawożona ziemia w celu wzmocnienia wału przed kolektorem.W przyrodę zbytnio ingerować nie trzeba bo teren za wałem jest odsłonięty i nasłoneczniony więc nic tam wycinać nie trzeba,do tego bezpośredni dostęp autem,rowerem czy też pieszo bez przedzierania się przez zarośla i błota,wygodny murek na wale do posiedzenia.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe