REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Pachnący Tachomin

# pasażer

25.11.2005 14:17

Wyperfumowani i pachnący mieszkańcy Tarchomina, którym przeszkadzamy w autobusach, wypisują o nas na forum Bialolęki:
#E-4 Rider 2005.11.25 08:32
...że w autobusie nigdy nie jest na tyle ciasno żeby się motłoch z legionowa nie mógł zmieścić na ekspresowej
- "Proszę się przesunąć, przecież każdy musi (!) dojechać"
#kil 2005.11.25 09:08
A ty kiedy się od mtłochowałeś ? ćwoku ze słomą w buciorach, zmień E - 4 na osła lub furmankę będzisz miał luźniej.
#Lenart 2005.11.25 09:57
nie dosc ze sie pchają to jeszcze od nich smierdzi
#E-4 Rider 2005.11.25 12:59
kil widze, że jesteś przedstawicielem klasy wystawiającej buciki na korytarz na nowodworskich osiedlach
#kil 2005.11.25 14:05
Jeżeli już to tylko po to żebyś mi ćwoku je czyścił(niestety nie na nowodworach... a może i na szczęście)

# Miron

15.12.2005 13:57

a pewnie ze przeszkadzają, pakowac sie macie do tych swoich wieśkobusów a nie do autobusow typu E-4, a najlepiej to do wawy nie przyjezdzajcie

# eryk

15.12.2005 17:41

Powiedział warszawiak z Białej Podlaskiej.

REKLAMA

# Miron

16.12.2005 08:59

hehe tak sie składa ze z dziada pradziada mieszkam w Warszawie, do 1999 roku mieszkałem na saskiej Kępie ale przeciez ty nawet nie wiesz gdzie to jest

# eryk

16.12.2005 11:33

Wiem i nawet wiem że kiedyś sie to nazywało Kawcza Kępa. To że powstała Twoja dzielnica zawdzeczasz nie takim jak ty zadufanym w sobie warszawiakom, tylko carowi, który kazał wybudowac most, by pobudzić rozwój drugiego brzegu rzeki.
A wracając do tematu większośc europejskich stolic dba o dobrą komunikację z miejscowościami nalezącymi do aglomeracji, aby np. mieszkańcy Legionowa (ponad 25 tys. samochodów) nie jechali do centrum swoimi autami. Władze twojego miasta, jak widać, to zapewne warszawiaki z dziada pradziada i niewiele o tym wiedzą.

# RoDoWiTy

19.12.2005 00:47

No właśnie Legionow SUX, ja mieszkam w warszawie od urodzenia i kilku miejscach ochota praga wola i tarchomin ale tutaj smród bijący od legionowiczów jest czasami nie do zniesienia, nie mówię że wszyscy ale niestety jest to regułą. Choć i jjadący z tarchomina też czasami nie grzeszą czystością.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024