REKLAMA
REKLAMA

opiekunka osoby starszej

10.01.2017 18:27 #aniuleczka
Czy wiecie, gdzie można znaleźć dobrze płatna pracę jako opiekunka osoby starszej ? Zależy mi na jakimś sprawdzonym miejscu. W grę wchodzi wyjazd za granicę?
11.01.2017 21:57 #barbara58
Jeśli chodzi o wyjazd to wiem ze agencja w Gliwicach takie organizuje. Zobacz tutaj http://www.centrumpracy24.com. Proponują ok 1400 euro , myślę że to uczciwy zarobek.
13.01.2017 23:17 #aurelinka
Myślę że na taki wyjazd warto się skusić. Tylko dobrze przemyśl, bo to nie jest wyjazd na tydzień, czy dwa i opieka nad takimi osobami łatwa nie jest. Fakt u nas takich pieniędzy nie ma szans zarobić.
16.01.2017 12:42 #zarka
Znam tą agencję . Bardzo dużo osób korzysta z ich ofert i są zadowoleni. Od początku wiesz kim się opiekujesz, bo wszystkie oferty są dokładnie opisane. Zarobki bardzo dobre i wszystko na umowę a co najważniejsze legalnie.
16.01.2017 14:01 #eunikapaw
Moja znajoma wyjechała z tej agencji właśnie. Z tego co wiem bardzo sobie chwali. Była na Święta w Polsce i póki co nie ma zamiaru wracać.Z tego co wiem opinie maja bardzo dobrą a ofert bardzo dużo. Przejrzyj, myślę że jak się nie ma pracy warto rozważyć taki wyjazd.
15.03.2017 22:20 #wikla
może pracuj tutaj na własny rachunek, ludzie często wolą wynająć opiekę dla rodziny niż oddawać do domu opieki - mówię o Polsce. http://www.kochajidbaj.pl/ ogłoś się na tym portalu, napisz że z chęcią zaopiekujesz się seniorami, próbuj najpierw w ojczystym kraju dopiero później podbijaj resztę świata. Rejestracja na portalu przez jakiś czas jest darmowa.

361/1871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Czteropokojowe własn. 72m2, Korotyńskiego przy parku, na mniejsze lub sprzedam 600tys, 501 29 50 19

Usługi motoryzacyjne
 Skup Aut Warszawa www.kupieautowarszawa.com.pl OFERUJEMY: - dojazd do klienta na terenie Warszawy i najbliższych okolic - gratis profesjonalną wycenę - możliwie najwyższe ceny odkupu aut - gotówkę od ręki - wszelkie formalności załatwiamy na miejscu w dniu zakupu - posiadmy własny transport co umozliwia bezproblemowe zabranie aut rozbitych itp - pomagamy w załatwieniu spraw związanych z wyrejstrowaniem auta oraz o.c.

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Finanse
 01. A. Na wrzesień chwilówka bez formalności dla każdego nawet do 10 000 złotych online. Chwilówka z wypłatą od ręki. Pierwsza chwilówka za darmo do 3000 zł na 30 dni lub na raty do 1500 zł na 60 dni. Szczegóły na: www.get-money.pl/chwilowki

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie