REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# rick

06.11.2013 16:43

na osiedlu stare Bemowo przy ul.Kaliskiego mamy jedyny sklepspozywczy należący do awss.W tym sklepie ceny sa tak wygorowane ,ze starzy ludzie ,którzy najczęściej maja niskie bardzo emerytury zmuszeni sa jezdzic do innych sklepow.
Czy nie moznaby pomyslec o innym sklepie typu Biedronka,lub Lidl w zamian za WSS? Ten sklep musimy niestety omijac .Jest to b,uciazliwe
Prosimy nam pomoc.

# Vlepka

07.11.2013 12:56

a co, palą liście w tym sklepie?

# wlodekS

10.11.2013 20:07

Najgorsze pod tym względem są ogródki działkowe. Tumany dymy i smród, bo tak sobie niektórzy kojarzą utrzymywanie porządku na działce. Czy zarządy nie mogą dotrzeć do swoich członków z przesłaniem, że zanieczyszczanie powietrza zabija ludzi? Co roku w Warszawie kilkaset osób umiera z powodu zanieczyszczenia powietrza.

REKLAMA

# rick

14.11.2013 16:01

b.dobrze ze palenie lisci zabronione.Ale w B0ernerowie w niektórych domach pala w piecach .Nie wiem czym pala,ale smrod jest gorszy od palenia lisci. Pala albo smieci,jakies dykty lub szmaty tak,ze nie mona otworzzyc okien To jest gorsze niż ognisko w ogrodzie ,I tak jest codziennie od wielu lat.A co na to ekolodzy?

# rick

14.11.2013 16:09

Ciesze się ,ze ktoś poruszyl sprawę sklepu "Spolem" w Boernerowie przy ul,Kaliskiego Jest to jedyny sklep na b,duzym osiedlu,z którego nie mogą starsi mieszkancy korzystać z uwagi na b.wygorowane ceny.Jezdzimy wiec daleko co jest b,uciazliwe dla starszych i chorych ludzi
.
B,chcielibysmy mieć taki sklep jak Lidl ,lub Biedronka ,Prosimy wydzial handlu o rozważenie tak ważnego dla nas problemu.
będziemy wdzięczni.

# czytelnik

08.12.2013 18:59

Misie na ziemię ,ustawa ustawą a MPO nawet nie udostępniło żadnych koszy czy worków do segregacji już nie mówiąc o odpadach biodegradowalnych.

REKLAMA

# jnsk

10.02.2016 00:06

co za jaja z tym sklepem? jaki wydział handlu? czego wydział handlu? centralny miejski? ktoś tu przespał upadek prl...

# AnnaD

18.06.2016 15:54

Ja mam sąsiadkę, która ma kocioł ustawiony przy samym ogrodzeniu i pali ile da radę, a ja mam pełno dymu w domu. Po zwróceniu uwagi ( wreszcie po kilku latach się odważyłam) powiedziała, że bardzo dobrze, że mamy dym.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024