REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jan

16.01.2014 12:23

A może lepiej zainwestować w większą ilość ławek i lepsze oświetlenie parku? Skorzystalibyśmy na tym wszyscy. Nie, to nie jest tak, że wszystko na nie, ale po prostu może lepiej w pierwszej kolejności rozważyć coś co przyda się wszystkim?

# rowerzysta

16.01.2014 13:42

A kiedy Droga Dla Rowerów od Klemensiewicza do Raginisa ?
Gdyby jeszcze przy Klemeniewsicza był przejazd dla rowerów przez Górczewska to nie trzeba by czekac w nieskończoność na DDR przez Jelonki wzdłóż Powstańców lub Lazurowej

# stts

17.01.2014 21:22

#Jan, nic nie stoi na przeszkodzie abyś złożył taki projekt do budżetu partycypacyjnego, masz mój wpis i poparcie!
#rowerzysta Obawiam się, że nie ma tego nawet w planach budowy parku, może spróbuj złożyć taki projekt do budżetu partycypacyjnego, masz mój podpis. Przy Klemensiewicza przez Górczewską najwygodniej zjechać z DDR przy wjeździe do Tesco i przeciąć 4 pasy z ręką wyciągniętą w lewo ;) Da się bo sam tak zrobiłem jak było tam zwężenie z powodu przewiązki na wiosnę. W sumie to też możesz zgłosić do budżetu, również poprę! Wzdłuż Lazurowej to trzeba poczekać na przebudowę i piękne ekrany, Powstańców jest mało miejsca przy straży i Hali Wola, a przejazdy na przemian (patrze Górczewska) są niemile widziane, więc nie ma tam żadnej propozycji na najbliższą perspektywę nowych DDR (choć uwagi można było zgłaszać).

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA