REKLAMA
REKLAMA

opiekunka osoby starszej

10.01.2017 18:27 #aniuleczka
Czy wiecie, gdzie można znaleźć dobrze płatna pracę jako opiekunka osoby starszej ? Zależy mi na jakimś sprawdzonym miejscu. W grę wchodzi wyjazd za granicę?
11.01.2017 21:57 #barbara58
Jeśli chodzi o wyjazd to wiem ze agencja w Gliwicach takie organizuje. Zobacz tutaj http://www.centrumpracy24.com. Proponują ok 1400 euro , myślę że to uczciwy zarobek.
13.01.2017 23:17 #aurelinka
Myślę że na taki wyjazd warto się skusić. Tylko dobrze przemyśl, bo to nie jest wyjazd na tydzień, czy dwa i opieka nad takimi osobami łatwa nie jest. Fakt u nas takich pieniędzy nie ma szans zarobić.
16.01.2017 12:42 #zarka
Znam tą agencję . Bardzo dużo osób korzysta z ich ofert i są zadowoleni. Od początku wiesz kim się opiekujesz, bo wszystkie oferty są dokładnie opisane. Zarobki bardzo dobre i wszystko na umowę a co najważniejsze legalnie.
16.01.2017 14:01 #eunikapaw
Moja znajoma wyjechała z tej agencji właśnie. Z tego co wiem bardzo sobie chwali. Była na Święta w Polsce i póki co nie ma zamiaru wracać.Z tego co wiem opinie maja bardzo dobrą a ofert bardzo dużo. Przejrzyj, myślę że jak się nie ma pracy warto rozważyć taki wyjazd.

4/1518 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA

Czytaj także

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie