REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

 zenek

29.10.2013 14:36

Prosze,prosze wreszcie wiadomo to co było wiadomo oddawana,opluli Zarzad GKP,Bconia zrobili z nich złodzieji,malwersantow ,klub Pani Dyrektor Biura sportu skazała na niebyt ,ciekawy jestem co jeszcze urzednicy Pani HGW zrobia aby zniszczyc sport na Targowku czas pokaze a gdzie radni z PO ktorzy reprezentuja dzielnice amoze pore zainteresowac prokurature o tych działaniach,mysle ze dzialacze klubu powinni tozrobic jak najszybciej

# KaKa

30.10.2013 10:50

ALE SUPER WIADOMOŚĆ !!!
Ja mieszkam w pobliżu stadionu GKP Targówek od wielu lat ...
Jest to jedyne miejsce, które nie zmieniło swego przeznaczenia ! Mam tu na myśli obiekty klubu piłkarskiego, siedzibę akrobatów z DKS Targówek, teatr Rampa (teatr na Targówku), oraz Park Wiecha. Wszystkie te obiekty wypiękniały i są chlubą naszej dzielnicy. Obok powstawały i powstają kolejne budowle deweloperskie, które odbierają mieszkańcom tej części Targówka tzw. wolną przestrzeń. Kiedy wydawało się nam, że metro będzie naszym zbawieniem, okazuje się, że może stać się ono naszym przekleństwem ...
NIE POZWÓLMY, ABY RATUSZ ZNISZCZYŁ SPORTOWY DOROBEK KLUBÓW GKP TARGÓWEK (piłka nożna - III liga, licząc osiągnięcia 1.LEGIA, a potem już GKP oraz URSUS) oraz DKS TARGÓWEK (akrobatyka sportowa - medaliści Mistrzostw Polski, a dawniej i Świata) !!!

# KaKa

30.10.2013 11:11

-> do zenek:
z tym zawiadomieniem prokuratury, to nie jest taka prosta sprawa ... w naszych sądach wyroki nie zapadają zgodnie z obowiązującym prawem, a są uzależnione (najczęściej) od zobowiązań Wysokiego Sądu wobec partii rządzącej
-> do autora mac:
jest mi wiadome, że atrakcyjny teren klubu piłkarskiego GKP Targówek, już był obmierzany i przygotowywany do wielkich inwestycji handlowo-usługowych
-> do radnego TC:
pracujecie nad wnioskiem ? !!! ile lat już tak pracujecie ? za czyje pieniądze ? przyjmij do wiadomości, że pawilon handlowy nie koniecznie będzie drapaczem chmur
-> do przewodniczącego ZP:
dziękujemy za wsparcie, bardzo ważna deklaracja (cytat: Kluczową sprawą może tu być dalsze istnienie GKP Targówek), oczekujemy wszyscy, że nie jest to obietnica bez pokrycia - niech Pan robi wszystko co w Pana mocy, aby GKP Targówek istniał, szkolił piłkarską młodzież Targówka, rywalizował z najlepszymi klubami w Polsce na niwie sportowej

REKLAMA

# piłkarz

30.10.2013 12:23

Czekam na komentarze tych wszystkich ,co zrobili z Zarzadu GKP malwersantow ,mimo wielkich starań kontroli rożnych instytucji (nie wszystkie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym prawem,a jedna z instytucji kontrolnych miasta stolecznego Warszawa wręcz zaprzeczyła w oficjalnym pisimie ze kontrolowała klub)stowarzyszenie dalej prowadzi swoja działalność statutowa mimo braku środków miejskich ,argumenty które przedstawia Biuro Sportu w kwestii nie przyznania dotacji sa na poziomie bezprawia,lub naginania prawa ,zastanawiam sie czy ktoś z urzędników miejskich stojących za ta cała nagonka na GKP Targowek odpowie za zniszczenie klubu jego dorobku w wychowywaniu dzieci i młodzieży ,wręcz działaniem na szkodę klubu .,czas pokarze

# TARGÓWEK

01.11.2013 21:25

my wszyscy wiemy, że konkretne zdarzenia, oceniamy wg. tzw. potrzeb ...
BRAK WODY to:
1. pompa od studni nie działa
2. pompa od 100 dni nie działa
(... a wody dalej jest brak ...)
ale toczy się spór, jak ten fakt poprawnie zinterpretować ... 1. lub 2.
*** podpowiadam ->
zarówno jedynka, jak i dwójka są poprawnie napisane i odczytane !
*** oczekuję ->
nasza (moja) STO-lica, to nie jest setka w tysiącu (karty)
*** deklaruję ->
nie mam nic przeciwko osobom, które żywność, po wizycie w domu, w słoikach przywożą, ale proszę aby te osoby, słuchały autochtonów

# Dusiek

02.11.2013 16:51

Dlaczego zarzad zwolnił trenera bramkarzy,to jeden z najlepiej szkoloncych ludzi?

REKLAMA

# BIS

02.11.2013 19:33

pewnie na jego miejsce zatrudnią trenera napastników !

 zenek

04.11.2013 10:42

Pewnie i zwolnią następnych bo za34tyszłotych dotacji na rok to co można,dla przykładu MKS Kutno 500tys,Sokół Aleksandrow Łódzki 400tys.Bron Radom około 400 tys w tym stypendia dla zawodników o pozostałych klubach nie wspomnę oczywiście obiekty utrzymywane ze środków samorządowych a o samych obiektach to pomazyc ,wstyd ze Dzielnica licząca 130 tys mieszkańców nie potrafi a morze nie chce dofinansować GKP,a urzędnicy od Pani HGW cały czas nam pokazuje co dla nich znaczy Targowek i to nie tylko dotyczy sportu

# Znawca

05.11.2013 05:29

Trener bramkarzy to chyba najlepszy krętacz na Targówku chciałeś powiedzieć, zresztą z tego co mi wiadomo nie pojawiał się na treningach seniorów tyle ile powinien być. A za to grozi dyscyplinarka

REKLAMA

# sss

07.11.2013 23:56

liczy się tylko:
Bóg Honor i Ojczyzna ...
... reszta milczeniem jest ...
w sumie, wszyscy mamy rację !
ale ktoś rządzić musi ...
... tylko KTO ?
to pisałem ja:
trener I klasy
(w SP 127)
___
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy