REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# aby odwalić wierszówkę

12.03.2016 15:53

Typowy przykład robienia ludziom wody z mózgu i nierzetelności informacyjnej. "Paliło się w szkole na Fontany". Tytuł beznadziejnie skonstruowany, kompletna amatorka. 1. Paliło się za winklem faje? A może światło? Żarówy w salach? 2. Jaki to jest numer ulicy Fontany? 3. Proszę pana "sensacyjnego" o dokładne podanie numeru szkoły podstawowej oraz nazwy patrona / patronki. Bo w tekście tego nie ma, a powinno.

# asd

12.03.2016 22:47

Ten patron teraz jest nie popularny i nie można w mediach podawać tego nazwiska!
(działacz ruchu robotniczego, inżynier architekt, działał w Związku Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej "Życie")
Szkoła to 214, Fontany 1?

# tubylec

14.03.2016 11:53

Wszystkie ilustracje do art. nie pasują do szkoły przy ul. Fontany, ani od frontu, ani od strony boiska, gdzie w perspektywie widać duże bloki mieszkalne. Faktycznie bloki od strony boiska /ul. Al. Zjednoczenia/ mają zupełnie inny wygląd. Przez takie kombinacje cały artykuł staje się mało wiarygodny.

REKLAMA

# tutejszy

14.03.2016 19:01

do tubylca - to naprawdę jest szkoła na Fontany 1. Zapewne mylisz swoje spostrzeżenia ze szkołą na Zjednoczenia.

# 545455

20.03.2016 11:43

Tak się składa że SP i Gimnazjum nie posiadają patrona więc skończ te pretensje do redaktora.

# bielanka

21.03.2016 15:23

posiadają patrona. To Stanisław Skrypij. Ostatnio była próba zmiany. Rada Warszawy nie przyjęła jednak propozycji, może i dobrze, bo czymże takim wybitnym zasłynął Tony Halik ?
Na ulicy Fontany są dwie szkoły: 214 (jako Zespól Szkół nr 56) oraz 133.
Pożar był w SP 214.

REKLAMA

# Uczeń

15.03.2017 08:58

"Ewakuację przeprowadzono wzorowo: sprawnie i bez paniki" Jeśli można uznać za wzorowe kierowanie dzieci do szatni, znajdującej się zaraz obok sali, w której powstało niebezpieczeństwo, zamknięte drzwi ewakuacyjne od strony świetlicy szkolnej, to ja nie wiem czy osoba wydająca taką opinię ma pojęcie o bezpiecznej ewakuacji placówek oświatowych. Po pierwsze dzieci powinny opuścić szkołę najbliższym wyjściem ewakuacyjnym. Tak przynajmniej mnie uczono. Czy nie mam racji?

# ziuta

15.03.2017 12:48

Przez niemiłe uwagi "Prawdziwego Redaktora przez duże R" redaktor Gadomski usunął tekst o przedszkolach.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA