REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Okulista

13.12.2018 13:27 #Marek32
Najlepszy w Warszawie okulista to kto?
14.12.2018 13:16 #Amadeusz29
Ja byłem u Joanny Gołębiewskiej. Świetna Okulistka
14.12.2018 13:58 #Julita92
Mogę ci polecić dr Ambroziak powiem szczerze że wielu specjalistów odwiedzałam ale tak miłej i kompetentnej osoby to nie spotkałam nigdzie :)
17.12.2018 12:58 #Maria23
Na Merliniego mają dobrych z doświadczeniem okulistów... ja byłem u dr Piotra Woźniaka i osobiście mogę polecić :) bardzo miły Pan, odpowiednio dobrał mi soczewki, wszystko wyjaśnił bez problemu
17.12.2018 13:34 #Asiaaa
Trochę się ostatnio interesowałem okulistami w Warszawie to mogę ci powiedzieć że dr Joanna Gołębiewska jest dobrą okulistką... wiele ciekawych artykułów jej czytałem i jestem pełen podziwu dla jej pracy
REKLAMA
18.12.2018 13:32 #Emilka34
Witajcie. Byłam w Salonie Optycznym Omega Dorota Pyszkiewicz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła i fachowa obsługa. Panią Dorotę znalazłam za pośrednictwem strony https://czasnawzrok.pl/o-programie/ i okazało się, że akurat jest promocja. Mogłam wybrać kupon na badania albo zniżkę na szkła. Pani doktor zdiagnozowała u mnie prezbiopię i wszystko dokładnie wyjaśniła.
21.12.2018 15:51 #Wercia1
Ja konkretnie nie byłam u dr Ambroziak ale moja mama chodzi do niej ostatnio mówiła, że jestem bardzo zadowolona, więc też mogę polecić panią doktor.
21.12.2018 18:27 #kazadiii
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
27.12.2018 16:55 #Łukasz5
W centrum okulistycznym świat oka przyjmuje dr Piotr Woźniak. Polecam. Byłem u niego żeby dopasował mi soczewki kontaktowe i noszę je od 3 miesięcy i już sobie nie wyobrażam chodzić w okularach.
27.12.2018 17:11 #kaskatojestto
28.12.2018 11:46 #Marzanna
Najlepszy? jak dla mnie to ciężko aż tak określić jaki jest najlepszy :p
29.12.2018 10:46 #Sliwa
Jak dla mnie najlepsi to są w Centrum Okulistycznym Świat Oka... moja mama tam chodzi więc i mnie zaprowadziła i od tamtej pory chodzę i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Mili i kompetentni lekarze. A dla mnie najważniejsze że umawiam się na określoną godzinę i tak jestem przyjęta bez problemu.
31.12.2018 08:50 #niepolecaaam
03.01.2019 10:17 #przyszła-okulistka
Własnie wybieram specjalizacje okulistyka, to może niedługo do mnie będziecie mogli przyjść :)
03.01.2019 10:18 #przyszła-okulistka
wszystkiego najlepszego w nowym roku
REKLAMA
03.01.2019 14:11 #Ona92
W tym centrum na Merliniego przyjmuje również Pani Joanna Gołębiewska. Ma bardzo fajne podejście do dzieci. Ja z dwójką swoich do chodziłam do Pani doktor.
03.01.2019 15:35 #poranekkk
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
11.01.2019 13:24 #Agatka
Jeśli chodzi o te centrum okulistyczne na Merliniego to byłem tam rok temu na laserowej korekcji wzorku i bardzo polecam taki zabieg a szczególnie tam. Okulary już nie są mi potrzebne. Chociaż wiem że różnie to bywa w niektórych przypadkach, ale najlepiej się wybrać skonsultować tam wszystko dokładnie wyjaśnią i zbadają ;)
11.01.2019 15:02 #AndreaLis
Wszystko zależy jakiego okulisty szukamy. Dla dorosłego czy dla dziecka? Z mojej strony bardzo polecam Dzięgielewska instytut oka. Godny polecenia gabinet okulistyczny zarówno dla dzieci jak i dorosłych
12.01.2019 18:22 Jaśka33
Polecam Centrum Medyczne na Traktacie Brzeskim - https://www.doktora.pl/.
Fajne podejście, profesjonalny sprzęt i nie czekasz godzinami w kolejkach, jak czasami to się dzieje... Jeżeli szukaz dla dorosłego, to tam polecam.
13.01.2019 13:41 #reer
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
14.01.2019 10:18 #Anna9
Również byłam tam ale z kolei na zabiegu nieinwazyjnego liftingu okolic oczu i powiem wam że nie spodziwałam się aż tak spektakularnych efektów ale naprawdę to działa :) polecam świat oka ;)
14.01.2019 11:19 #spammiik

38/3391 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne do wynajęcia
 Do wynajęcia garaż murowany o powierzchni 16m2 znajdujący się przy ul. Radiowej 33 (nieopodal Fortu Radiowo). Wymiary garażu to 5,7m długości i 2,8m szerokości, natomiast wjazd ma 2,4m szerokości oraz 1,95m wysokości. Garaż jest świeżo po generalnym remoncie: nowe pokrycie dachowe, wymienione rynny oraz jest całkowicie odmalowany zarówno w środku jak i na zewnątrz. Założona brama segmentowa jest dodatkowo ocieplana pianką poliuretanową. Zamontowane są dwa zabezpieczenia na kłódki oraz zamek patentowy. W środku i na zewnątrz zamontowane oświetlenie ledowe (brak prądu sieciowego). Podjazd przed garażem utwardzony asfaltem. Garaż znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny koszt wynajmu bez dodatkowych opłat to 420zł. Wystawiamy fakturę zwolnioną z VAT. Tel. Kontaktowy: 511 121 112

Wypoczynek
 Niespłacona oferta kredytowa Udzielamy pożyczki w wysokości od 2 000 do 2 000 000 EUR bez żadnego protokołu żadnej osobie fizycznej, moralnej; osoby lub kierownik firmy. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się! Dajemy Ci pożyczkę po maksymalnie 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 KupDirect Ubezpieczenie OC i AC w minutę bez wpisywania danych bez szukania w Internecie, wszystko w twoim smartfonie. Skanujesz kod z ostatniej strony dowodu rejestracyjnego i już widzisz ile kosztuje ubezpieczenie w różnych firmach a zaoszczędzić możesz kilkaset złotych. Odpowiadasz na kilka pytań, wybierasz najkorzystniejszą ofertę, wpisujesz mail, nr telefonu i polisa już pojawia się na twoim koncie a nie upłynęła jeszcze minuta. Szybciej i łatwiej się nie da. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details? id=pl.kupdirect.app Link skrócony: http://tinyurl.com/KupDirect

Usługi inne
 Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usluga dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pozyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste, pozyczke konsolidacyjna, Venture Capital, pozyczke biznesowa, pozyczke edukacyjna, pozyczke mieszkaniowa i pozyczke z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat. Czy Twój bank zostal odrzucony? Czy masz zly kredyt? Czy masz niezaplacone rachunki? Masz dlugi? Czy potrzebujesz zalozyc firme? Nie martw sie, bo jestesmy tutaj, aby zaoferowac ci niskoprocentowy kredyt. Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com strona internetowa: www.skylevelltd.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA