REKLAMA
REKLAMA

PILNE Implant zęba

29.11.2017 07:59 #Lucynkaa
Czy możecie polecić dobrego dentystę na Bemowie, który nadbuduje mi ułamany ząb? Nie za miliony monet i na już?
29.11.2017 08:41 #syf.reklama..
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
29.11.2017 20:50 #gosiak
Z protetyki i implantów słynie podobno Dentysta Warszawa Dentoklinika. Ja nie korzystałam więc nie mogę podać szczegółów ale siostra mojego faceta była ich pacjentką. Miała dość paskudny wypadek komunikacyjny w wyniku którego ucierpiały jej dwa zęby. Widziałam efekt po wypadku i efekt po leczeniu i było to naprawdę wow. Z tego co mówiła to cena była ok w porównaniu z innymi dentystami w okolicy. Jeśli chcesz o coś dopytać to pisz, mogę się z nią skontaktować.
29.11.2017 22:38 #Syf, reklama,
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

276/2112 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Kurs korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" prowadzony przez Siergieja Litwinowa 19 maja WARSZAWA cena 275zł W czasie podstawowego kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku. Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dalekowzrocznośćść. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy.

Antyki
 Antyki wszelkie za gotówkę tel. 601-336-063

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.