REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# heh

10.05.2012 11:11

Z tymi zdjęciami to cos sie komuś pomerdało - to nie na Olimpii. Prędzej bazar przy Redutowej.

# reshok

10.05.2012 20:06

Nie ośmieszajcie i zdejmijcie zdjęcia bazaru róg Górczewskiej i Olbrachta. W papierowej wersji Echa popełniliście zresztą ten sam błąd.

# kok

10.05.2012 20:10

Prezes Olimpii ma na nazwisko Parchowski a nie Tarchowski.
Pani Anno- więcej koncentracji przy pisaniu artykułów.

REKLAMA

# anna przerwa

11.05.2012 11:53

Przepraszamy naszych czytelników za złe zdjęcia i oczywiście Pana Prezesa - błąd literowy, który zaraz poprawimy.

# Wojtek Wacławek

11.11.2012 08:22

Bazar na stadionie Olimpii jest taki jak powinien być. Szkoda że tylko w niedzielę.
Mnie interesuje ta część bazaru bardziej naturalna... Ja tam często chodzę w charakterze kupca - często kupię jakąś staroć. To że ludzie tam sprzedający - sprzedają towar wyrzucony przez kogoś to dobrze, bo skąd tanio można wziąć towar i to czasami bardzo cenny. Towar na Olimpii jest tańszy o wiele od tych sprzedawanych na Kole - poza tym oryginalny. Że ci biedni ludzie sobie coś wypiją - noto co ? Taki to już folklor, zaręczam są oni bardzo spokojni, cisi i bezpieczni. Kto wybrzydza nich nie chodzi.. A jak jest błoto to niech założy kalosze, o oświetleniu nie ma co mówić - handlarze wcześnie odchodzą i to kiedy jeszcze słońce świeci...
Wg mnie nic nie zmieniać... bo ludzie przeniosą się tam gdzie im będzie lepiej.

# Bazar Olimpia

17.03.2014 02:03

Zapraszamy na stronę internetową bazarku na Olimpii: http://www.bazarolimpia.pl
Aktualności, cenniki i regulamin bazaru.

REKLAMA

# Zatroskany

13.05.2016 17:37

Hmmm pisze się tutaj o przenośnych toaletach, gdzie one są?, ja osobiście żadnej nie spotkałem, za to obserwowałem znakomite akcje straży miejskiej łapiących i karających ludzi za siusianie w parku,co do koszy powinny być, albo jakieś wyznaczone miejsca do wyrzucania śmieci,przecież oszczędziło by to pracy ludziom sprzątającym,ostatnia rzecz błoto, to są warunki urągające dla ludzi którzy tam przychodzą, nie mówię tu o utwardzeniu, ale parę ciężarówek żwiru rozwiązało by problem, czy to dużo?

# qvertz

02.06.2018 20:18

Ucywilizowanie, czyli w domyśle - likwidacja i budowa apartamentowców. A opinie "służb" to można sobie wsadzić w "skarpetki". Oni nie mają prawa niczego opiniować, tylko służyć. I nie mądrzyć się.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA