REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

25.05.2018 14:23 #klonojad
Korwin ma rację. Nie likwidujcie tych parkingów.
25.05.2018 17:04 #...
Narazie jest tam syf, KIŁA i .....
28.05.2018 23:16 #Łorsoł
Mieszkańcom nowych budynków też brakuje miejsc parkingowych... Niedługo zabraknie kawałka trawnika dla Azora i Bobika...
29.05.2018 10:49 #Poldek
A mi pomysł zazielenienia bardzo się podoba! Boję się tylko, że zlikwidują parkingi i bazarki, i zamiast zieleni powstaną mikroapartamentowce ;-(
17.10.2018 16:21 #NIeska
"Nawet teraz, kiedy ludzie są w pracy, parkingi są pełne. Nie wiem, co tu się dzieje, jak ludzie wracają z pracy. I te parkingi władze miasta chcą polikwidować". To czym ci ludzie pojechali do pracy i po co mieszkańcom w ogóle te parkingi?
REKLAMA
19.10.2018 12:17 Zuzia
To jest temat dla Tomasza Jędrzejczaka - zapraszam do dyskusji!
tomaszjedrzejczak.pl

3/1624 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 Mam do sprzedania miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ulicy Zgrupowania Żmija 17, miejsce nr 1. Powierzchnia miejsca 11 m2, plus pusta powierzchnia obok miejsca 6 m2 co daje razem 17 m2. Pełna własność. Cena 17 000 zł. tel: 784 667 597 mail waldek@globex.pl

Komputery
 A A Tani Serwis Dojazd 0 zł 504-617-837

Fauna i flora
 STRZYŻENIE PSÓW - SALON PSIEJ URODY - DOG GROOMER - 03-107 WARSZAWA UL.PRZYRZECZE 6

Dom i ogród
 Pranie tapicerki - karcher.pl 573-265-094

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA