REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Net

08.06.2019 12:12

Obawiam się, że z tym otwarciem to jeszcze potrwa. Od miesiąca nic się tam nie dzieje. Podobno w innej lokalizacji konstruowany jest budynek administracji targu, ktory potem ma zostać przeniesiony na miejsce docelowe. Nie ma betonowych lad, nie ma zadaszenia nad sceną, oraz kwadratowym fragmentem środkowej części (chyba że tak ma pozostać, choć scena bez dachu to niepraktyczny twór). Czekam z ciekawością na moment otwarcia i jak to wszystko zacznie funkcjonować. Czy kamienie w siatkach sprawdza się, czy np podczas deszczu, będą niszczyć rozwieszone do sprzedaży ubrania?

# Net

14.06.2019 19:57

Update: po miesiącu braku jakichkolwiek robót pojawiły się kikuty małych drzewek. Sztuk, na oko, chyba z 8.

# Net

07.07.2019 21:29

Z obsuwą, ale dali radę. Teren wygląda nieźle. Nadal dziwi brak zadaszenia podestu scenicznego, ktory moglby w dni handlowe, ale deszczowe, dawac miejsce dla sprzedających

REKLAMA

# farmeros

13.02.2022 12:49

W końcu fajnie jest jeśli rolnicy mają gdzie sprzedawać swoje plony gdyż przecież o to chodzi w samym rolnictwie. Jak dla mnie również ważną kwestią jest to aby wiedzieć jakie są http://lista20.pl/jakie-sa-najpowszechniejsze-choroby-zboz/ gdyż sam mam w planach to aby zostać rolnikiem. Dla mnie jest to niezwykle odpowiedzialna praca.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break