REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Marek Lech

25.10.2016 13:40

P&R w tym miejscu jest kompletnie bez sensu. Dla dojeżdżających z Białołęki, Marek, Ząbek przesiadanie się w tym miejscu niewiele daje. Natomiast jest inna możliwość. W najbliższej okolicy jest kilka parkingów naziemnych, są parkingi "dzikie" na chodnikach. Jest szansa aby cały ten bałagan uporządkować. Wypędzić samochody z chodników, założyć zieleńce na miejscu dotychczasowych parkingów itd.

# bialoleka

02.11.2016 13:56

tłoczenie samochodów na Targówek nie jest dobrym pomysłem, nie dość że zakorkujecie Targówek to jeszcze Białołękę , jedyny słuszny pomysł to przedłużenie metra za Toruńską i tam budowa P+R

# ANTY

03.11.2016 11:41

To jedyne sensowne wyjście ;)
#bialoleka napisał(a) 02.11.2016 13:56
tłoczenie samochodów na Targówek nie jest dobrym pomysłem, nie dość że zakorkujecie Targówek to jeszcze Białołękę , jedyny słuszny pomysł to przedłużenie metra za Toruńską i tam budowa P+R

REKLAMA

# Grzybek

04.11.2016 23:57

Jaki absurd? Absurd jest to pojęcie czegoś niemożliwego lub nierealnego ( żonaty kawaler) a parking jest realny, rzeczywisty. W tym przypadku jest to nonsens , coś bezsensownego ....
Kto te artykuły tak tytułuje ?

# mieszkaniec15

07.11.2016 19:27

Większej głupoty nie słyszałem ani nie widziałem , nikt z mieszkańców się nie zgodzi na to ze względu na zbyt wielką emisję spalin i korków , mamy nadzieję że radni ratusza to przeczytają .

# QLc

07.11.2016 20:55

Metro do PKP Toruńska i tam P+R!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024