REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ktoś

20.05.2015 15:50

Sorry, słabo mi się robi za każdym razem, kiedy przejeżdżam koło 3 pokoi.
Podłe podwórko jakiegoś zakładu remontowego, żałosne plakaty informujące o "imprezach", czyli spotkaniach kilkunastu jednych i tych samych osób. A najbardziej mnie rozkłada na łopatki "teren zielony" przy 3 pokojach, czyli to składowisko cegieł, z którego dzieci wojny zrobiły sobie grządki. Mam pytanie do rodziców dzieci, którzy tam chodzą. Nie wstydzicie się puszczać dzieci w to błoto i syf? Nie czujecie niestosowności, żeby wasze dzieci na początku XXI musiały się bawić na hałdach gruzu przy przelotowej ulicy?
Tylko proszę bez tekstów w stylu, że trzeba pokazać dzieciom, ile od nas zależy i że sami możemy naprawi ten świat.
żal, smutek i wstyd.

# radna pisiura

20.05.2015 16:34

Co te Dzieci ciągną na sznurkach (na 1 zdjęciu) ?

# xyz

20.05.2015 17:52

Ale atrakcje !!!!
"czytanie książek, gotowanie pierogów, jazda na rowerze, śpiewanie do mikrofonu, turniej ping-ponga"

REKLAMA

# no ja nie mogę

20.05.2015 18:07

3 pokoje zadziwiające

# Sąsiad

20.05.2015 19:44

Niestety, trudno mi się niezgodzić z przedmówcami. Poraża mnie coraz większy bałagan na zewnątrz i wewnątrz. Już wejście do ogniska czy na piętro woła o miotłę i wodę. To jakaś graciarnia. W środku tylko gorzej. Walające się wszędzie prace pseudotwórcze, zapomniane przez wlaścicieli, okruchy jedzenia, brudne naczynia, porozrzucane książki i czasopisma. Stół do gotowania to składzik wszystkiego. Syf. Wszysto wymieszane. Nikt nad tym nie panuje. Przygnębiające to wszystko, niestety.

# nick

21.05.2015 06:34

Sami "Perfekcyjni" tutaj :-)

REKLAMA

# krysssss

22.05.2015 11:53

Mam dwa pytania:
1. jaki jest miesięczny koszt utrzymania tego przybytku (najem, pracownik, media)
2. czy prowadzona jest statystyka użytkowników i ilu jest użytkowników niepowtarzalnych?
Czy autor tego artykułu mógłby to ustalić?

# Byłybywalec

22.05.2015 16:40

Pracuje tam 5 osób!!! Nikt nie wie za co kto odpowiada. Przychodzą całymi rodzinami, przyrządzają posiłki, zajmują się sobą. "Domowa atmosfera" . Mieszkańcow na wydarzeniach jest 2-5.

# Julita Górska

23.05.2015 09:35

Część spraw o których tu czytam była poruszana na spotkaniu z Dyrektorem, i mają być zmienione. Niestety nie zmienicie nic pisząc anonimowo. Rodzi to niezdrowe emocje i proponuję mówić o tym jawnie. To miejsce dla mieszkańców i mamy prawo zgłaszać co nam się nie podoba i jak wg. nas powinno wyglądać. Zapraszam na kolejne spotkania z Dyrektorem, które obiecał robić cyklicznie i może łatwiej będzie wspólnie dojść do formuły, która będzie odpowiednia dla wszystkich.
Dodam jeszcze, że zapraszam wszystkie mamy z dzieciakami 27 na 10,15 na Klub Mam z przytupem zorganizowany z okazji Dnia Matki. Mimo, że wiadomo o nim od półtora miesiąca to nie został wspomniany w artykule więc pozwalam sobie naprawić to niedopatrzenie :)
W programie:
10:15-10:45 powitanie, kawa oraz warsztaty ceramiczne - organizowane przez Przedszkole "Wiatr w Żagle" (wykonanie odcisku stóp lub rączek dziecka)
10:45-11:15 warsztaty masaż Shantalla prowadzone przez Dagmarę Nowicką
(na warsztat weźcie ze sobą kocyk do położenia na nim dziecka, oliwkę i podkład - być może zdecydujecie się poćwiczyć masowanie brzuszka dziecka bez ubranka)
11:15-12:00 spotkanie z braffiterką organizowane przez sklep In Ty mnie
12:00-13:00 metamorfoza jednej z mam oraz warsztaty urodowe organizowane przez salon Diamond Palace
13:30 zakończenie i wręczenie prezentów
Wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. wydawca kwartalnika "Dziecko Najlepsza Inwestycja" przekaże dla każdej z mam darmowe egzemplarze oraz ogłasza konkurs dla mam: napisanie relacji z tego dnia - zwycięzca otrzyma roczną prenumeratę oraz publikację artykułu.

REKLAMA

# Sąsiadka Jola

23.05.2015 12:09

3 pokoje z kuchnią zaowocowały wieloma wspaniałymi znajomościami i przyjaźniami. To jest niewątpliwie sukces tego miejsca. Wiele rzeczy trzeba naprawić, bo wszystko się jakoś rozjechało. Zgadzam się z Julitą. Mieszkańcy mają w wiekszym stopniu decydować o tym miejscu, a ich uwagi muszą być brane pod uwagę, bo to miejsce jeat dla nich. I pan dyrektor i burmistrz powinni być wyczuleni na uwagi mieszkańców. Bez nas- sąsiadów tego miejsca, tak wspaniałego w swoim założeniu po prostu nie będzie.

# gość

23.05.2015 13:50

jestem facetem, ale wiem, że nie mówi się "braffiterka" tylko brafiterka. BRA-FIT-ERKA

# Julita Górska

23.05.2015 14:56

masz Gościu częściową rację :) nie tam gdzie trzeba podwoiłam literkę powinno być brafitterka :) fajnie że wszystko przeczytałeś :)

REKLAMA

# Saska Kępa

24.05.2015 07:17

Wczoraj całe popołudnie spędziliśmy na pikniku Na Saskiej Kępie / Święto Saskiej Kępy/Białołęka przez 10 lat nie pokazała tego co w jedno popołudnie Saska Kępa. Radzę aby służbowo władze Białołęki w dniu święta Saskiej Kępy tam się udawały i podpatrywały. Szacunek dla organizatorówq pikniku na Głębockiej - to dobry początek

# w tygodniu

24.05.2015 13:42

26 maja świetny termin wszyscy maja wolne,pozdrawiam!!!!

# iny Jaworski

24.05.2015 14:59

kiedy kolejne śmieciobranie panie W.T ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe