REKLAMA
REKLAMA

29.09.2015 09:02 #Wolazmian
Czy Pan Szanowny zajął się sponsoringiem nowych inwestycji? Patrz wczorajsze Lazurowe Ogrody.
29.09.2015 10:29 #ter
oczywiście uspokaja, ze się mieszkańcy nie mylili, jestem uradowany wręcz, że miałem racje. Teraz kolej na Park Górczewska dąbrowszczaki ?
29.09.2015 10:41 #zjelonek
#ter napisał(a) 29.09.2015 10:29

oczywiście uspokaja, ze się mieszkańcy nie mylili, jestem uradowany wręcz, że miałem racje. Teraz kolej na Park Górczewska dąbrowszczaki ?
Jeszcze nie - teraz róg Powstańców i Górczewskiej , przychodnia na Czumy do wyburzenia.
Park będzie następny , ciekawe czy zaczną od Muszlowej czy od Batalionów Chłopskich ?
A może od Klemensiewicza - w końcu po coś tą ulicę przedłużyli wzdłuż parku , chyba nie tylko po to zeby gimnazjaliści wpadali zza murku pod samochody.
29.09.2015 15:39 #Pelczynski
Ciekawe czy Warbud zgodził się na płatności 90 dniowe?
29.09.2015 16:25 #BeMózg
Następne getto za płotem...
29.09.2015 17:28 #POPISJDKomitetnataczke
Przychodzi ,, Pan Dewloer" do burmistrza i mówi stary ja mam działkę musisz mi wybudować tu drogę a w zamian dla ciebie czy tam rodziny masz jedno może dwa lokale i biznes się kręci. Dziwny zbieg okoliczności, że tam gdzie prywaciarz buduje osiedle zaraz i gmina drogi buduje. A na nowolazurowa kasy brak? W biały dzień takie rzeczy wstydu nie mają. Chory kraj gdzie jest cba się pytam? Pewnie nie maja czasu bo swoje interesy załatwiają :(.
29.09.2015 17:44 #kkk
Nikogo nie obchodzi to, ze na górcach nie ma porzadnego placu zabaw dla dzieci, zadnego parku, wazne, zeby tylko zarobic, wciskaja te bloczyska w kazde mozliwe miejsce. Dzieci z bemowa to beda sie uczyc niedlugo na 4 zmiany w szkolach. Co za czasy, co za ludzie tym wszystkim zarzadzaja? Kto na to pozwala?
29.09.2015 19:39 #lideksynubeka
Miejscowe chłopstwo na to pozwala.Od 2006 mało co nie zesrało się głosując na PO,to i nie ma szkoły,zbudowane przedszkole będzie otwarte za 2 lata,a plac zabaw mogą sobie urządzić sami na dwumetrowych skrawkach działek na których posadowione są ich wspaniałe 40 metrowe apartamenty.
To,że żadna szkoła się w okolicy nie buduje było wiadomo od zawsze. I co,przeszkadzało w głosowaniu na PO??A skąd.Wysyłanie do szkół 6 latków na zmiany też nie przeszkadza.Ważne,żeby Kaczor nie rządził!!!
29.09.2015 21:08 #koncepcja
Lidek, a pomyślałeś, że kwestia szkoły nie dla wszystkich jest tu istotna? Wśród kupujących są nie tylko rodzice małych dzieci, ale także starsi rodzice dzieci podchowanych jak też trwale bezdzietni.
I wyobraź sobie, że na tym osiedlu zamieszka wcale i nie tylko chłopstwo słoikowe, ale także ludzie wychowani na Bemowie i mieszkający tutaj ponad 40 lat.
30.09.2015 09:22 #pioter
No i dobrze. Z jego facjatą to do przedszkola, a nie do koryta. Dzieciak zasmarkany!!!
30.09.2015 11:23 #lideksynubeka
koncepcja
Stwierdzenie ,że szkoła jest nieistotna w rozwijającej się dzielnicy jest hm.ryzykowne.

A co będzie,gdy starszym rodzicom dzieci podchowanych urodzą się wnuki? Albo trwale bezdzietni przestaną być bezdzietni?
18.02.2016 23:34 #sasiedzi budowy
Ta budowa to jakiś skandal. Godzina 23:30 i nadal hałas jak przez cały dzień. Bez poszanowania ciszy nocnej! Widać Dom Development i Warbud mają takie standardy. Własnie interweniuje jakaś kobieta krzycząc, aby dali w końcu dzieciom spać.
03.04.2016 12:24 #czarnyAbdul
Ogólnie niedaleko powstaje ciekawa alternatywa - Villa Merkury, warszawskiego dewelopera City Villa. Ma zdecydowanie lepsze opinie niż dom dewelopment. Warte naprawdę przemyślenia :) Nieeee namawiam.. ale jako że sam mam mieszkanie u Dom Devel.. i wiem jaką gehenne przeszedłem także czasami warto spojrzeć na coś innego ;)
11.01.2017 12:13 #rybaczewski
Duże toto będzie. Można poczytać więcej na forum www.osiedlepremium.waw.pl

456/1871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 MAXIMtransport to firma z wieloletnim doświadczeniem w regularnym przewozie osób do BELGII / HOLANDII / NIEMIEC. BUSY z Polski wyjeżdżają w każdą środę, sobotę i niedzielę. Powroty z BELGII / HOLANDII / NIEMIEC odbywają się w każdy poniedziałek, wtorek, piątek i niedzielę. Możliwość nadania przesyłek: transport okien, transport materialów budowlanych, transport towarów - Belgia, Holandia, Niemcy,laweta,przeprowadzki. Nasze BUSY wyjeżdżające do BELGII / HOLANDII / NIEMIEC wyposażone są we wszystkie nowoczesne systemy umilające pasażerom podróż. Zapraszamy do kontaktu: INFORMACJA I REZERWACJA MIEJSC: +48 / 608 835 822 +48 / (085) 66 21 600 +32 / 475 20 77 18 NON STOP

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Sprzedam
 Produkcja garaży blaszanych IMITACJA DREWNA ,garaże na każdy wymiar ,bram garażowych , wiat smietnikowych, kojcy dla psów oraz hal wiat itp. Zapewniamy solidne wykonanie montaz oraz transport na terenie CAŁEJ POLSKI. Cena dotyczy garażu 3x5 kolor drewno podobny. Dach dwu spadowy pokryty blacho dachówką + obróbki blacharskie Zapraszamy na naszą strone : www.pewstal.pl lub do kontaktu 530 480 434

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 GOTÓWKA NATYCHMIAST OD RĘKI CO KUPUJEMY? *ROCZNIKI 1997-2017 *WSZYSTKIE MODELE I MARKI *AUTA NADAJĄCE SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY *NOWSZE I ZADBANE *STARSZE DO REMONTU *FLOTY OD FIRM *LEKKO USZKODZONE DO NAPRAWY *AUTA Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE TZW ANGLIKI (Skup Anglików) CENA DO 25,000 zł UWAGA! -NIE KUPUJEMY AUT NA ZŁOM I ROZBIÓRKĘ -NIE SKUPUJEMY AUT DOSTAWCZYCH Chcesz jeszcze dziś sprzedać swój wóz? Nie czekaj dłużej Zadzwoń! tel. 698-737-227 SZYBKI DOJAZD UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY OD RĘKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie