REKLAMA
REKLAMA

Pizza w dostawie Warszawa

19.09.2016 11:17 #hortes
U kogo w tygodniu opłaca się zamawiać pizzę w dostawie?
Bo na bank niektórzy mają jakieś promocje w poniedziałki, tym bardziej w takich godzinach.
Ktoś coś? Jak macie do kogoś smacznego kupony rabatowe to walcie na priva ;-)
19.09.2016 12:18 #gosc
Z Gusto Dominium zamawiamy, oni mają w mieście kilka lokali na różnych dzielnicach, zazwyczaj w CH, ale to musisz sprawdzać na stronie, czy akurat z Wasze mają dostawę i jeśli ją mają, to na jakich warunkach. Ale ogólnie w tygodniu zamawialiśmy u nich pizzę do pracy i druga kosztowała 5 zł. To było dostępne w wybranych godzinach - też radzę sprawdzić.
20.09.2016 08:21 #gosc
A do którego dokładnie Gust chodzisz, że masz te promocje? Byliśmy w którymś CH, nie pamiętam dokładnie którym i wtedy nie kojarzę takich ofert, ale może się mylę?
21.09.2016 11:12 #kserus
Na Kondratowicza na Bródnie masz wszystkie promocje z Gusto. A w CH zazwyczaj nie mają dostaw i promocji mają mniej, bo tam raczej ludzi dużo np. pracownicy galerii zazwyczaj tam jedzą i przez nich mniej promocji jest :D
22.09.2016 11:26 #gosc
Ile tam się dokładnie płaci za dostawę? Zależy od miejsca? Jest ograniczona do wybranych dzielnic, czy jak?
23.09.2016 16:44 #rocco
Pyszną pizzę mają w Milanovo, chodzimy tam często, bo mieszkam w sumie niedaleko :) Wolę wyjść niż zamówić do domu, zwłaszcza że akurat w tej restauracji jest naprawdę miła atmosfera :)
21.04.2017 15:14 #Ludek
Nie wiem jak w tygodniu bo pizze zostawiam na weekend :D ale swietna pizze maja w złota 65. Genialne ciasto! Aaa i wiem, ze w promienie 5km maja darmowa dostawe.
27.07.2017 10:55 #Irena 88
A nie macie w Warszawie jakiegoś spisu z opiniami, tak jak to zestawienie pizzerii w Krakowie? Na pewno też coś takiego macie.
10.08.2017 09:31 Lucjana
Wydaje mi się większość pizzerii ma w swojej ofercie dowóz do 5 km za darmo. Ja szukam pizzerii gdzie mają pizzę taką hawajską ale z kukurydzą. Teraz większość hawajskich ma tylko ananas i szynkę czasem jeszcze trafi się z papryką. Ale niestety już dawno nigdzie nie mogę znaleźć pizzy z ananasem i kukurydzą. Co mnie trochę dobija, bo to najlepsze połączenie składnikowe. A tak sobie myślę, że to dziwne iż wiele osób lubi to samo, a niektórzy nawet na dane potrawy by nie spojrzeli. Na http://daa.pl/Am1 przeczytałam o tym jak ludzie dobierają ulubioną pizzę. bo nie znam osoby, która pizzy nie lubi. Może dlatego, że można w niej połączyć wszystko. Są pizzę na słodko czy słono. Dla każdego jakaś się znajdzie. Mi się osobiście znudziły takie pizzerie sieciowe. Gdzie w każdym mieście jest ich po kilka i każda z nich ma taką samą ofertę. Wydaje mi się, że w takich pizzeriach przez ostatnie lata strasznie popsuła się jakość

495/2521 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka budowlana 1523 m2 w Łomiankach Starych ul. Gospodarcza z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym. Pełne uzbrojenie, dojazd utwardzony. Cena 600 zł/m2. tel. 606- 989-976

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Antyki
 Kupię stare motocykle-części 505529328

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie