REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# kościesza

25.03.2014 12:34

Tak, z planem Kuligowa to gigantyczny skandal. Ciekawe ile pieniędzy podatników na to poszło i ile jeszcze pójdzie w błoto? Na moje pytania w Biurze Naczelnego Architekta usłyszałem że to "kompletna porażka urzędu i urzędników". Jak tu nie dawać wiary spiskowym teoriom dziejów, które w tym przypadku podsuwają koncepcję o wyższości pewnych deweloperów nad panującym porządkiem. To właśnie oni stworzyli na Kuligowie politykę faktów dokonanych i de facto wprowadzili do logicznej wizji bałagan i nieład. Wystarczy spacer Jeziorową. Uroda lezących bloków powala. Usytuowanie niektórych budynków tam gdzie zawsze był polder/niecka na nadmiar wody, budzi mocne zdziwienie. Odseparowanie i zabudowa łachy Zbytki wraz ze zniszczeniem cennej skarpy (dość mocno tu zaznaczonej) to mord na kawałku ciekawego krajobrazu. Brak skomunikowania drogami publicznymi tych osiedli z Wałem czy bezpośrednio z Bronowską to kolejny przykład "planowania" naszych "profesjonalnych" włodarzy... etc etc etc... Ile można o tym pisać i gadać i nic z tego nie wynika. Pewnie warto by zainteresować sprawą organy ścigania...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA