REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Bisiu

17.12.2012 17:43

zlikwidować toalety w urzędzie- też nie zarabiają !!!!

# Bogdan

17.12.2012 20:46

Polubiłem Panią Redaktor. Czuje Park Bródnowski!!!. Lubię i Burmistrza Zawistowskiego. Może ma już trochę latek, ale jest porządnym facetem i za to Go cenię. Ale z Parkiem Bródnowskim się zagalopował i nie w tym kierunku co trzeba. Musi zrozumieć, że Park Bródnowski jest dla mieszkańców Bródna wyspą zieleni, miejscem relaksu i wypoczynku. W nosie mam i sądzę, że i mieszkańcy Bródna te instalacje artystyczne. W nosie mam tych odwiedzających Warszawę, turystów krajowych i zagranicznych, którzy Warszawę odwiedzają tylko po to aby zobaczyć instalacje artystyczne w Parku Bródnowskim. Tak na serio ta mam nadzieję, że i Pan Burmistrz nie wierzy w te bajki. Powtarzam stanowczo, zostawcie Park Bródnowski w spokoju, nie dewastujcie tego co zrobili wasi poprzednicy. Usuńcie jak najszybciej z Parku te paskudztwa. Burmistrzu, pokaż Pan wreszcie charakter i popędź to towarzystwo, które przychodzi do urzędu z tymi bzdurnymi propozycjami i pomysłami. Park musi być Parkiem. Trzeba koniecznie ogrodzić Park Bródnowski. Trzeba zrealizować projekt zagospodarowania Parku Bródnowskiego przyjęty przed Radę Gminy-Dzielnicy a opracowany przez prof. Wolskiego z SGGW. Znajdzie się wtedy i miejsce na toaletę!!!. Pani Redaktor, trzeba dalej cisnąć Burmistrza, prawda i zwycięstwo jest po Pani stronie. W tych staraniach ma Pani sojusznika.

# Bogdan

17.12.2012 20:53

Tak, pomyliłem się. To nie Pani Redaktor a Pan Redaktor Bartek Wołek. Reszta jest ok.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe