REKLAMA
REKLAMA

Osiedle Pałacowa w Markach

22.09.2015 00:38 #Sliminibu
Osiedle Pałacowa - III Etap - położone jest w Markach, 500 m od drogi głównej E67 (Warszawa-Radzymin-Białystok) oraz 2 km od Centrum Handlowego M1. Ponieważ to już III etap, to macie już prywatnie sporo własnych doświadczeń. Zapytam jak się tam mieszka.
http://www.bud-dom.org.pl/
04.02.2016 17:42 #natak
Z pewnością dobrze się mieszka w Łomiankach, Marki znam tylko z korków i centrów handlowych. Do zamieszkania na przedmieściach wybrałabym Arkadię Łomianki, inwestycję położoną w spokojnej okolicy w dobrej lokalizacji.
29.04.2016 14:32 #Kajanka99
Ja z mężem sprzedałam używane mieszkania na Tarchominie i kupiliśmy właśnie na Osiedlu Pałacowa mieszkanie trochę ponad 50 metór.w. Powiem wam szczerze, że psychicznie odpoczywam, bo jest mniej ludzi wszędzie, ogólnie tak bardziej kameralnie i przyjemnie. Mam wszędzie blisko, dojazd do pracy jest ok, czasem po warszawie się dłużej jedzie niż do marek, więc ok, nie można narzekać.
05.08.2016 22:47 #margaretka22
Tu możesz znaleźć idealne M w Markach http://www.mazoviadevelopment.pl/ - oferują dodatkowo atrakcyjne metody finansowania i pomoc w formalnościach. Z nimi możesz zaaranżować wnętrze, ogród tak, jak tylko marzysz. Podpytaj o szczegóły
06.06.2017 17:35 dominikgala
No, ciekawe to propozycje. A słyszał ktoś z was o osiedlu Akacjowa Aleja w Radzyminie? Bo ceny i zdjęcia na stronie wyglądają bardzo interesująco. Może warto to przemyśleć sobie lepiej?
07.06.2017 09:34 #stfu
widziałagala co brała....akurat akacjowa aleja to pasztet.................do miasta warszawa będziesz 3 godz jeździł, no i ten swojski krowi zapach.......bezcenne
01.07.2017 14:53 dominikgala
Jak tak sobie patrzę na zdjęcia na stronie osiedla deweloperskiego Akacjowa Aleja z Radzymina to mi się całość podoba. Oczywiście, jeszcze się nie zdecydowałem ostatecznie, ale zieleń i związana z nią cisza przemawia do mnie bardzo. Cena też nie jest zaporowa jakoś bardzo, więc zaczynam robić jakiś poważniejszy research.
03.07.2017 10:31 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
08.08.2017 14:05 dominikgala
Ludzie chyba dziś dzielą się na dwie kategorie
08.08.2017 14:06 dominikgala
Ludzie chyba dziś dzielą się na dwie kategorie, tych którzy mają wystarczającą ilość pieniędzy lub zdolność kredytową na kupno mieszkania w dużym mieście i tych którzy muszą szukać czegoś tańszego w pobliżu. Sam się zaliczam do szukających więc na przykład takie oferty jak Akacjowa Aleja w Radzyminie są dla mnie w jakiś sposób zachęcające.
10.08.2017 14:21 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

16/494 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie