REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Park Kaskada - Duży Problem!

07.03.2017 17:00 #Beata Potocka
Okazuje się że wraz z nadejsciem ciepłych dni i nie da się znowu spacerować po tym parku.

Rowerzyści notorycznie mkną głównymi aleikami parku mimo tego że wzdłuż ulicy gwiażdzistej biegnie ścieżka przeznaczona właśnie dla nich.
Co więcej są agresywni w stosunku do ludzi na chodnikach.

Jak by tego było mało po głównych alejkach jerzdżą również rolkarze , ludzie czują się jakby byli intruzami i szli środkiem drogi a nie chodnika!

W ubiegły weekend doszło do wypadku gdzie rozpędzony rowerzysta dosłownie przejechał po 1.5 rocznym dziecku.

Czy ktoś wkońcu dostrzeże problem ?
Czy naprawde nie ma "bata" na rowerzytów na chodnikach ?
08.03.2017 17:04 #salon m&n
Niestety ma Pani absolutną racje , sama byłam światkiem jak rowerzysta zwyzywał matke z dzieckiem bo szła środkiem chodnika !!!!!!!!!!!
11.03.2017 19:05 #Tryder
No niestety Warszawa głaszcze rowerzystów bo są oni na ręke..

System wypożyczania rowerów generuje zyski , na marginesie tak duże że jak Bemowo chciało mieć swoje "rowery" to im zakazano!!

Absurd goni absurd..

Jakaś tzw Masa Krytyczna ( zbiorowisko rowerzystów ) będą jeździć (blokować) Warszawe , generując korki a i przy okazji koszty..

Warszawa wydaje przyzwolenie na coś co wogóle nie powinno mieć miejsca..
To jest dramat żeby całe miasto było zakorkowane , karetki nie moga dojechać do szpitali bo jakieś durnie piknik rowerowy sobie robią!

Przypomne tylko że założeniem początkowym tych nie myślących ludzi jest "strajkowanie" przeciwko małej ilości ścieżek rowerowych..

Naprawde poważny problem społeczny..
Ciekawe co by było gdyby każdy człowiek chciałby strajkować z tach "poważnych" problemów ?
Też Warszawa wydała by pozwolenie na takie zbiorowisko ?

Proponuje niech strajkują rolkarze , deskorolkarze , zwolennicy hulajnog ...

Ludzie gdzie macie rozum ?
13.03.2017 10:59 #uruszula777
Zgadzam, się w 100% rowerzyści to bardzo duży problem. Widziałam na własne oczy jak Pan śmigający na rowerze mało nie wywalił się na jakąś straszą kobiecinkę, która ledwo szła. No bo nie mógl przecież 10 minut poczekać... ah ludzie, zeby być takim nie uprzejmym. Ale widzę, ze nam okolica się rozwija bardzo ładnie :D te aprtamenty marymont wyglądają całkiem fajnie, aż sie zastanawiam nad kupnem dla dziecka mieszkania bo i tak planowałyśmy.
18.03.2017 15:02 #darox
Karać , karać i jeszcze raz karać
Niech ktoś wkońcu tym się zajmie!
REKLAMA
04.04.2017 17:22 #ewela_żabka
Jest tez zakaz wyprowadzania piesków,tego tez jakoś nikt nie respektuje.
05.04.2017 12:03 #hehehe
#Tryder napisał(a) 11.03.2017 19:05

Jakaś tzw Masa Krytyczna ( zbiorowisko rowerzystów ) będą jeździć (blokować) Warszawe , generując korki a i przy okazji koszty..

Warszawa wydaje przyzwolenie na coś co wogóle nie powinno mieć miejsca..
To jest dramat żeby całe miasto było zakorkowane , karetki nie moga dojechać do szpitali bo jakieś durnie piknik rowerowy sobie robią!
Ogromne koszty i korki generują ci, którzy przez okrągły rok, codziennie, w całym mieście i w zmasowanej skali, wybierają samochód, bo nie potrafią już odkleić od niego leniwego zadu. To przez nich czas przejazdu z punktu A do B stał się kompletnie nieprzewidywalny i kilkakrotnie się wydłużył. To przez nich straż pożarna nie może dostać się do budynku, bo przecież droga pożarowa to "szmat miejsca do parkowania", to przez nich karetki z trudem przebijają się przez miasto. Przez tę roszczeniową, wiecznie nieusatysfakcjonowaną grupę, która zagarnęła całą przestrzeń miasta, jezdnie, chodniki, podwórka, trawniki, nawet parki, człowiek nie może czuć się bezpiecznie nigdzie. Można zostać zabitym na przejściu, na zielonym świetle, na chodniku, zmiecionym na przystanku obok wiaty, nawet na drodze rowerowej, która jest oddzielona od jezdni barierami, różnicą wysokości i pasem zieleni (patrz wypadek z 3.04.2017 "Taksówka wypadła z jezdni. Wylądowała na drodze rowerowej"). Coraz mniej zieleni, coraz więcej trucizny w powietrzu, coraz większy hałas i niższy poziom bezpieczeństwa, hulający wandalizm, wyrywane płotki, słupki, zabijane oponami trawniki i taranowane drzewka, a ze strony kierowców tylko DAJ, DAJ, DAJ. Kolejne jezdnie, kolejne miejsca parkingowe, obowiązkowo za darmochę, czyli za NASZE pieniądze. Za pieniądze tych, którzy słyszą od władz miasta, że lepiej z domu nie wychodzić przy takim powietrzu. Za pieniądze tych, którzy z tego powodu umrą przedwcześnie i wcale nie lekko. Za pieniądze tych, których państwo kierowcy przeganiają klaksonami jak bydło nawet z chodnika. Odzyskaj dla pieszych chodnik, który nielegalnie zajmowali, odzyskaj miejsce przy przejściu, które nielegalnie zasłaniali, a usłyszysz, że im "miejsce parkingowe zabierasz"!
A ty bredzisz o przejeździe rowerowym, który odbywaŁ się raz w miesiącu, na ograniczonej trasie, za każdym razem innej i zawsze z góry podawanej do wiadomości. Zastanawia mnie, jak długo tacy jak ty potrafią łgać na temat masy krytycznej. Chyba do końca świata i jeden dzień dłużej, prawda?... Żeby za każdym razem z powodu grupy rowerzystów "nie móc dojechać karetkami do szpitali" i mieć "całe miasto zakorkowane", to chyba trzeba cierpieć na poważne zaburzenia percepcji albo w ogóle nie orientować się w temacie, na który się pluje zza klawiatury, co nie?...
Widzisz jedną bakterię, a góry g.wna nie widzisz. Biedny ty :)
08.04.2017 11:44 #Gregg
Genetycznie odziedziczone uwielbienie dla roweru.

W waszych rodzinnych miejscowościach z dziada pradzaiada jeździliście przez pole po wsi rowerem , do sklepu , pgr-u , na pole .
Rowerem można było jeździć wszędzie , samochodów jak na lekarstwo prędzej traktor przejechał , ale to predkości inne.

Całej tej waszej masie jakby założyć tablice rejestracyjne to 90% miało by na niej 3 litery czyli tzw. grabie w rejestracji.

Mieszkając teraz w mieście wielkie oburzenie , najlepiej jakby autostrady rowerowe były wzdłuż i w poprzek , bo samochody , ludzie i ogólnie smród i hałas, a jak na wsi gnojem śmierdzało i kury gdakały to nie przeszkadzało ?

Co do finansów.
Jak narazie to zmotoryzowani płacą podatek drogowy i mają obowiązkowe ubezpieczenie OC , a wy rowerzyści nazywający się "pełnoprawnymi użytkownikami drogi" co płacicie ??
Scieżki to puki co są budowane za "nasze" a nie "wasze"

Co do owego zanieczyszczenia to pewnie wy rowerzyści jesteście wielkimi zwolewnnikami dziury ozonowej , opowiadacie takie brednie że się słuchać niechce.
Prawda jest taka że 780 mln samochodów na całym świecie generuje mniejsze zanieczyszczenie niż 15 największych kontenerowców.

Zejdzie na ziemie albo weźcie koło i walnijcie się w czoło!
25.05.2017 12:52 #mami34
Popieram!!!!!
11.07.2017 19:01 #EMSWilsona
też mam dosyć tego co się tam dzieje krew zalewa
27.07.2017 15:24 #darox
Ktoś jeszcze będzie bronił rowerzystów? Proszę bardzo ... VIDEO
27.07.2017 15:28 #darox
Właściwe VIDEO tu : Rowerzysta

 432/1555 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Sprzedam koszty VAT, faktury VAT Sprzedam koszty VAT, faktury VAT.. Szybko, tanio i profesjonalnie... Oferuję usługi kosztowe (wystawiam Faktury VAT za wykonane usługi). Szeroki zakres działalności. Cała Polska. Jestem przedsiębiorcą - ze swojej firmy oraz z kilkunastu innych stowarzyszonych firm oferuje koszty VAT na usługi i towary (b. bogate PKD). Bez pośredników... Weryfikacja CEIDG/KRS/NIP ... Proponuję Państwu sprzedaż kosztów z różnych branż i na dowolne kwoty... Wszystko jest poprawnie księgowane i niewykrywalne... nie pobieram zaliczek Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat Tel.616-460-739 newis@pm.me

Nieruchomości poszukuję
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505 406 361

2-pokojowe sprzedam
 SPRZEDAM DWU POKOJOWE (ANEKS) MIESZKANIE NA BIAŁOŁĘCE 33,62 m2- III piętro ostatnie z windą. tel 512000711

Budowlane
 505-257-652 ZADZWOŃ ZŁOTA RĄCZKA WARSZAWA Kiepsko radzisz sobie z domowymi naprawami i potrzebujesz pomocy? Świetnie trafiłeś! Z naszą pomocą nawet najtrudniejsze zadania zostaną wykonane profesjonalnie i szybko. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą, która pozwala nam pomyślnie finalizować każde zlecenie. tel. 505-257-652 www. zlota-raczka-warszawa. pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.