REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Tomii

22.12.2018 09:52

W Ząbkach to już standard że przesyłki nie dochodzą. Jak coś ma przyjść trzeba się dowiadywać na poczcie w Zielonce i po paczkę jechać do sąsiedniego miasta. Nawet awizo nie dotrze do skrzynki nie mówiąc o przesyłce i tak przez cały rok nie tylko w okresie świątecznym .

# m_ch

26.12.2018 20:24

Sam prowadzę sklep internetowy i doskonale wiem, że liczba przesyłek która nadałem w grudniu była zatrważająca. Na szczęście moi klienci nie skarżyli się na opóźnienia w dostawie - a to dlatego, że nadawałem je za pośrednictwem Sendit, korzystając z oferty wyłącznie sprawdzonych firm.

# AśkaT

27.12.2018 11:53

Czy paczki z https://www.fryzomania.pl/category/pielegnacja-ciala dotarły do Was na święta? Czy były jakieś opóźnienia?

REKLAMA

# GePeWu

27.12.2018 14:49

Akurat w moim sektorze Wawra przedświąteczne paczki kurierskie poczty docierały wyjątkowo szybko, wręcz błyskawicznie. Brawo dla Pana Kuriera z ul. Wyczółkowskiego.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024