REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Mirabelka

05.10.2016 18:53

Przy wejsciu do Metra Slodowiec od kilku dni codziennie spotykam przebiegajace przed samymi stopami szczury. Wyglada na to, ze zamieszkuja znajdujace sie w poblizu krzaki. Kto odpowiada za ten teren, Metro, Dzielnica, czy inny urzad? Kto powinien rozprawic sie z tymi obrzydliwymi skadinad gryzoniami? Oczywiscie, to nie sa tygrysy, ale chyba kazdy przyzna, ze do przyjemnosci nie nalezy, gdy taki szczur znienacka otrze sie o nogi.. Gdzie zwrocic sie z prosba o interwencje?

# Zenon B

06.10.2016 13:44

To prawda, też od kilku dni widuję na Słodowcu szczury. W ogóle się ludzi nie boją. Nie wiem, czy tak zobojętniały na człowieka, czy też są chore, a zatem - chociaż nie tygrysy - naprawdę niebezpieczne dla ludzi. Czy odpowiednie służby publiczne władne są coś z nimi zrobić, czy też czekają, aż najpierw ugryzą jakieś dziecko?

 Marlenkis

26.10.2016 14:34

O kurde... przeraziliście mnie tym, nie miałam o tym pojęcia a teraz będę się bała wsiąść do metra :(

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA