REKLAMA
REKLAMA

Organizacja eventów

24.05.2017 14:52 #Dunicka
Jak zorganizować oryginalne wesele dla pary kajakarzy?
24.05.2017 23:03 #Robert2
Słyszałam kiedyś o takim weselu, które odbywało się na wyspie na Wiśle, gdzieś blisko Warszawy. Super pomysł. W Warszawie jest firma, która będzie umiała zorganizować najbardziej niesamowity pomysł. Zobacz co potrafią http://www.ibento.pl/
02.09.2017 14:17 #Eva99
Też warto zadbać o dobry, zdrowy catering, np. http://takeafruit.pl/ prosta sprawa. Coraz więcej osób stawia na zdrowe, dobre jedzenie i picie, a nie na jakieś tam fast foody. Dotyczy również różnego rodzaju imprez.
04.09.2017 10:55 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. .. ....
09.11.2017 22:55 #renata3
Jesli szukacie dobrej firmy to polecam odwiedzić koniecznie ten link http://www.inspe-grupa.pl/
Będziecie zadowoleni.
REKLAMA
10.11.2017 08:20 #prosiakpodwarszawski
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
20.12.2017 16:19 #Tatiana
Wynająć zabytkowe volkswageny, ogórki przystosowane do tego typu imprez, czyli m.in. food truck, fotobudka, drink car czy event car. Fajna sprawa i murowane zainteresowanie zgromadzonych gości.

Polecam The Carbar z Grodziska Mazowieckiego - www.thecarbar.pl
21.12.2017 12:34 #przykre to,
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
18.01.2018 09:43 Franciszek
Ja tam osobiście polecam wynajęcie grupy zajmującej się tego typu eventami,najróżniejszego rodzaju, które doskonale potrafią zabwić różnego rodzaju gości Ja współpracuje z tą firmą www.blersport.pl i bardzo polecam.
27.02.2018 18:12 #KAshmere
Jakie to przykre, że Tobie za pisanie jednego i tego samego na tym forum płacą tak niewiele. Jakie to przykre, że jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz napisać lepszego przekazu!

Btw. Polecam The Carbar - zabytkowe samochody "ogórki" przekształcone m.in. w food trucka, fotobudkę, event car. Świetny pomysł na nieszablonową imprezę.
24.05.2018 12:03 #jaola
A ja byłam na imprezie firmowej zorganizowanej w Akademii na Różanej. Bardzo profesjonalne podejście, jedzenie palce lizać i widać, że mają duże doświadczenie prowadzeniu tego type eventów.
24.05.2018 15:08 #lusia31
Jeśli chodzi o obsługę eventów, to warto zdać się na profesjonalistów. Nas obsługuje w zakresie multimediów i obsługi technicznej firma http://www.3tech.pl/ i mamy pewność, że wszystko zadziała tak, jak powinno :)
25.05.2018 08:55 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
26.05.2018 12:21 #to takie smutne...
To bardzo przykre i smutne, że są osoby, które mają tak nudne życie, że nic innego nie robią tylko szerzą teorie spiskowe na forach... Współczuję Ci bardzo, to dopiero żałosne :( Nawet jeśli w twoich teoriach byłoby coś z prawdy i ktoś tutaj coś poleca lub recenzuję za pieniądze, to wstydem i żenadą jest kraść, a nie pracować. Poza tym to forum służy wymianie informacji, więc zluzuj skarpety albo kup sobie maść na ból wiesz czego :)))
28.05.2018 11:19 #WerkaOberka
może i masz rację, ale to forum zamieniło się portal ogłoszeniodawców i speców od reklamy sz.e.p.ta.nej

chyba nie muszę mówić, że ten kto się tu reklamuje na darmowym portalu, pewnie ma problemy ze sprzedażą swoich usług, produktów, skoro na inny rodzaj reklamy go nie stać

mnie osobiście to przeszkadza, bardzo. Wchodzisz tu w innym celu a widzisz stek bzdur kup to kup tamto, polecam tego a ja tego, A kogo to kuffffa obchodzi ??????????????? spam
REKLAMA
07.07.2018 15:43 #karolka1
Dobra atrakcja to podstawa. Dlatego według mnie świetnym pomysłem i oryginalnym jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który robi ogromne show. Dopasowuje muzykę i rekwizyty pod uroczystość dzięi czemu całość wygląda niesamowicie. Tutaj masz namiary http://kojakfree.com
11.07.2018 09:16 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..

83/3138 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505-406-361

Usługi motoryzacyjne
 NUMER EORI DLA TWOJEJ FILRMY EKSPRESOWO I WSZYSTKO PRZEZ INTERNET Nadamy Twojej firmie numer EORI nawet w 24h Nie chodź po urzędach , nie stój w kolejkach - załatw z nami wszystko przez internet. Każdy przedsiębiorca sprowadzający lub wysyłający towar choćby jednorazowo z poza unii europejskiej musi posiadać unikalny numer EORI , jesteśmy jedną z kilku firm w całej Polsce , która pomoże waszej firmie w uzyskanie tegoż numeru. Obsługujemy cały kraj i wystawiamy faktury VAT. Pełen zakres dla firm i osób fizycznych. Zarejestrujemy za Państwa pojazd: - rejestracja pojazdów zakupionych w kraju i za granicą, - przesiedlenia mienia - tłumaczenia przysięgłe - urząd celny - akcyza, zwrot akcyzy, - urząd skarbowy - vat23, vat24, vat- 25, - eurotax - darmowa wycena pojazdów, - opinie rzeczoznawców (legalnie obniżamy akcyzę do 65%), - ubezpieczenia OC, AC, NNW Będziemy reprezentować Ciebie we wszystkich urzędach w całej Polsce !

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupie Twoje Auto ! Zadzwoń : 531 305 163

Różne
 Na wszystkich obszarach do gry w piłkę nożną, siatkową czy koszykówkę czy do innych gier zespołowych konieczne jest zamontowanie piłkochwytów. Mocna i trwała siatka z polipropylenu o wielkości oczek 10 x 10 cm i grubości siatki 5 mm sprawdzi się jako ochrona na każdym boisku szkolnym, orliku czy innych, większych obszarach, nawet stadionach, gdzie rozgrywane są różne spotkania. Będzie ochroną dla uczestników zarówno tych aktywnych biegających za piłką, jak i biernych obserwatorów czyli kibiców. piłkochwyty, piłkochwytów, piłkochwyt, siatki na piłkochwyty, siatka na piłkochwyty https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki tel. 717-000-354

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.