REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

10.10.2017 10:07 #ocokaman
co tu taka zmasowana reklama piekarni Piwońskich ?

chleb jak chleb, niczym sie nie różni od tego z biedronki czy SPC, choć ten z SPC zdecydowanie lepszy
Tak samo twardy i sypiący się następnego dnia.

Taka zmasowana reklama chyba świadczy o słabym popycie, a słaby popyt o kiepskiej jakości

ktoś coś
10.10.2017 11:19 #Zuzanna
#ocokaman napisał(a) 10.10.2017 10:07

co tu taka zmasowana reklama piekarni Piwońskich ?

chleb jak chleb, niczym sie nie różni od tego z biedronki czy SPC, choć ten z SPC zdecydowanie lepszy
Tak samo twardy i sypiący się następnego dnia.

Taka zmasowana reklama chyba świadczy o słabym popycie, a słaby popyt o kiepskiej jakości

ktoś coś
Jesteś kompletnym ignorantem w temacie pieczenia chleba, a zwłaszcza jego tradycji. Firmie należy się za to szacunek, a nie twoje wypociny na forum. Jak można kłamać tak w żywe oczy? Wstydź się człowieku i nie rób sobie obciachu tutaj. Nikt ci nie uwierzy. Nikt. Jeśli wsuwasz mrożone, roczne ciasto z Chin w Biedronce, odgrzewane na chama w elektrycznym piecyku, to szkoda dyskusji. I w ogóle smacznego. I zdrówka życzę. Reszta bez komentarza, ręce opadają.
10.10.2017 12:04 #wikusia19
czy jedząc chlebek z piekarni P, pozbedę sie problemu z urwanym klockiem ?
10.10.2017 12:20 #Pan_marcin
rence opadajom od tej nachalnej reklamy

btw.... po ile chlebek ?

Ja uwielbiam pieczywko z kauflandu, świeżo pieczone, zdrowe, przepyszne
mojej rodzinie bardzo smakuje

no i dwa razy tańsze
10.10.2017 22:28 #chomik
A ja z przyjemnością czytam każdą informację o tej piekarni. Dzięki zakładowi Piwońskich przeżywam renesans spożywania pieczywa. Gratulacje i trzymajcie tak dalej.
11.10.2017 08:24 #Mikołaj Rydz
hheheh, nie ma to jak pisać samemu o sobie.......ehhhhh
takie czasy
pieczywo Piwońskich nie jest złe, każdemu wg gustu.
Mi osobiście bardziej smakuje od SPC, nawet biedronkowe nie jest złe
smaczne jest też pieczywo z Lidla, kupuję i mi smakuje a pierniczenie o rocznych mrożonkach z chin to niech sobie Państwo "P" w d..... schowają
11.10.2017 11:28 #Aj Di
#Mikołaj Rydz napisał(a) 11.10.2017 08:24

hheheh, nie ma to jak pisać samemu o sobie.......ehhhhh
takie czasy
pieczywo Piwońskich nie jest złe, każdemu wg gustu.
Mi osobiście bardziej smakuje od SPC, nawet biedronkowe nie jest złe
smaczne jest też pieczywo z Lidla, kupuję i mi smakuje a pierniczenie o rocznych mrożonkach z chin to niech sobie Państwo "P" w d..... schowają
Ostatnie zdania postu są chamskie i obraźliwe, są ewidentnym naruszeniem dóbr osobistych osób trzecich. Prawo autorskie z 1994 roku wraz późniejszymi zmianami jest jednoznaczne. Radzę uważać na obraźliwe słowa dotyczące piekarni Piwońskich, bo wpis narusza dobre imię firmy oraz osób, które nią kierują. Sprawa może skończyć się w sądzie. ID komputera nadawcy o nicku: Mikołaj Rydz jest bardzo łatwe do namierzenia.
11.10.2017 13:11 #Mikołaj Rydz
ktoś tu chyba nie zrozumiał, bądź nie doczytał. Napisałem, że mi to pieczywo smakuje bardziej od SPC to sądem mnie straszycie ?
Wpis o mrożonym pieczywie z chin w biedronce to chyba nie był mojego autorstwa tylko Pani "Zuzanny",
czy myślicie, że dział PR biedronki zostawi takie wpisy bez interwencji ?
Zamykając dyskusję, niech każdy je co chce, a mi osobiście pieczywo z Biedronki i Lidla smakuje.
pozdrawiam
11.10.2017 13:42 #gosposia
a ja piekę chleb sama w Zelmer 43Z010.
Świeżośc zachowuje przez kilka dni, smakuje jak ten ze wsi.
Polecam
11.10.2017 23:28 cycu
Teraz pokolenie 20/30- latków nie ma najmniejszego pojęcia jak smakuje prawdziwy chleb, ser, wędliny, mleko, chałwa, czekolada, pomidory czy nawet wódka i papierosy. Nie dano im nawet szansy porównania.
Wystarczy dodać glutaminianu sodu czy E621 żeby z najgorszego badziewia otrzymać ,,pyszną" potrawę czy
jakikolwiek wyrób....
Jest to niestety następstwo nieodwracalne rozwoju cywilizacji i dążenie do ograniczania kosztów produkcji oczywiście kosztem konsumenta.
Dlatego uważam, że jakiekolwiek próby podtrzymania tradycji wykonywania nawet chleba należy przede wszystkim uszanować, bo przecież wcale nie musi to wszystkim smakować....
14.10.2017 22:51 #Danka
Pewnie. Łasują byle co i innych perfidnie oczerniają.

34/1290 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem.

Budowlane
 Malarz malowanie mieszkania domu Warszawa Tel 503-901-700 serwis-domowy.com

Nauka
 Opierając się na doświadczeniu, uczciwości i sumienności podejmowanych wyzwań, oferuję Państwu profesjonalną i terminową pomoc w przygotowaniu materiałów na poziomie prac magisterskich, licencjackich, czy projektów zaliczeniowych. Współpraca opiera się na dokładnie ustalonych warunkach. Wystawiam rachunki/faktury. Możliwość podpisania umowy. Atrakcyjna cena. Krótkie terminy! Zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług i kierowania zapytań drogą telefoniczną lub mailową. E-mail: kontakt@pracowniatekstow.com.pl Telefon: 796542843

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie