REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

17.09.2013 13:11

Te opcje z Powązkowską bardzo mi się podobają :)

# bemowianka

17.09.2013 13:32

I Ryżowa - ekstra pomysł :)

# bemowianka

17.09.2013 17:01

o ryżowej napisała bemowianka bis

REKLAMA

# tomek

18.09.2013 08:03

Wystarczy wziąć starą mapę sprzed 40 lat i zobaczyć, ile wtedy było linii tramwajowych. I zacząć odbudowywac to, co rozebrano. Na Powazkowskiej jezdzila 10 i 19...

# bemowianka

18.09.2013 13:24

Wzięłam - faktycznie!!! Po co albo dlaczego je zlikwidowano?
Tamtędy jeździła 10 i 19tka!!!
Czy może było tak jak z torami tramwajowymi (trakcją elektryczną) na ul. Kasprzaka od Teatru na Woli dalej na zachód. Zlikwidowano na czas remontu a potem nigdy nie odbudowano. Dlatego teraz tory skręcają w stronę zajezdni i ul. Wolskiej.

# gRwgor

30.06.2019 21:58

Do mnie przemawia linia tramwajowa z okolic Kaliskiego, przez Hubala Dąbrowskiego. lub pętli Os. Górczewska na Babice i dalej do Leszna. Tylko trzeba zbudować Tramwaj szybki, tak by był konkurencyjny dla zakorkowanej smrodzącymi samochodami ul. Warszawskiej. Te pojazdy wlewają się potem na Bemowo .
Stacje metra są w budowie, ale do tego metra trzeba będzie dojechać. Lepiej by to był transport publiczny, niż tysiące samochodów przebijających się przez Bemowo. Teraz nie mają gdzie parkować i rozjeżdżają traniki przy Wola Parku i pod Ratuszem Bemowo.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA