REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Dhhhhh

27.01.2017 06:31

Żenada

# Fghuy

27.01.2017 18:58

Dobre dla urzędasów i resortowych dzieci nie mają z tego nieróbstwa co ze sobą zrobić. Dla psów już im zrobili płac zabaw.

# Kotas

27.01.2017 21:12

Dla dzieci brakuje fajnych placów zabaw róbmy dla dorosłych nie......nych

REKLAMA

# aguśka

16.03.2017 14:32

ja tam mam swój plac zabaw w Paradizzo, nie potrzebuję takich durnot.. siłownie na świeżym powietrzu tak, place zabaw dla dzieciaków, jasne, wybiegi zamknięte dla psiaków - konieczne, ale plac zabaw dla dorosyłch co za durny pomysł:D

 Billar

24.04.2017 22:03

Sądzę, iż nie jest to zły pomysł. Mało jest miejsc, gdzie są place zabaw dla dorosłych w Polsce. Dobry pomysł.

 ptaszyca123

24.05.2017 12:36

Aguśka, masz rację... Ja mam swój "plac zabaw" w Akademii Walki, tak się wybawię na zumbie, że już huśtawka mi niepotrzebna :D

REKLAMA

# marcysia

29.05.2017 10:57

A ja uważam, że to fajny pomysł. W ogóle bardzo bym się cieszyła, gdyby u mnie we Wrocku zrobili taki plac zabaw dla dorosłych, chociażby z budżetu obywatelskiego. W ogóle to bardzo fajna inicjatywa i jeśli ktoś chce o tym coś więcej poczytać, to polecam http://budzet-obywatelski.pl/category/place-zabaw/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe