REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Parkowanie na podwórku Kowalskiego i Malborskiej

 exia

19.06.2009 22:50

Czy może ktoś wytłumaczyć fakt:
Na podwórku postawiono i namalowano odpowiednie znaki, jest zakaz parkowania a samochody nadal parkują???
Czyżby SM Bródno wyrzuciła na marne nasze pieniądze?

# raya

27.10.2009 14:46

Ciekawe za co płacimy tym z SM Bródno? Praktycznie nic nie robią z wnoszonymi uwagami.

# rahiotom

06.08.2012 17:28

Temat, który został tutaj poruszony jest bardzo rozległy. Wymaga udzielenia odpowiedzi na liczne pytania. Polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości w przedmiocie zasad parkowania samochodów na działkach budowlanych (zwanych potocznie "podwórkami") - sięgnąć do lektury znajdującej się tu: http://centralnyanalizator.blog.onet.pl/

REKLAMA

# rahiotom

06.08.2012 20:56

Szanowni,
Proszę o podanie powodu, który uzasadnia usunięcie przez moderatora mojego wpisu na tutejszym Forum (wspólnota.net.pl).
W dniu 6 sierpnia 2012 r. około godziny osiemnastej - zamieściłem wpis o treści, której zadaniem było poinformowanie Obywateli w jaki sposób winni postępować w przypadku zetknięcia się parkowaniem samochodów przy oknach budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, na dojściach i dojazdach przeznaczonych dla służb ratownictwa: straż pożarna, pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe etc., na obowiązkowym dojeździe do przedszkola znajdującego się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego.
Uzasadnienie
Poruszony temat parkowania na działkach budowlanych - zwanych potocznie "podwórkami" - jest złożonym zagadnieniem. Oznacza to, że wymaga uzyskania odpowiedzi na liczne zapytania. Nie jest zatem możliwe, aby w jedym wpisie zostały zawarte wszystkie ISTOTNE odpowiedzi na wątpliwości poruszone przez odwiedzających tutejsze Forum.
Dlatego też, mój post zawierał odniesienie do "literatury", która w sposób szeroki postrzega poruszony problem i tym samym, daje możliwość odwiedzającym to Forum do wnikliwego zapoznania się z przedmiotem zagadnienia.
Proszę o konstruktywne wyjaśnienie z jakiego powodu mój wpis został usunięty z tutejszego Forum.
Z poważaniem
centralnyanalizator.blog.onet
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024