REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Agata

11.10.2015 17:50

Po wejściu przez bramę na drugim podwórku mieściły sie (nie wiem czy nadal) analizy lekarskie.Chodziłam tam z mamą co roku przez całą podstawówkę na badania krwi.Podwórko wydawało się tajemnicze klatka schodowa dluga i jakże inną od mojej Ale wtedy docenić tego nie mogłam. DZIŚ TAK.Moja Wolą.Cieszę się bo wciąż się coś o niej dowiaduję.

# Przemek

13.10.2015 09:14

Dokładnie tak jak pisze Agata. Też chodziłem tam z mamą na pobieranie krwi. Naprawdę specyficzny klimat.
No i to podwórko - studnia które aż prosi się o granie tam w piłkę (oczywiście jest zakaz).

# Marcin79

18.12.2015 19:58

moj ojciec tam sie wychowal ....i cale praktycznie zycie babka mieszkala az do smierci...pamietam trzepak i to jak smierdialo kotami:)

REKLAMA

# wepka

10.02.2016 17:45

Jeśli ktoś wystawi nam złą opinię, ciężko jest jej się pozbyć, mimo że często jest ona nieprawdziwa. Traffic Club- http://traffic-club.info/ spotkał się z podobnym problemem. Łatwo jest popsuć czyjś wizerunek.

 markus

28.02.2016 13:18

#Marcin79 napisał(a) 18.12.2015 19:58
moj ojciec tam sie wychowal ....i cale praktycznie zycie babka mieszkala az do smierci...pamietam trzepak i to jak smierdialo kotami:)

Koty grasują do dziś :)

# Fan

08.10.2018 22:47

Pod koniec lat 60-tych XX w. razem z moją klasą z podstawówki nr 90 przy ul.Kasprzaka w ramach WF chodziłam zimą na basen na Działdowską na naukę pływania. Obok domu hrabiego. Chlor w wodzie śmierdział, dopiero powtórne mycie włosów w domu pomagało. Kostium kąpielowy wyblakł tak, że trzeba było go wyrzucić, no ale za to latem pływaliśmy na odkrytych basenach na Moczydle.
A uliczka Szymańskiego jest na Osiedlu Kasprzaka, wybudowanym przy wkładzie finansowym pracowników Zakładów Radiowych. Cieszy mnie odnowiona kamienica, często podziwiam ją z przystanku tramwajowego, gdy wyjdę z poczty przy Wolskiej.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe