REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Osiedle na Strumykowej

# Dorota J.

12.12.2002 08:56

Czy ktoś się orientuje, dlaczego część osiedla Strumykowa była sprzedawana przez Energopol a druga część (między Strumykową a zajezdnią autobusową) jest sprzedawana przez inną firmę. Dlaczego Energopol pozbył się tej inwestycji ? Słyszałam, że były niewyjaśnione sprawy z gruntem. Czy ktoś wie więcej ???

# Alf

12.12.2002 12:16

Upadek wykonawcy.
Polecam Gazeta.pl > Forum > Dom -> developerzy
jest tam cały wątek na ten temat

# Vladymir

12.12.2002 22:51

Potwierdzam info Alfa, ja nawet rozmawiałem z kierownikiem biura sprzedaży mieszkań tego osiedla na budowie, i on potwierdził bankructwo firmy. Obecnie to, co zostało z masy upadłości próbuje opchnąć jakaś obco brzmiąca z nazwy firma, mieszcząca sie na parterze niewykończonego bloku w głebi ul. Strumykowej pod lasem. Sądząc po stanie tej budowy, chętnych brak, a szkoda, bo mieszkania tam są ładne i okolica zielona...

REKLAMA

# Alf

13.12.2002 13:44

> i okolica zielona...
Jeszcze :-)
Przecież ten lasek/zagajnik jest ponoć pod zabudowę!

# PINGWIN

28.12.2002 12:14

NA STRUMYKOWEJ ANI NA TARCHOMINIE I W OGÓLE NA BIAŁOŁĘCE NIE MA ZAJEZDNI AUTOBUSOWEJ!!!!!!!!!!!!

# Vladymir

28.12.2002 22:59

Pod zabudowę ? A kto tam sie chce budować ? Ten zagajnik, jak go pogardliwie nazywa Alf, to atrakcja przyrodnicza i florystyczna na skalę europejską, boć to jedyna w Europie wydma rzeczna, niejako "przy okazji" obrośnięta kilkusetletnimi dębami... Cały teren objęty ścisłą ochroną krajobrazowo - przyrodniczą, ot, co !!!
Powyższe wyczytałem z przewodnika warszawskiego wydanie z 1980 roku, rozdział o Tarchominie.... Ale może to już przestarzałe informacje, macie nowsze ?

REKLAMA

# NN

29.12.2002 16:13

Informacje aktualne, lecz w ratuszu takich rzeczy nie czytają! Największą przewiną poprzedniego zarządu było chamskie gospodarowanie zielenią, czyli niewykorzystanie pięknych, naturalnych enklaw zieleni do celu, do którego powinny służyć - do rekreacji. Przypominam - to nie jest centrum miasta, lecz jego przedmieście!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024