REKLAMA
REKLAMA

Pisanie prac Redaktor Online

30.07.2014 22:44 Lilith
Powinien byc to wątek z typu:
Zaufałem- nie załuję.

Pierwszy raz skorzystałam z pomocy w pisaniu pracy dyplomowej u Redaktor Online pl i jestem tak szczesliwa, ze magisterke juz zaklepuję!
Może to dziwne dla wielu ze niby brak inwencji itd- ale to jakby nie bylo- jedynie formalnosc.
Przecudni
02.11.2014 16:12 #Maggy
Chętnie pomogę studentom przy pisaniu prac licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Mam dużą wiedzę i doświadczenie, proszę o kontakt pomoce.dydaktyczne@op.pl
06.11.2014 10:18 #WriteEnglishTOOL
OFERUJEMY POMOC W PISANIU, REDAGOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH (ANTYPLAGIAT), KOREKTY, FORMATOWANIE
ATUTEM REDAKCJI JEST UKIERUNKOWANIE I SPECJALIZACJA NA KIERUNKU FILOLOGII ANGIELSKIEJ CO GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. NA ŻYCZENIE KLIENTA REALIZUJEMY PRACE W JĘZYKU POLSKIM Z RÓŻNYCH DZIEDZIN (RÓWNOCZEŚNIE PRZYDZIELAJĄC REDAKTORA, KTÓRY DEKLARUJE POMOC W PISANIU PRACY W WYBRANYM TEMACIE). DO WSPÓŁPRACY REDAKCJA WYKORZYSTUJE REDAKTORÓW KOMPETENTNYCH W WYBRANYCH DZIEDZINACH, W SZCZEGÓLNOŚCI W TAKICH JAKI: JĘZYKOZNAWSTWO, METODYKA, TŁUMACZENIA, LINGWISTYKA ORAZ INNE DZIEDZINY NA ŻYCZENIE KLIENTA, NP. TURYSTYKA I REKREACJA, KULTUROZNAWSTWO, HOTELARTSWO...
KORZYSTAMY Z INNOWACYJNYCH PROGRAMÓW SAMOKONTROLNYCH POD KĄTEM STYLISTYCZNYM, GRAMATYCZNYM I ANTYPLAGIATOWYM. ANGLISTYKA TO WYMAGAJĄCA DZIEDZINA NAUKI - NALEŻY DOKŁADNIE WYBRAĆ PORTAL, KTÓREMU WARTO ZAUFAĆ I ZLECIĆ REALIZACJĘ PROJEKTU OSOBOM WIARYGODNYM I DOŚWIADCZONYM. REDAKCJA, PRZEDE WSZYSTKIM, BUDUJE ZAFANIE NA BAZIE TYCH DOŚWIADCZEŃ, KTÓRE KREUJĄ WIZERUNEK NASZEJ REDAKCJI WYRAŻONY W TYSIĄCACH NAPISANYCH STRON!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
WriteEnglishTool@gmail.com
GaduGadu: 51979801
Tel. 883481252
17.12.2014 16:28 #adaaa111
jeśli nie macie gdzie wydrukować i oprawić swojej pracy dyplomowej to skorzystajcie z firmy copyrak.pl
drukowałam swoją pracę magisterską w tym punkcie .
bardzo mi się spieszyło więc zrobiono mi wszystko na miejscu bez problemu.
Super firma, solidne wydruki, bardzo dbają o klienta :)
korzystają z programu autocad więc wszystkie rysunki i wydruki są przejrzyste :)
http://www.copyrak.pl/
27.04.2015 18:46 #student4321
Potrzebujesz pomocy przy napisaniu pracy? (mgr, lic, zaliczeniowej, wypracowaniu?)
Zapraszamy na www.pisanieprac24.com - profesjonalna pomoc korepetytorska!
Nie czekaj - napisz do nas albo zadzwoń!
W każdym miesiącu nowe - promocje!
01.05.2015 12:36 #2015.pisanie.prac.2015
Witam,
Oferuję swoją pomoc w pisaniu wszelkiego typu prac. Od maturalnych prezentacji po prace doktorskie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w redagowaniu i edytowaniu nabyte podczas pracy zawodowej. Chętnie wesprę swoją wiedzą i doświadczeniem osoby, które tego potrzebują.
W cenie napisania pracy zawiera się korekta, raport antyplagiatowy i wszelkie poprawki. Osoba zlecająca napisanie ma cały czas wgląd do napisanej treści, którą może skonsultować z osobą prowadzącą pracę.
Prace piszę od podstaw lub rozdziałami, mogę dokończyć pisaną pracę lub napisać jej jakąś część. Korzystam zawsze z fachowej tematycznej literatury. Przygotowuję pracę dla klienta indywidualnie, nie mam prac gotowych, które wysyłam.
Termin pisania pracy jest możliwie jak najszybszy i uzależniony od tematu pracy, więc zachęcam do kontaktu.
Możliwa płatność ratalna.
Zapewniam dyskrecję.
2015.pisanie.prac.2015@gmail.com
12.05.2015 11:35 #RPisz
Jeśli masz kłopot z samodzielnym opracowaniem materiałów, napisaniem pracy itp., to oferuję swoją pomoc. Opracowania tworzone przeze mnie są autorskie, oparte na źródłach, a nie przepisane słowo w słowo. Potrafię wytłumaczyć co i dlaczego znalazło się w pracy, dzięki czemu dużo łatwiej zrozumiesz zawarte w niej treści. Dostosowuję się do próśb i uwag nawet w trakcie opracowywania materiałów, a poprawki mogę nanieść także i później, gdyby zaszła taka konieczność. Istnieje możliwość spotkania osobistego i porozmawiania na temat pracy.
Nie obiecuję jednak, że zajmę się każdym tematem i zrobię to w kilka dni, bo nie jestem naciągaczem, który bierze każde zlecenie, a następnie milknie lub szuka podwykonawcy. Pisanie pracy zajmuje kilka tygodni, jeśli ma być wykonane rzetelnie. Stąd decydując się na moją pomoc, masz pewność, że opracowane dla Ciebie materiały będą na wysokim poziomie i na czas.
Kontakt: rpisz@interia.pl
09.07.2015 19:30 #Brenda
ja bardzo szczerze polecam: http://redagowanie-sos.pl/ - napisali mi pracę, którą wcześniej mi odrzucono dwa razy, myślałam, że roku nie zdam. Bardzo fajny kontakt też jest, szybko odpowiadają na maile
09.07.2015 19:31 #Brendanka
ja bardzo szczerze polecam: http://redagowanie-sos.pl/ - napisali mi pracę, którą wcześniej mi odrzucono dwa razy, myślałam, że roku nie zdam. Bardzo fajny kontakt też jest, szybko odpowiadają na maile
09.07.2015 19:31 #Brendanka
ja bardzo szczerze polecam regadowanie sos - napisali mi pracę, którą wcześniej mi odrzucono dwa razy, myślałam, że roku nie zdam. Bardzo fajny kontakt też jest, szybko odpowiadają na maile
http://redagowanie-sos.pl/
09.07.2015 19:32 Brendanka
ja bardzo szczerze polecam regadowanie sos - napisali mi pracę, którą wcześniej mi odrzucono dwa razy, myślałam, że roku nie zdam. Bardzo fajny kontakt też jest, szybko odpowiadają na maile
http://redagowanie-sos.pl/
10.07.2015 13:34 EwelinaBudzynska
Moja córka miała duże problemy przy pisaniu licencjackiej. Bałam się, że nie zdąży, a nie chciałam, żeby miała rok w plecy. Wyszukałam dla niej pomoc w postaci http://wzorce-prac.pl Na początku miałam wątpliwości, ale okazało się, że współpraca przebiegała pomyślnie, a Klaudia obroniła się jedna z pierwszych. Praca z wyróżnieniem. Czułam się taka dumna!
14.07.2015 23:50 #miwa
A potem jest płacz i zgrzytanie zębów, że plagiat, że odpowiedzialność karna. Teraz, gdy pojawił się system Genuino trudno jest oszukać uczelnie. To nie plagiat.pl, którego można było w prosty sposób robić w balona. Poczytajcie sobie tutaj http://www.genuino.pl o nim i zastanówcie się czy warto ryzykować swoją karierę.
03.11.2015 20:58 #biuroliterackie.net
Firma Pegaz - Pisanie prac na zamówienie, 19-25 zł/s.

Szanowni Państwo
Jako firma z kilkuletnim stażem proponujemy pomoc w przygotowaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej.

Oferujemy:
pisanie prac dyplomowych,
pisanie prac magisterskich,
pisanie prac zaliczeniowych,
plany i bibliografie prac dyplomowych i magisterskich,
korekty.

Atuty firmy:
stały cennik: 19 lub 25 zł strona,
umowa o dzieło na życzenie,
wgląd w tekst przed rozliczeniem,
wgląd w przykładowe prace (dostępne na stronie WWW),
terminowość, uczciwość i rzetelność,
niska kwota zaliczki.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół Pegaz
KONTAKT: pisanie-prac@biuroliterackie.net
29.01.2016 09:13 #macie3k
Nie lepiej samemu napisać pracę, ewentualnie skorzystać z wskazówek http://pisanie.co/podkarpackie/przemysl/ ? Pisanie pracy dyplomowej jest bardzo ważne dlatego uważam, że najpierw sami powinniśmy się postarać i przynajmniej spróbować pisać, a nie iść po najmniejszej linii oporu.
11.02.2016 18:59 #2015pisanieprac
Witam,
Oferuję swoją pomoc w pisaniu wszelkiego typu prac. Od maturalnych prezentacji po prace doktorskie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w redagowaniu i edytowaniu nabyte podczas pracy zawodowej. Chętnie wesprę swoją wiedzą i doświadczeniem osoby, które tego potrzebują.
W cenie napisania pracy zawiera się korekta, raport antyplagiatowy i wszelkie poprawki. Osoba zlecająca napisanie ma cały czas wgląd do napisanej treści, którą może skonsultować z osobą prowadzącą pracę.
Prace piszę od podstaw lub rozdziałami, mogę dokończyć pisaną pracę lub napisać jej jakąś część. Korzystam zawsze z fachowej tematycznej literatury. Przygotowuję pracę dla klienta indywidualnie, nie mam prac gotowych, które wysyłam.
Termin pisania pracy jest możliwie jak najszybszy i uzależniony od tematu pracy, więc zachęcam do kontaktu.
Możliwa płatność ratalna.
Zapewniam dyskrecję.
2015.pisanie.prac.2015@gmail.com
14.03.2016 11:49 #gość1234567889
http://redagowanie-sos.pl/ o oszuści, nie dajcie się nabrać
15.03.2016 02:51 #go%u015B%u01071234567889
tak, to prawda, to oszuści
23.03.2016 11:06 #martaa01
Hej korzystał ktoś z oferty http://piszemy-prace.bloog.pl/ termin oddania pracy tuż tuż a ja nawet nie zaczęłam. Jeśli miał ktoś do czynienia z taką pomocą to będę wdzięczna za opinię!
15.04.2016 09:58 izakowal89
Mi korepetycji w temacie pisanie prac magisterskich udzielił http://pisanieprac.org.pl
03.05.2016 23:16 #antyplagiat
Zapraszam to przetestowania programu antyplagiatowego pozwala on na sprawdzanie różnych tekstów typu prace dyplomowe, artykuły.
Sprawdza wszystkie zdania w tekście czy któreś z nich nie jest plagiatem następnie podkreśla na czerwono zdania w których znalazł plagiat i określa procentową ilość plagiatu.
Program pobierzesz na stronie antyplagiat net
17.08.2016 11:35 #megaxxx
Ja korzystałam i korzystam nadal z pomocy www.eredaktor.eu Piszą, sprawdzają, poprawiają. Taniej niż korepetycje wychodzi, a wszystkie prace mam dobre. Kiedyś mi nawet prezentację poprawiali, bo była mało czytelna. I nawet niezbyt dużo płacę, choć pewnie mam już zniżki jako stały klient.
18.08.2016 23:49 #piotrbol
Bez wahania polecam Wam serwis Edu Pisanie Prac. Mogłem rozliczyć się etapami (rozdziałami), został wystawiony rachunek, więc bez strachu, że zostaniecie oszukani. Swoją pracę licencjacką obroniłem na 5. w pierwszym terminie na czym mi bardzo zależało.
07.09.2016 13:48 #SzkoleniaDoktoranckie
Jeżeli jesteś doktorantem / doktorantką i interesuje ci indywidualne szkolenia / konsultacje w zakresie procedowania pracy doktorskiej - ze szczególnym uwzględnieniem:
- wyboru tematu
- tworzenia konspektu
- wyszukiwania informacji / literatury (źródeł)
- planowaniu badań / statystyki
- konsultacji indywidualnych

Skontaktuj się z nami

Pytania na adres: szkolenia-naukowe@post.pl
07.09.2016 13:48 #szkolenia
Jeżeli jesteś doktorantem / doktorantką i interesuje ci indywidualne szkolenia / konsultacje w zakresie procedowania pracy doktorskiej - ze szczególnym uwzględnieniem:
- wyboru tematu
- tworzenia konspektu
- wyszukiwania informacji / literatury (źródeł)
- planowaniu badań / statystyki
- konsultacji indywidualnych

Skontaktuj się z nami

Pytania na adres: szkolenia-naukowe@post.pl
23.09.2016 12:33 #Martin
Rzetelną pomoc na wysokim poziomie można otrzymać od Pana Rafała - rafponk@gazeta.pl Sam korzystałem dwukrotnie i za każdym razem współpraca z panem Rafałem przebiegała bez zastrzeżeń. Wcześniej korzystałem też z jednego popularnego serwisu i niestety nie byłem zadowolony. Jestem zdania, że pojedyncze osoby są w stanie lepiej i dokładniej pomóc, niż serwisy nastawione na masówkę.
05.10.2016 15:56 #PraceDoktorskie
Tworzenie pracy doktorskiej jest procesem skomplikowanym. Nie ważne czy będzie to koncepcja (kierunek badań), badania, metodologia (metodyka pracy) czy wyszukiwanie informacji naukowej w różnych źródłach. Posiadamy dostęp do większości księgozbiorów, publikacji, periodyków a także repozytoriów baz danych typu: Ebsco, Pubmed oraz polskich baz (Agro / Baztech). Współpracujemy z osobami wykonującymi statystkę do badań oraz firmami badawczymi. W branży naukowej obecni jesteśmy już przeszło 10 lat. Dodatkowo zajmujemy się pomocą w publikacjach naukowych, promowaniem nauki i naukowców oraz ich działań a także wspieraniem doktorantów w procesie doktoryzowania od strony formalnej. Z naszych usług korzystają pracownicy naukowi zarówno z Polski jak i całej Unii Europejskiej. Zapraszamy do kontaktu z nami
08.10.2016 14:37 Alina
Polecam dziewczynę, która pisała mi magisterkę. Zrobiła to w stosunkowo krótkim terminie- i o dziwo poprawki były tylko techniczne (marginesy, czcionka itp). Trochę z nią jest utrudniony kontakt telefoniczny, ale na maile odpowiada dobrze:-) Ma też troszkę problem z utrzymaniem konkretnego terminu oddania rozdziałów, ale ja robiłam w ten sposób, że 2 dni przed jego upływem przypominałam jej o nim:-) skutek był pozytywny:-) cena też zachęcająca- choć myślę, że nie pisze z każdego tematu, raczej z tych humanistycznych, ale zawsze można spytać:-) ponieważ obiecałam, że ją polecę-polecam:-) jej adres to: work-hard2016@wp.pl
08.10.2016 14:40 Alina
Polecam dziewczynę, która pisała mi magisterkę. Zrobiła to w krótkim terminie- i poprawki były techniczne (marginesy, czcionka itp). Trochę z nią jest utrudniony kontakt telefoniczny, ale na maile odpowiada dobrze:-) Ma też troszkę problem z utrzymaniem konkretnego terminu oddania rozdziałów, ale ja robiłam w ten sposób, że 2 dni przed jego upływem przypominałam jej o nim:-) cena też zachęcająca- choć myślę, że nie pisze z każdego tematu, raczej z tych humanistycznych, ale zawsze można spytać:-) polecam:-) jej adres to: work-hard2016@wp.pl
15.12.2016 15:12 #hosters
Trzymajcie namiary - http://www.pracemagisterskie.pl
Kwestia taka, co macie konkretnie do zrobienia, jaka tematyka, ale akurat pomoc osoby, która się na tym faktycznie zna, jest moim zdaniem zdecydowanie mile widziana.
29.01.2017 10:27 #redaktor
Pisanie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich - szczegóły na www.piszemyprace.pl
29.01.2017 10:28 #redaktor
http://www.piszemyprace.pl to solidna firma, dużo zadowolonych klientów, dobre terminy, rozsądna cena
12.06.2017 13:38 #Patrycja W
Niedawno robiłam licencjat, ale ze względu na to, że studiuję dwa kierunki i pracuję ciężko szło mi pisanie pracy. Trafiłam w internecie na ofertę http://www.pisanie-prac.org.pl/ i zdecydowałam się skorzystać, nie było z niczym problemu, promotorka zadowolona ja tym bardziej ;) serdecznie polecam :)
21.06.2017 21:51 #majkelowa
Wsparcie takich firm, zwłaszcza jeśli piszemy prace magisterskie ma sens - pomagają, kierują i sprawdzają.
24.08.2017 10:07 #lekkie piorko
Proponujemy pisanie prac licencjackich magisterskich, rozpraw doktorskich i habilitacyjnych z takich kierunków jak:
pedagogika;
psychologia;
socjologia;
historia;
polonistyka;
filozofia;
teologia;
etyka;
administracja;
stosunki międzynarodowe;
marketing i zarządzanie
pielęgniarstwo i położnictwo;
inne

Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: biuro@lekkiepiorko.net

Pozdrawiamy. Zespół Lekkiego Piórka
24.08.2017 10:08 #jacek 77
Proponujemy pisanie prac licencjackich, magisterskich, rozpraw doktorskich i habilitacyjnych z takich kierunków jak:
pedagogika;
psychologia;
socjologia;
historia;
polonistyka;
filozofia;
teologia;
etyka;
administracja;
stosunki międzynarodowe;
marketing i zarządzanie
pielęgniarstwo i położnictwo;
inne

Proponujemy bardzo dobrą usługę po satysfakcjonującej cenie oraz w terminie. Poprawki merytoryczne są gratis. Tak więc prosimy o kontakt pod numerem telefonu 534330722 lub maila: jacekrobak77@o2.

Pozdrawiam. J.
24.08.2017 11:34 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
24.08.2017 14:42 tlumaczwarszawa
a gdyby ktoś chciał przetłumaczyć swoją pracę to polecam www.tlumacze-warszawa.pl
24.08.2017 14:49 #szmata szeptana
szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
07.09.2017 19:18 #sabcia102
Pisać o sobie, że jest się świetnym, rzetelnym i uczciwym to każda firma potrafi, a jeszcze ostatnio piszą, że są tani. Niestety uczciwi nie zawsze. Stronkę do firmy, która mi pomogła od koleżanki dostałam i nie widziałam, żeby się wychwalali na żadnym forum. http://www.eredaktor.eu a mail eredaktor.biuro@gmail.com A te poprzednie,na których się przejechałam, a i owszem i to, jak pięknie pisali...
07.09.2017 20:40 #Ruby
Obrzydliwe reklamy nędznych firm
08.09.2017 09:28 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,, ,.
18.10.2017 12:47 #WriteEnglishTOOL
OFERUJEMY POMOC W PISANIU, REDAGOWANIE I FORMATOWANIE PRAC ZALICZENIOWYCH, LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH, DYPLOMOWYCH (ANTY-PLAGIAT). INNE USŁUGI TO TŁUMACZENIA, KOREKTY, POMOC W UKŁADANIU PLANÓW I TWORZENIU BIBLIOGRAFII.

Specjalizacja w języku angielskim, konkurencyjne ceny

ATUTEM REDAKCJI JEST UKIERUNKOWANIE I SPECJALIZACJA NA KIERUNKU FILOLOGIA ANGIELSKA CO GWARANTUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG. DO WSPÓŁPRACY REDAKCJA WYKORZYSTUJE REDAKTORÓW LEGITYMUJĄCYCH SIĘ DYPLOMEM MAGISTERSKIM. NA ŻYCZENIE REALIZUJEMY PRACE W JĘZYKU POLSKIM Z RÓŻNYCH DZIEDZIN (RÓWNOCZEŚNIE PRZYDZIELAJĄC REDAKTORA, KTÓRY DEKLARUJE POMOC W PISANIU PRACY W WYBRANYM TEMACIE).

KORZYSTAMY Z INNOWACYJNYCH PROGRAMÓW SAMO-KONTROLNYCH WSPOMAGAJĄCYCH PRACE POD KĄTEM LEKSYKALNYM, GRAMATYCZNYM, STYLISTYCZNYM I ANTY-PLAGIATOWYM. ANGLISTYKA TO WYMAGAJĄCA DZIEDZINA NAUKI
18.10.2017 12:55 #ogolonyleb
syf straszny, nie polecam nikomu
11.11.2017 16:46 #Wikikowalik
Witam,
jestem absolwentką pedagogiki oraz administracji jednej z krakowskich uczelni. Chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej z zakresu psychologii, prawa, administracji, turystyki, politologii, filologii polskiej i innych.
SZYBKIE TERMINY, ATRAKCYJNE CENY, DARMOWE POPRAWKI!
MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA NA TERENIE KRAKOWA!
Kontakt: wikikowalik23@o2.pl
13.11.2017 08:43 #won tumany od reklamy
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .

194/2701 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 PRACA DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH - MEDICOVER SENIOR. JEŻELI JESTEŚ OPIEKUNEM OSÓB STARSZYCH I MASZ DOŚWIADCZENIE LUB JEŚLI NIE MASZ WYKSZTAŁCENIA, ALE: LUBISZ PRACĘ Z OSOBAMI STARSZYMI, CECHUJE CIĘ POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI, EMPATIA, CIERPLIWOŚĆ, SZUKASZ PRACY NA CAŁY ETAT LUB DODATKOWEGO ZAJĘCIA - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. OFERUJEMY: ELASTYCZNE GODZINY PRACY KONKURENCYJNE ZAROBKI OD 13 DO 15 ZŁ/H. MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA DODATKOWYCH KWALIFIKACJI I DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE ZADZWOŃ, NAPISZ 519-331-265 PRACA@MEDICOVERSENIOR.PL

Sprzedam
 Naprawa lamp błyskowych Sony, Nikon, Canon, Pentax, Olympus, Metz, Sunpak i innych. Oferujemy bezpłatną diagnostykę, gwarancję na naprawy. NAPRAWA LAMP BŁYSKOWYCH Kraków ul. Worcella 6/4 tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Usługi inne
 Anteny, telewizory - naprawa, dojazd! 602-216-943

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie