REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

PILNE Implant zęba

# Lucynkaa

29.11.2017 07:59

Czy możecie polecić dobrego dentystę na Bemowie, który nadbuduje mi ułamany ząb? Nie za miliony monet i na już?

# syf.reklama..

29.11.2017 08:41

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# gosiak

29.11.2017 20:50

Z protetyki i implantów słynie podobno http://www.dentoklinika.pl. Ja nie korzystałam więc nie mogę podać szczegółów ale siostra mojego faceta była ich pacjentką. Miała dość paskudny wypadek komunikacyjny w wyniku którego ucierpiały jej dwa zęby. Widziałam efekt po wypadku i efekt po leczeniu i było to naprawdę wow. Z tego co mówiła to cena była ok w porównaniu z innymi dentystami w okolicy. Jeśli chcesz o coś dopytać to pisz, mogę się z nią skontaktować.

REKLAMA

# Syf, reklama,

29.11.2017 22:38

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA