REKLAMA
REKLAMA

Operacja zaćmy w Czechach

20.07.2016 09:19 #gość
Mój tata zmaga się od roku z zaćmą. Niestety, na możliwość leczenia tego schorzenia w naszym kraju musi poczekać jeszcze ponad 1,5 roku. Ale ostatnio od naszych znajomych usłyszeliśmy, że istnieje coś takiego jak operacja zaćmy w Czechach. Niestety, nie znamy nikogo, kto taki zabieg przeszedł i nie wiemy, mimo tego, że znaleźliśmy taką klinikę: http://alfavision-zacma.pl/ , czy warto. Jeśli ktoś z was zna tą klinikę albo ma inną sprawdzoną to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
28.07.2016 13:31 #sylwek
Witam. Ja gdzieś ostatnio czytałam właśnie o zabiegach w Czechach. Obiło mi się o oczy Lexum w Ostrawie. Organizują wyjazdy z karkowa podobno co dwa tygodnie. Płaci się 499 zł za transport wq obie strony, opieke medyczną w j polskim, za miejsce dla bliskiej osoby w busie. Wszystkie formalności z NFZetem załatwiają też. Wiecej info mozna znaleźć na zacma.cz
20.08.2016 19:05 #Majix
tak, na tej stronce można znaleźć dobre info na temat takich zabiegów. a uważam że taki wyjazd do ostrawy to jest dobra sprawa bo nie czekasz, nie płacisz dużo i na zabieg nie czeka się długo. moim zdaniem bardzo fajna sprawa!
12.09.2016 23:04 #Kermi
no właśnie czytałam i sporo się dowiedziałam. Generalnie całkiem fajna sprawa z tą możliwością wyjazdu do Czech. Czy Berlina. Już nawet wiem że mam klinikę w mieście i pójdę się dowiedziec o szczegóły. Bo taki wyjazd do Optegry w Ostravie jest chyba moją jedyną szybka szansą!
22.09.2016 13:01 #Iza
Moja babcia skorzystała z tego zabiegu w Lexum w Czechach. Z Krakowa pojechała razem z moją mamą. Świetna sprawa ze można wziąć osobe towarzyszącą bo sama babcia na pewno by się bała!
26.09.2016 22:21 #pranie
o ciekawy temat

15.10.2016 22:43 #henka
no to do Lexum do Ostrawvy spokojnie można pojechać. koszty nie są wygórowane a istnotne jest to że da sie także uzyskać zwrot z nfz
10.11.2016 13:13 #EGM
Europejska Grupa Medyczna ułatwia polskim pacjentom leczenie za granicą, organizujemy kwestie wyjazdu i zabiegu oraz uzyskania refundacji za takie leczenie. Koszt zabiegu już od 699zł. Infolinia: 22 290 61 61 http://leczsiezagranica.pl
17.01.2017 10:22 #oftex
Operacje zaćmy (katarakty) w Czechach:
www.oftex-opole.pl
17.01.2017 14:13 #lokui
spam, spam, spam
25.01.2017 07:54 Olinola
Dobrze wiedzieć,że jest taka opcja. Sama jednak bałabym się poddać operacji w innym kraju niż Polska. Obawiałabym sie,ze jak coś pójdzie nie po myśli to cięzko będzie odzyskać pieniądze. W przeciwieństwie do Polski.
Odsyłam również do strony, na której znajdziecie kilka dobrych informacji o leczeniu tej choroby:
http://chorobazacma.net.pl/
26.04.2017 15:11 #zosia33
Póki jest możliwość refundacji zabiegow w Czechach to trzeba z tego korzystac. Mamie się udało. W Ostarvie, w Lexum miala operację. Jeden dzień - tego samego jechala i wracala. Badanie wstepne jak i kontrolne miala w Polsce w Krakowie (stąd też jechała). Ogólnie wszystko zapewniają - transport, opieke medyczna itd. Na operację czekaliśmy 3 tygodnie, a w Polsce kazano nam czekać 1,5 roku...

30/791 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie