REKLAMA
REKLAMA

Optyk i badanie wzroku

28.10.2015 13:57 #dodo
Nareszcie lokalnie na ul. Leszno 34/36 można profesjonalnie zbadać wzrok i dobrać okulary. Sprawdźcie sami na www.arts-optyk.pl lub pod nr 22 862 88 70
01.11.2015 20:34 #okularnik
Tak, racja. Przyjmuje u nich optometrysta. Badanie wzroku jest super dokładne. Wiem bo okulary noszę już ze 20 lat ale nikt jeszcze mnie tak nie badał. Już całą moja rodzina robiła tam okulary. Można polecić.
28.01.2016 21:13 #olkaaa24
Jak dla mnie najlepszych specjalistów w dziedzinie wzroku można znaleźć w Instytucie Oka http://instytutoka.pl/ wiem, bo nie raz tam przeprowadzałam badania, zawsze profesjonalna obsługa i dobrze podjęte leczenie. Mój problem jest znacznie mniejszy
19.07.2016 15:09 #bajmiks
ja polecić mogę Opticon na ul. Broniewskiego. Chodzę tam już od jakiegoś czasu, przez co mogę powiedzieć że jest to miejsce przeze mnie sprawdzone. Za każdym razem wychodzę zadowolony, widać i czuć że dbają o osoby które do nich przychodzą, a nie jak w tych sieciówkach masowych. No i dostają ode mnie szóstkę, za trafne doradzanie okularów! Lubię co jakiś czas sobie zmieniać okulary, nie lubię nudy :) a okulary każdy wie fajna sprawa - jeszcze ani razu nie wyglądałem źle!
22.08.2016 12:12 #frankoceana
bezplatne badnie wzroku jest w salonie optycznym Fielmann, chodze tam gdy muszę. ostatnio kupiłam sobie piękne okulary z cudownymi oprawkami, ktore podkreslaja moja urode i bardzo mi pasują
24.11.2016 22:16 #mirnik
Na pewno dobrze zrobisz, jak zajrzysz do http://www.optometriaciborek.pl/ bardzo fajne miejsce, gdzie kompleksowo podchodzą do tematu i można w zasadzie w jednym miejscu załatwić kilka spraw.
11.01.2017 12:08 #lilianne
W wielu miejscach mozna zapisać sie na bezpłatne badania wzrokku. Możecie również iśc na fundusz. Wbrew pozorom kolejki nie są takie długie ( sama czekałam miesiąc ale zaoszczędziłam prawie 100 zł, które normalnie powinnam zapłacić za wizytę.....). Nie wiem jaki jest sens w przepłacaniu.

Okulary również bardziej opłaca się zamówić przez internet ponieważ internetowe sklepy optyczne maja o wiele korzystniejsze ceny na firmowe modele:
http://aurore.pl/

Porównajcie sobie sami.
11.01.2017 14:55 #ledykkk
spam, spam, spam

12/708 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie