REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Okulista

13.12.2018 13:27 #Marek32
Najlepszy w Warszawie okulista to kto?
14.12.2018 13:16 #Amadeusz29
Ja byłem u Joanny Gołębiewskiej. Świetna Okulistka
14.12.2018 13:58 #Julita92
Mogę ci polecić dr Ambroziak powiem szczerze że wielu specjalistów odwiedzałam ale tak miłej i kompetentnej osoby to nie spotkałam nigdzie :)
17.12.2018 12:58 #Maria23
Na Merliniego mają dobrych z doświadczeniem okulistów... ja byłem u dr Piotra Woźniaka i osobiście mogę polecić :) bardzo miły Pan, odpowiednio dobrał mi soczewki, wszystko wyjaśnił bez problemu
17.12.2018 13:34 #Asiaaa
Trochę się ostatnio interesowałem okulistami w Warszawie to mogę ci powiedzieć że dr Joanna Gołębiewska jest dobrą okulistką... wiele ciekawych artykułów jej czytałem i jestem pełen podziwu dla jej pracy
REKLAMA
18.12.2018 13:32 #Emilka34
Witajcie. Byłam w Salonie Optycznym Omega Dorota Pyszkiewicz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Miła i fachowa obsługa. Panią Dorotę znalazłam za pośrednictwem strony https://czasnawzrok.pl/o-programie/ i okazało się, że akurat jest promocja. Mogłam wybrać kupon na badania albo zniżkę na szkła. Pani doktor zdiagnozowała u mnie prezbiopię i wszystko dokładnie wyjaśniła.
21.12.2018 15:51 #Wercia1
Ja konkretnie nie byłam u dr Ambroziak ale moja mama chodzi do niej ostatnio mówiła, że jestem bardzo zadowolona, więc też mogę polecić panią doktor.
21.12.2018 18:27 #kazadiii
reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
27.12.2018 16:55 #Łukasz5
W centrum okulistycznym świat oka przyjmuje dr Piotr Woźniak. Polecam. Byłem u niego żeby dopasował mi soczewki kontaktowe i noszę je od 3 miesięcy i już sobie nie wyobrażam chodzić w okularach.
27.12.2018 17:11 #kaskatojestto
28.12.2018 11:46 #Marzanna
Najlepszy? jak dla mnie to ciężko aż tak określić jaki jest najlepszy :p
29.12.2018 10:46 #Sliwa
Jak dla mnie najlepsi to są w Centrum Okulistycznym Świat Oka... moja mama tam chodzi więc i mnie zaprowadziła i od tamtej pory chodzę i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Mili i kompetentni lekarze. A dla mnie najważniejsze że umawiam się na określoną godzinę i tak jestem przyjęta bez problemu.
31.12.2018 08:50 #niepolecaaam
03.01.2019 10:17 #przyszła-okulistka
Własnie wybieram specjalizacje okulistyka, to może niedługo do mnie będziecie mogli przyjść :)
03.01.2019 10:18 #przyszła-okulistka
wszystkiego najlepszego w nowym roku
REKLAMA
03.01.2019 14:11 #Ona92
W tym centrum na Merliniego przyjmuje również Pani Joanna Gołębiewska. Ma bardzo fajne podejście do dzieci. Ja z dwójką swoich do chodziłam do Pani doktor.
03.01.2019 15:35 #poranekkk
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
11.01.2019 13:24 #Agatka
Jeśli chodzi o te centrum okulistyczne na Merliniego to byłem tam rok temu na laserowej korekcji wzorku i bardzo polecam taki zabieg a szczególnie tam. Okulary już nie są mi potrzebne. Chociaż wiem że różnie to bywa w niektórych przypadkach, ale najlepiej się wybrać skonsultować tam wszystko dokładnie wyjaśnią i zbadają ;)
11.01.2019 15:02 #AndreaLis
Wszystko zależy jakiego okulisty szukamy. Dla dorosłego czy dla dziecka? Z mojej strony bardzo polecam Dzięgielewska instytut oka. Godny polecenia gabinet okulistyczny zarówno dla dzieci jak i dorosłych
12.01.2019 18:22 Jaśka33
Polecam Centrum Medyczne na Traktacie Brzeskim - https://www.doktora.pl/.
Fajne podejście, profesjonalny sprzęt i nie czekasz godzinami w kolejkach, jak czasami to się dzieje... Jeżeli szukaz dla dorosłego, to tam polecam.
13.01.2019 13:41 #reer
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????
14.01.2019 10:18 #Anna9
Również byłam tam ale z kolei na zabiegu nieinwazyjnego liftingu okolic oczu i powiem wam że nie spodziwałam się aż tak spektakularnych efektów ale naprawdę to działa :) polecam świat oka ;)
14.01.2019 11:19 #spammiik
07.05.2019 16:11 #Adaam
Ja z kolei mogę polecić gabinet okulistyczny Optimum znajdujący się nieopodal centrum. Gabinet posiada kompetentnych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt jaskra laser do wykonywania zabiegów SLT. Od lat leczę u nich moją jaskrę. Szczerze ich polecam.
14.05.2019 12:28 #tress
Grunt to gabinet okulistyczny zaopatrzony w przyzwoitej klasy sprzęt. W tej kwestii polecam firmę www.polandoptical.pl. Oferują najlepsze urządzenia i umożliwiają wzięcie sprzętu w ofercie leasingowej. Warto rozejrzeć się w temacie.

82/3612 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

1-pokojowe do wynajęcia
 Wynajmę nową samodzielną kawalerkę 60 m2 dla 3-5 studentek lub ekipie pracowniczej, kompletnie umeblowaną i wyposażoną w media w domku na Targówku Zacisze 605-325-849

Nieruchomości poszukuję
 Otrzymałeś spadek, udział który generuje koszty? Odziedziczyłeś tylko część nieruchomości? Odkupimy Twój udział we współwłasności: - mieszkania, - domu, Masz problem z porozumieniem się z innymi współwłaścicielami? Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA