REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Plany na wakacje

16.03.2016 16:02 #zszaszka
Macie już plany na wakacje? Polska, czy dalsze podróże?
18.03.2016 15:28 #Malwa812
Co prawda to jeszcze wcześnie, ale znajomi wyjeżdżają do Grecji w lipcu. Już zarezerwowali sobie wycieczkę w biurze Grześkowicz (z Warszawy również zabierają ludzi) i nas namawiają żebyśmy z nimi jechali. Program wycieczki wydaje się być całkiem ciekawy i sam fakt że jeszcze nigdy nie byłam nigdzie za granicą.
19.03.2016 15:37 #kinga112
Ja lecę do Islandii Ja na stronie http://iceventure.pl/ znalazłam rewelacyjną ofertę wycieczki do Islandii - zawsze o tym marzyłam, chyba się zdecyduję. Przyda mi się taki odpoczynek
14.04.2016 12:10 #hania99kos
Ja wsiadam w busy do Niemiec. Lublin po całym roku na pewno zdąży mi się już znudzić.
18.04.2016 15:15 inka28
oj w tym roku to zdecydowanie polska, tyle było tych wszystkich zamachów terrorystycznych że aż strach się ruszyć gdzieś z kraju, pozostaną góry chyba na ten rok
09.05.2016 09:41 #Rupik
Ja może nie boje się zamachów, ale też zostaje w Polsce :P
Jak prawie co roku wyjeżdzam do Krynicy Morskiej. Jest tam pięknie i lubie się smażyć na słońcu ;), a jak nie ma słońca to zawsze można powiedzieć w hotelu czy coś. Słyszałem że teraz w Continentalu zrobili aquapark więc też będzie można tam się wybierać w niepogodę. Nic tylko wybierać Krynicę :D
06.06.2016 11:29 #ella
Swoimi pieniądzmi które miałam przeznaczyć na wyjazd opłaciłam kurs angielskiego, na który zamierzam podczas wakacji chodzić. Przyda mi się potem w pracy, bo nie będzie już tyle czasu na naukę, a teraz w speak up mogę sobie dopasować plan zajęć do własnych możliwości.
15.06.2016 22:01 #maffs
Ja w tym roku zastanawiam się nad Tignes, w lipcu jest fajny wyjazd na narty na lodowcu :) to coś innego niż standardowe siedzenie na plaży, myślę, ze warto dla odmiany zrobić coś zupełnie odwrotnego
08.07.2016 13:31 #Przemek
Góry, konkretnie Zakopane. Trochę wędrówek, trochę dobrej kuchni (rydze!) i trochę kultury (teatr Witkacego i spektakl witkacy.pl/ccy-witkac-y-menazeria.html) czyli pełnia szczęścia :)
26.07.2016 13:44 #milka
Chcemy trochę odpocząć wśród zieleni, żadne Ibizy czy Majorki nas nie interesują. Schowamy się w pięknym dworku na Kaszubach http://lisewskidwor.pl/ i mamy nadzieję, że uda nam się ta ucieczka od świata :)
26.07.2016 16:02 wwojtek84
Ja też wybieram się w tym roku tylko w Polskę. Dodatkowo, tak jak każdy prawdziwy Polak jestem zmuszony zrobić remont w mieszkaniu po mojej babci w Krakowie, bo można tam dostać tego typu dofinansowanie do...iany pieca. Nie można przegapić takiej okazji!
27.07.2016 08:09 jerzy_kowalski
Myślę o wakacjach w Polsce,bardziej w górach, może Pieniny ale konkretnie brak jakiś konkretnych planów
27.07.2016 13:36 #mimka
Ooo, my też byliśmy w Zakopanem, ale do teatru nie zajrzeliśmy, następnym razem :) Za to porządnie odpoczęliśmy, bo nocleg mieliśmy w dobrym miejscu, z dala od tłumów na Krupówkach- http://zakopanetulipan.pl mieści się na Olczy, baaardzo fajna dzielnica.
29.07.2016 10:20 TokarskiA
Ja też wybieram się do Zakopanego. W tym roku udało nam się zarezerwować miejsce w pensjonacie, gdzie wcześniej za każdym razem nie było miejsc. Fajna sprawa, mam nadzieję, że pogoda dopiszę.
08.08.2016 10:19 #lulek
Bez żadnych obaw można zatrzymać się nawet z małymi dzieciakami w schronisku Orlica w Szczawnicy. My już od kilku sezonów spędzamy w nim urlop z naszymi pociechami. Ma nie tylko doskonałą kuchnię ale również bardzo dobrą lokalizację, pokoje dobrze wyposażone i naprawdę obsługę na wysokim poziomie.
08.08.2016 12:54 #Olimpew
Ja też Zakopane, wiem, że wielu woli mniejsze miejscowości, a Zakopane jest jednak mocno nastawione na turystów, ale mi to nie przeszkadza. Zawsze jest co robić. Noclegi koło Krupówek mogą zwalać z nóg, ale my znaleźliśmy bardzo tani nocleg na nocujznami.pl, taki uroczy domek. Było trochę dalej, ale przynajmniej nie było głośno :) W tej miejscowości podobają mi się widoki i to, że zawsze jest co robić.
05.09.2016 11:56 #korter
My byliśmy w tym roku w Bułgarii, w lipcu. Bardzo ładna pogoda, ciepła woda, fajny hotel, a rezerwację robiliśmy w listopadzie, na Travelplanet. Od razu z ubezpieczeniem od bankructwa BP (było w cenie) i od kosztów rezygnacji. A w sezonie czy na lastach nie było najmniejszych szans na takie stawki, które my zapłaciliśmy. Bardzo dobrze na tym wyszliśmy.
07.09.2016 13:46 #kokona
Zdecydowanie wybieram podróże w odległe zakątki świata, wyjazdy typu vip travel . Można w ten sposób zwiedzić miejsca, które są trudno dostępne dla zwykłych turystów. Przykładowo, cudowną Botswanę, jej parki narodowe i rezerwaty.
27.01.2017 11:03 explosive
Ja wybieram się w rejs statkiem po Morzu Karaibskim. Odwiedzę przy okazji Dominikanę i Barbados. Prawie wszystko wliczone w All Inclusive http://http://www.tanierejsowanie.pl/ , poza opłatami portowymi czy kosztem dolotu do Madrytu, ponieważ rejs zaczynam z Dominikany, na którą trzeba dotrzeć z Madrytu. Zabieram w tą podróż moją żonę i moich rodziców, mam nadzieję, że ucieszą się z tej niespodzianki.
18.02.2017 22:53 #alizea
u mnie chyba będzie Hiszpania, ostatnio oglądałam kwatery na bookaparcie i mam ochotę tam pojechać
19.02.2017 09:29 #Karcka
Też myślałam o Hiszpanii, bo jeszcze tam nie byłam. Patrzyłam oferty, ale chyba najkorzystniej wyglądały na Itace. Zreszta mają tam ofert ogrom Hiszpanii na lato 2017, więc jest w czym wybierać.
20.02.2017 11:03 #sad
spam, spam
28.02.2017 15:12 #lexan
a ja się zastanawiam, bo ta Hiszpania kusząca, ostatnio przeglądałam kwatery na bookaparcie w Nerji i poważnie się nad nimi zastanawiam
28.02.2017 15:36 #karola87
spam, spam,

31/740 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie