REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# jjjj

27.01.2016 19:05

Noi po co kolejny ? nie mają na co pieniędzy wydać, przecież plenerowa siłka jest nie daleko, chyba do parku stawy brusmana można się na piechotkę przejść

# PPalec

28.01.2016 12:30

Co innego siłownia co innego street workout. Inny sprzęt inne przeznaczenie inny target

# Wawrzyszowianka

28.01.2016 14:42

"pomysł na teren na rogu".... Masło maślane. Przyimki się kłaniają. A raczej brak podstawowej wiedzy i umiejętności ich zastosowania na poziomie szkoły podstawowej. Jak się nie umie pisać to się nie bierze za "tworzenie" takich bełkotów. Ps. Nie wiedziałam, że osiedle Wawrzyszew dzieli się na kolejne... osiedle! Panie autorze, najwyższy czas przestać odstawiać biedę i wziąć się za naukę. Póki co, przypomina to jak mały Jasio wyobraża sobie prowadzenie internetu. Wyrazy ubolewania składam szefom Redakcji.

REKLAMA

# (dg)

28.01.2016 15:39

@Wawrzyszowianka
Szanowna Pani! Widzę, że jest Pani moją wielką fanką, skoro komentuje Pani prawie każdy mój artykuł i felieton. Zapraszam do kontaktu drogą mailową dominik.gadomski@gazetaecho.pl lub telefoniczną 519 610 438.

# bielanka

03.02.2016 14:51

nie sądzę, żeby na terenie objętym roszczeniami mogłoby stanąć coś trwałego ...
Poza tym, skoro to urząd dzielnicy postawił tam jakieś słupki, to rzeczywiście Sady Wergiliusza nie są stroną więc pan burmistrz nie powinien się ustawiać w roli mediatora.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA