zaloguj się   •   newsletter   •   mapa strony

Operacja bikini - Przygotuj sylwetkę do lata!
Superdentysta - elastyczne protezy nylonowe
Wstydliwy problem Polaków - ubytek słuchu
Jak zdobyć wykształcenie średnie i zdać maturę?

Lista forów dyskusyjnych:

4618/5074 Białołęka

Opole

02.06.2003 10:22 #Nata
Jestem bardzo zniesmaczona Opolem. Zastanawiałam się dlaczego w tym roku jest tak wcześnie( W maju). Po obejrzeniu superjedynek stwierdzam ,że był to obrzydliwy festyn na rzecz Unii E ( i to na dodatek za nasze pieniądze ).
02.06.2003 14:28 #kinio
Jest na to rada. Włącz sobie radio na częstotliwości 89,1 MHz (na telewizję musisz jeszcze trochę poczekać). Tam na pewno nie znajdziesz tzw. europropagandy, a słuchając jedynie słusznych poglądów szybko odzyskasz równowagę zaburzoną tym obrzydliwym festynem.
02.06.2003 16:25 #gennio
Faktycznie był to obrzydliwy festyn i dlatego obejrzalem tylko 10 minut bo szkoda było na to patrzeć żal nie powiem co ściaskał
03.06.2003 20:56 #Rozsądek
Kinio a co to za częstotliwość ? Sam nie sprawdzę, bo sie boję, że to coś obrzydliwego.
03.06.2003 22:42 #Dorota od Michasia
Chi, chi, chi, to chiiiiba Radio Maryja?

4618/5074

Poleć Udostępnij Polub Tu Białołęka

Dodaj wpis

treść: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?
 nick tymczasowy, bez logowania się i rejestracji
 chcę się jednocześnie zarejestrować
 mam już konto

Nowa warszawska przeprawa to dla mnie

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie