REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Opalanie na Białołęce - gdzie??

 Nina

18.07.2004 15:32

Lato się zaczęło poźno bo poźno, ale pogoda nareszcie jest piekna.. i właśnie mam pytanie - gdzie się opalać? czy jest jakieś miejsce gdzie więcej niż jedna osoba rokłada się z kocem w kostiumie ?
Ja mieszkam na Książkowej tu na największym soiedlu w okolicy miesca jest sporo na trawnikach,a le nikt jakoś nie korzysta z możliwości opalania, czy może na osiedlowym trawniku nie wypada?
Nina

# gosc

18.07.2004 17:00

Aby nie wzbudzac sensacji proponuję balkon lub wizytę nad zalew (15-20 minut samochodem).
Trochę osób opala się na łączce przy wale.

# kombinator

18.07.2004 19:21

Na trawniku od Światowida też można... Jeśli ktoś jest amatorem psich kup :D

REKLAMA

# kotkaa

19.07.2004 11:37

Jest taka łączka pod wałem od strony Wisły, w okolicach zjazdu do promu - zawsze parę osób z kocami tam siedzi. Chyba się wybiorę :)
No i nad samą Wisłą - też w okolicach promu - o ile zapach z kolektora Młocińskiego Cię nie odstręcza - bywa chyba całkiem przyjemnie.

# Thomas

19.07.2004 15:56

Wiele osób opala się na trawie przy i w parku na ulicy Picassa. Bardzo tam przyjemnie.

# los

22.07.2004 08:14

nina jeśli masz powabne ciało to zapraszam do mnie, mieszkam w choszczówce :-)))

REKLAMA

# klocek

28.07.2004 17:14

Jest jeszcze jedno miejsce w górę elektrociepłowni za picassa jakies 5 minut drogi wałem schodzi się przy odpływie nieczynnym z wału potem przy samej wiśle w lewo i tam jest od groma plaż czyste żadnych psów kotów ani chomików spokój i prawie cisza

# dafter

02.08.2004 00:01

najlepiej jest na plazy przy oczku na wysokosci przy wisle za walem na wysokosci ciolkosza zaraz za piaskarnia po prawej od piaskarni w strone promu

# gosia

05.08.2004 22:20

Jak woda opadnie...

REKLAMA

# Ninka

12.08.2004 10:53

Jeżeli do soboty pogoda nie zdąży się popsuć, pójdę do parku Picassa, inne lokalizacje muszę zbadać
Pozdrawiam i dziękuję Wam za popowiedzi.
do: Los: mam powabne ciało, ale ciąży na nim prawo uzytkowania wieczystego

# spodnie

26.09.2016 22:08

gdzie sie opalac?
_______________
http://www.elwix.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break