REKLAMA
REKLAMA

Operacja plastyczna

04.10.2016 06:48 #Majka202
Co sądzicie o zabiegach jakimi są operacje plastyczne np twarzy? Myślę o zabiegu korekcji nosa w klinice www.lineacorporis.pl Czy są jakieś przeciwwskazania? Jakieś skutki uboczne takiego zabiegu?
25.11.2016 18:21 #Milusia
Myśle ze w porządku :) ja sama miałam korektę nosa ale w Łodzi u doktor Doroty Żukowskiej - http://www.plastyczna.med.pl/ I efekt jest super, bardzo szybko się zagoiło, nie bolało jakoś okropnie a prynajmniej nie mam już garba
27.11.2016 22:27 anecia
Milusia ile płaciłaś za operację nosa? sama mam w planach zoperować nos, czytałam już o tej klinice Dr Doroty Żukowskiej dobre opinie i się nad nia zastanawiam. A jak cenowo? ile po operacji trzeba chodzić w tym tamponie w nosie?
15.12.2016 09:55 #Lucja90
Hej dziewczyny! Jak po operacji? U nie w porządku. Już jestem po. Mam małą bliznę ale stosuję fantastyczną maść na blizny. Póki co mam same dobre myśli :)
20.12.2016 09:22 #Ryśko
Dobrze się zastanówcie nad takimi operacjami. Często wystarczy zmienić coś drobnego w naszym wyglądzie i operacja nie jest konieczna. Gusta są różne poza tym. Moja siostra na przykład kupiła to: odżywka do rzęs. Odkąd ją stosuje wygląda rewelacyjnie. A myślała, czy nie zrobić sobie jakiejś operacji plastycznej na twarz :/
30.03.2017 16:16 #emilka
moim zdaniem... wystarczy kilka wizyt w Paradizzo i dużo słońca i żadnych operacji nie potrzeba!
26.05.2017 20:16 #erica
#Milusia napisał(a) 25.11.2016 18:21

Myśle ze w porządku :) ja sama miałam korektę nosa ale w Łodzi u doktor Doroty Żukowskiej - http://www.plastyczna.med.pl/ I efekt jest super, bardzo szybko się zagoiło, nie bolało jakoś okropnie a prynajmniej nie mam już garba
Też robiłam tam operacje! cudowna pani doktor, prawdziwa profesjonalistka z niesamowitym sercem do ludzi
27.05.2017 09:21 Selenek
Nie jestem zwolennikiem operacji plastycznych, chyba że mówimy o skrajnych przypadkach czy też rekonstrukcji powypadkowej. Każdy typ urody ma swój urok a drobne mankamenty potrafią dodać indywidualności.
04.08.2017 11:48 #Anusiowa88
LineaCorporis ma bardzo dobre opinie. Nie raz spotkałam się z ich zabiegami. Wydają się być profesjonalni w każdym calu.

50/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie