REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# kolp

02.02.2016 12:05

Zdecydowanie glinianki.

# ser

02.02.2016 13:18

ktoś chce nieżle zarobić mam nadzieję, ze ludzie nie zgodzą się
To ma być Park !!!! Chociaz i tak już w centralnym miejscu powstał wybieg dla psów, chcecie do końca zagracic ten teren ????? Jak tak dalej pójdzie to zbędzie istna karykatura a nie Park
Jest tyle miejsc na Bemowie, które odstraszaja swym wygladaem
Może najpierw rzeczy podstawowe a nie jakies aberrracje

# Fikus

02.02.2016 13:59

Też mi to zalatuje karykaturą. Ja bym raczej widział takie oczka wodne z wodotryskiej coś w stylu Moczydła, Ogrodu Saskiego czy parku Szymańskiego ale na terenie osiedli przy Lzurowej, w parku przy Anieli Krzywoń czy jeszcze w inny miejscu. W końcu nie zawsze musimy mieć z okien widok na... inny blok. Jestem za uprzyjaźnianiem przestrzeni mieszkańcom czyli dużo terenów zielonych ale bardziej zwartych niż zwykły skwer, gdzie można iść z dzieckiem pobawić się na trawie, puszczać latawce, rozłożyć koc, posłuchać ptaków...

REKLAMA

# Walker

02.02.2016 18:56

A czy któryś w was krytykujacych mądrali pokusił się o to żeby samemu wymyślić i zgłosić jakąś alternatywę do tego projektu? Bo siedzieć tylkiem przed komputerem i krytykować pracę i pomysły innych to żadna sztuka.

# ser

02.02.2016 18:59

Przejdż się główną alejką Parku Górczewska i zobacz co jest do porawienia
Tam w niektórych miejscach nie da się przejsc!!!!! błoto, połamane płyty chodnikowe no to są podstawy!!!! Trzeba najpierw rzeczy podstawowe zrobić, wyremontować alejki itp anie budowac wodotryski

 Ewe123

02.02.2016 22:12

Pomysł bardzo mi się podoba - do wykorzystania w przypadku glinianek. Natomiast park górczewska aż się prosi o porządne ogarniecie, posadzenie drzew, krzewów! Jeśli czyta to ktoś z urzędu dzielnicy, to proszę o zajęcie się sprawa. Mieszkańcy Jelonek.południowych nie mają alternywy, jest tylko park górczewska i tylko nazwa wskazuje na to, że to jest park.

REKLAMA

# Ja aaa

02.02.2016 22:44

Na gorczewskiej jest na to dużo miejsca :)

# Walker

03.02.2016 03:44

#ser co zrobiłeś w tej sprawie o której piszesz? Bo coś mi mówi że poza klepaniem hejterskich komentarzy niewiele robisz. Bo przecież łatwiej krytykować czyjś pomysł niż samemu wykazać się kreatywnością i coś wymyślić

# joabud

03.02.2016 08:37

FAJNIE W PARKU GÓRCZEWSKA ... SUPER JESTEM ZA

REKLAMA

# paulina_f

03.02.2016 10:57

I po co było zasypywać glinianki?

# Wolazmian

03.02.2016 12:42

Co to będzie za miła plaża, z zakazem kąpieli oczywiście. Na gliniankach już przecież stoi. Pozdro dla braci ze straży miejskiej.

# szenio

04.02.2016 13:55

Plaża na Bemowie, ? śmiechu warte, na Bemowie sa jeszcze ulice bez wody , kanalizacji, bez drogi czy chodnika. Może tym warto się zająć, a nie wydumanymi problemami.

REKLAMA

# bemwaw

05.02.2016 23:26

Chryste, kto wymyśla takie idiotyzmy?

# filkam

09.02.2016 10:44

Uważa pan, że lepiej zrobić komuś ładny widok z okna, niż coś dla matek z dziećmi bo to tylko zwykły skwer, trzeba było sobie kupić dom w lesie a nie w blokowisku , wszyscy mamy z okien widok na inne bloki. Poza tym pytanie jest zgoła inne niż pańska odpowiedź.

# emerytka

10.02.2016 12:43

Proszę zostawić nasz park w spokoju. Już teraz niknie w oczach. Jazgotliwy i paskudny amfiteatr, gumowy parking w środku parku, a ostatnio kojec dla psów. I co jeszcze? Czy nie lepiej spacerować z pieskiem po wielkich nieogrodzonych trawnikach, a samochód parkować w zatoczkach przy przedłużonej w stronę parku ulicy Raginisa? Czy już nikt nie potrafi powiedzieć: dosyć zagracania i dewastacji naszego osiedlowego parku?

REKLAMA

# gozia

11.02.2016 12:16

Górczewska!!!

# tezeusz

14.02.2016 11:32

Plaża na Bemowi - może i ciekawy pomysł, tylko czy na teraz?. Natomiast chyba nie w parku Górczewska. Ten park to miejsce z potencjałem, ale szkoda, że nie ma na niego kompleksowego pomysłu. Ogromy teren, który by można zagospodarować. Rozumiem, że największą przeszkodą jest linia wysokiego napięcia w tym miejscu?. Nie jestem fachowcem od tego obszaru, więc się nie zamierzam wymądrzać, co można z nią zrobić. Ale pewnie coś można, tylko to pewnie są ogromne koszty.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA