REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

operacja zaćmy .

18.03.2017 14:33 #Kelis2004
Witam . Otóż 3 tygodnie temu będąc na wizycie u lekarza wykryto u mnie zaćmę . A dokłądniej jej początki . Jestem osobą młodą . Sama się szczerze zdziwiłam ,ze mając 33 lata można mieć już początki tej choroby .Wszystko by było okay gdyby nie to ,zę zabieg , który mi wyznaczono w ramach NFZ ma się odbyć dopiero za 3 lata ;/ do tego czasu moge już stracić wzrok . I moje pytanie . Gdzie najlepiej moge się udać ? tak by było szybko i sprawnie? znalazłam coś takiego jak zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej w Czechach w klinice Lexum . Wyjazdy z warszawy podobno są organizowane raz w miesiącu. Wiązało by się to oczywiście z wyjsciem z kolejki . Miał ktoś zabieg własnie w ramach takiej dyrektywy ? bądź bliska osoba ? z góry dziękuje za odp.
21.03.2017 17:22 #Agnieszka26
Hej . Moja mama miała tak zabieg własnie w ramach dyrektywy . Zgadza się , wyjazdy do Lexum sa ra z w miesiacu . Na zabieg jedziesz oczywiście po badniach kwaliikacyjnych , czekasz moze jakieś 2 tygodnie ? max 3 ? coś koło tego , tak mniej wiecej to pamiętam . W kazdym razie jak się zastanwiasz to juz ci moge powiedzieć , ze to jest bardzo dobra opcja . NFZ Ci potem kase zwraca;)
27.04.2017 15:41 #Jakka
oo no proszę - to opcja całkiem dobra, wygodna no i nie tak bardzo rujnująca kieszeń! myślę, że warto zwrócić na to jeszcze uwage zwłaszcza że juz w lipcu nie ma być takiego rozwiązania...
28.10.2017 15:07 #Ninoczka55
Teraz na szczescie , co prawda nie ma tego refinansowania z NFZ , ale za to w Optegrze można się zoperować na zaćmę za 1999 zł . Szczerze , z tego co się orientowałam to nikt nie ma takiej atrakcyjnej oferty .
28.10.2017 19:47 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
REKLAMA
09.03.2018 13:42 #Queen
Zaćmę też można zoperować w klinice lexum za 0 zł . Jest coś takiego możliwe . Dostaje sie ten bon na kwotę 50 zł na wizyte kontrolną ;)
09.03.2018 19:14 #to syf jest
ściema

875/3208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 PROFESJONALNA DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, ODROBACZANIE - DDD Robak to jeden z najbardziej renomowanych specjalistów w zakresie dezynfekcji, deratyzacji, dezynsekcji i odrobaczania. Jesteśmy w stanie pomóc w pozbyciu się szkodników. Jeśli cenią sobie Państwo skuteczność i nie chcą ryzykować powrotu niechcianych lokatorów, warto jest skorzystać z naszych usług. Stosowane przez nas metody cechują się niezwykłą efektywnością, przynosząc szybkie i trwałe efekty DDD Robak dezynsekcja - postaw na specjalistów Naszą specjalnością jest dezynsekcja, (także metodą ULV) dezynfekcja, deratyzacja, odkomarzanie. edddrobak.com.pl tel 690015854

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Jesteśmy jednym z pierwszych skupów samochodów na Dolnym Śląsku. Handlem samochodami zajmujemy się od 16 lat, posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Cechuje nas uczciwość i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Jeżeli chcą państwo korzystnie sprzedać swój samochód to zapraszamy do kontaktu z nasza firmą

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Kto chciałby przejść z karty orange lub innej sieci do Orange na abonament za 19.99 ?

Dam pracę
 Pracownik gospodarczy/tygodniówki 728-599-254

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA