REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

19.12.2017 18:03 #kuba112365
NOI BARDZO DOBRZE !!! Col za obrzydliwe ludzie market mają pod blokiem nie dość że zakupów się z wózka nie chce hrabiostwu wyjąć to jeszcze te wieśniaki parkują na terenie Tesco że nie ma gdzie zaparkować ... co za ludzie
19.12.2017 19:08 #piotrekf
Po pierwsze kartki o "kradzieży" wiszą już od kilku miesięcy.

Po drugie przy Tesco zawsze jest gdzie zaparkować, nawet w weekend :)
19.12.2017 19:43 #WWL ssie
To by musieli wszystkie słoje pozamykać
19.12.2017 20:37 #gryzu
Powinni zrobić proces pokazowy i najlepiej zastrzelić skazanego jak za komuny,
prośby nic tu nie pomogą, bydło trzeba karać ....

Nota bene władza w sądownictwie jeszcze się nie zmieniła.
19.12.2017 21:49 #random
Tylko że te wózki nie są zabierane "w celu przywłaszczenia". Jeśli w ogóle jest tam jakieś wykroczenie, to raczej w chwili pozostawienia wózka pod blokiem, zamiast odstawienie pod sklep, więc jak już to mandaty za zaśmiecanie (+ obowiązek posprzątania). Straż Miejska powinna sobie poradzić, może nawet bez pobicia czy wywożenia do lasu.
REKLAMA
20.12.2017 09:04 #PanDemonium
A może na wzór sklepów IKEA na wyjściu postawić słupki z na tyle wąskim przejściem żeby się wózek nie mieścił.
21.12.2017 09:27 #mieszkaniecpel
Gonić chamów. Wstyd mieszkać w takiej okolicy.
27.12.2017 10:47 #pZz
Czy autor pofatygowal sie i zadzwonil kiedys do tesco z prosba o zabranie wozkow z ulucy? Pewnie nie, a ja tak i co? I nic, poniewaz tesco widac nie jest tym zainteresowane. Ta karteczka to lipa. Tesco niech poda informaczje ile osob zostale z tego powodu juz ukaranych. Ja widze codziennie jak ktos wyjezdza wozkiem poza parking, a oni nie?
28.12.2017 00:27 #E. Steta
Widocznie fafluśniakom zajmującym kierownicze stanowiska w Tesco to nie przeszkadza. Tak samo jak zaśmiecone trawniki na obrzeżu parkingów Tesco.
26.01.2018 09:47 #Goryl
#WWL ssie napisał(a) 19.12.2017 19:43

To by musieli wszystkie słoje pozamykać
Myślę, że Ciebie wieśniaku trzeba było zatknąć.
REKLAMA
24.03.2018 21:50 #Antywiocha
Wiocha śmierdząca a szczególnie wwl tfu..

286/2239 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta wypożyczenia 24h Oferuję pożyczki bez protokołu od 5 000 do 15 000 000 EUR przy rozsądnej stawce 2% dla wszystkich poważnych osób. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z: rosedupenn@gmail.com

Kupię samochód
 Skup Samochodów Warszawa - Kupimy Każde Auto Stan i Rok Obojętny Auta Każdej Marki Skup Samochodów prowadzimy na terenie Warszawy Skup samochodów Warszawa http://kupieautowarszawa.com.pl/ ##### -- Kupimy Stare Polskie Samochody Skupujemy Auta : - Całe - Uszkodzone - Do kasacji - Powypadkowe - Wraki pojazdów - Samochody bez OC - Auta Angielskie Wycena i odbiór auta gratis Wypowiadamy polisy oc TELEFON : 534 555 777

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Pożyczka bez protokołu Jestem osobą fizyczną i pomagam wszystkim osobom potrzebującym w finansowaniu swoich projektów, udzielając pożyczek od 5 000 do 20 000 000 EUR przy przystępnej cenie 2%. Kontaktowy adres e-mail: laurabettery@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA