REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pałacyk Otrębusy - terminy

20.10.2014 10:30 PaniGość
Witam serdecznie
Czy ktoś orientuje sie z jakim wyprzedzeniem należy rezerwowac termin na wesele w Pałacyku Otrebusy?
W tym roku gościłam na przyjęciu w tym miejscu, oczarowało mnie do tego stopinia, że swoje przyjęcie rónież planuję tam zorganizować, jednak przydałyby się wskazówki z jakim wyprzedzeniem nalezy się ze wszytskim organizować.
21.10.2014 10:30 Ania90
Witam, ja byłam w tym roku 16 sierpnia na weselu znajomych i również byłam zachwycona Pałacykiem. Genialna i pomocna obsługa, wręcz niewidzialna, pomocni właściciele i piękne sale.. Jeśli chodzi o terminy to moi znajomi dobrych kilka, jak nie kilkanaście miesięcy wcześniej ustalali. Dlatego najprościej będzie zadzwonić lub umówić się na spotkanie ;)
26.11.2014 16:45 #Agnieszka
Zgadzam sie z poprzedniczką, żeby miejsce zarezerwować kilkanaście miesięcy wcześniej, ponieważ zainteresowanie Pałacykiem jest ogromne. Nie dziwię się, bo miałam okazję być tam na dwóch przyjęciach weselnych w tym roku i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, świetnie się bawiłam. Wszystko dopięte na ostatni guzik :)
22.12.2014 10:21 PaniGość
Nawet nie było tak źle, na 2016 udało nam się jeszcze termin zaklepać:)
Właściciel Krzysztof faktycznie strasznie sympatyczny człowiek, widać, że razem z managerem mają ogromne doświadczenie w organizacji imprez.
Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki, aby nasze przyjęcie było równie udane ja te, na których byłyśmy!!! ...choć własciwie jestem o to spokojna;)
02.07.2015 09:51 #Moniczkaa
My rezerwowaliśmy Pałacyk Otrębusy około 4 miesięcy wcześniej i z tego, co wiem to wyjątkowo zwolnił się termin wesela jakiejś pary. Bardzo się ucieszyłam, bo faktycznie terminy są ustalane z dużym wyprzedzeniem, a my spontanicznie zaplanowaliśmy przyjęcie Wszystko przebiegło tak, jak sobie wymarzyłam.. piękny wystrój, pałacowe wnętrza, cudowna kuchnia wraz z obsługą i ogrom pracy właścicieli, którzy nad wszystkim czuwali.
REKLAMA

3468/3812 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Dam pracę
 Firma handlowa zatrudni pracownika sprzątającego do biura na Woli. Praca od poniedziałku do piątku, umowa o pracę na 3/4 etatu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 22 322-81-22.

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Kursy, szkolenia
 Nasze szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb: 👌Koparkoładowarki 👌Koparki jednonaczyniowe 👌Ładowarki jednonaczyniowe 👌Spycharki 👌Równiarki 👌Wielozadaniowe nośniki osprzętu 👌Węzły betoniarskie  Walec drogowych kl.II - wszystkie  Maszyny do rozkładania mieszanek betonowych kl.II - wszystkie  Frezarki do nawierzchni dróg kl.I - wszystkie  Maszyn do stabilizacji gruntów kl.III - wszystkie  Przecinarki do nawierzchni dróg kl.III - wszystkie  Narzędzia udarowe ręczne Kurs rozpoczyna się 21.09.2019 Centrum Szkoleniowe Lektor al.Krakowska110/114,Warszawa tel.22 297 21 21 Zapraszamy

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA