REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

12.11.2015 08:52 #Simona
Najlepsza pizza na świecie ;-) Pizze jadam w wielu miejscach w kraju i na świecie ale ta jest naprawdę super. Można przyjść z dzieckiem gdzie jest kącik do zabawy, miła obsługa.
12.11.2015 09:01 #Lew II
lepsza od NonSolo i Bella Napoli (http://www.bellanapoli.com.pl/)???
jak tak, to chętnie poznam pizzę po żeglarsku :)
13.11.2015 11:16 #Simona
do Lew II: przyjdź, spróbuj i sam oceń ;-)
17.01.2016 10:28 #Aaarghh
Jedzenie jest nawet ok. Piec opalania drewbe
17.01.2016 10:34 #Aaarghh
Jedzenie jest nawet ok. Piec opalany drewnem dużo daje, ale - i nie jest to tylko moja opinia - obsługa jest tragiczna. Ponieważ jest tak od samego otwarcia (byłem nawet pierwszego dnia) to raczej nie jest kwestia pracowników tylko właścicieli, którzy nie wiedzą na co zwrócić uwagę. Zamówiliśmy pierwsze i drugie dania dla 5 osób. Po kilkunastu minutach dostaliśmy drugie, a gdy byliśmy w połowie ich konsumpcji kelnerka przyniosła nam zupy... i próbowała je powciskać gdzieś pomiędzy inne talerze na stole. Zamawiałem pizze i piwo. Pizza przyszła szybko, a piwo gdy już kończyłem jeść.
25.08.2016 18:14 #noska
My stawiamy na klasykę- www.partypizza.pl Popularne party czyli ser, szynka i pieczarki to stały gość na naszym stole.
31.08.2017 14:51 wwojtek84
Partypizza? W sumie nigdy tam nie jadłem. A która z tych pizzerii na Ursynowie jest Waszym zdaniem najlepsza?

78/6400 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu. Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce - poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA. Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w 100% , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych! Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o 300%, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,... ) oraz elastyczne grafiki pracy! APLIKUJ JUŻ TERAZ -> rekrutacja@me.pl

Fauna i flora
 Zaginal kot Szotkarska, Jelonki W czwartek 09.11.2017 nie wrocil do domu rudo-bialy kocur. Jest wykastrowany, zaczipowany, nieufny. Bardzo prosze o pomoc 889 404 594 Kasia

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

Kupię samochód
 Każdy 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie