REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ppp

23.09.2013 12:50

Wsiury ,słoje bez kultury, za to z kasą za morgi i z dopłat.

# sts

23.09.2013 13:48

Nie ma co się dziwić, raz stoją i "dyskutują" pod klatkami a innym razem na balkonie, zwykły plebs...

# chama nie wychowasz

24.09.2013 12:32

"Sansara", "Ewen Shiraz", a powinno być "Syf Valley", "Burak Villa" i "Wsiok Horizon".
Cham zawsze pozostanie chamem, choćby sobie klamki złotem pomalował.
Polactwo.

REKLAMA

# DFF

27.11.2013 01:21

Ha ha śmieci śmiecenia Burak niedopałki

# buc

04.01.2014 21:07

Klasyka na osiedlu Górczewska... kondomy, podpaski, pety, flaszki.. baaa... całe gary stęchły zup, etc lecą przez okna. Masakra :(

# asiuj

03.12.2014 12:15

u nas tez mieszka jedna mloda panna,struga dame a podpaski rzuca na dwor przez okno z sieni.Malo tego,mamy wspolne w.c. na klatce tampony walaja sie po podlodze a moja mama to sprzata.Ostatnio sie wkurzylam i odruchowo zawiesilam tego zuzytego tampona na lustrze w w.c. Wiem ze to obrzydliwe ale mi juz nerwy puscily!!! Pozniej oczywiscie moja siostra zrobila jej awanture.Wielka dama,czysciutka pachnaca,a tu takie cos!!! To patologiczne zachowanie bo my tez mamy okres ale wyrzucamy to wszystko tam gdzie trzeba czyli w papier i do kosza!Jeszcze raz cos znajde to normalnie pojde do tej mlodej i dostanie po mordzie bo nie bedziemy tego zbierac w szczegolnosci moja mama nie bedzie tego robic!!!Nie pozwole na to.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA