REKLAMA
REKLAMA

Okulista dziecięcy

15.09.2017 11:28 #Amica86
Szukałam tutaj pewnych informacji na temat okulisty dziecięcego , ale widze ,ze nie znalazłam niestety nic . Ostatnio natknęłam się na Dziegielewska Instytut Oka . Zależałoby mi bardzo na jakiejś opinii z tego względu ,ze moja córka ma 5 miesięcy i ma zeza . Z tego co czytałam to zez może być początkiem poważnego schorzenia i ,ze tutaj się tym zajmują . Miał ktoś doczynienia z tą kliniką ? Proszę o rzetelne odpowiedzi .
10.01.2018 18:52 #paluchan
My byliśmy na wizycie u Dr. Dzięgielewskiej i jestem bardzo zadowolona z podejścia do córki (3 latka). U nas przyczyną zeza jest nadczynność mięśnia oka, wykluczono inne schorzenia. Wszystkie aparaty i narzędzia są przystosowane do badania dzieci, badanie nie odbywa się na siłę, co w przypadku mojej córki okazało się kluczowe.
11.01.2018 11:04 #przyykre to
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
13.02.2018 12:05 MaksMan
Nasz syn miał swego czasu problemy z drogami łzowymi. Pojechaliśmy do kliniki MML i dopiero tam udało się znaleźć pomoc dla niego. Na stronie http://www.okulistykamml.pl/ można znaleźć więcej informacji na temat kliniki.
13.02.2018 12:19 #syf syffff
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
REKLAMA
27.02.2018 17:51 Inatka93
Moja ostatnia wizyta u lekarza skończyła się niezbyt przyjemną diagnozą. Otóż grozi zwyrodnienie plamki żółtej , która podobno jest dziedziczna u nas w domu i z czasem pewna jest utrata wzroku. Z tego co się orientowałam, mogę zahamować rozwój AMD, suplementując cynk i mangan, które jak wykazały badania, chronią przed rozwojem choroby, jak i przed zachorowaniem. Czy myślicie, że coś muszę dołączyć? Jakieś antyoksydanty?
24.04.2018 20:59 #MariaMagdalena
To czy mozesz dolączyć antyoksydanty moze tylko i wyłącznie coś na ten temat powiedziec Ci lekarz. Przejdx się do gabinetu dzięgielewska Instytut Oka . Jest tutaj profesjonalna kadra i doświadczona
25.04.2018 10:02 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
30.05.2018 18:37 #Kuleczka22
Pani dr Monika Dzięgielewska jest bardzo dobrym okulista , Pierwszy raz ją widziałam w tv w jakimś wywiadzie , którego udzielała. A potem właśnie się do niej wybrałam razem z moim dzieckiem;)

175/3110 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Legionowo,Piaseczno,Pruszków). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Kontakt: 792 401 501

Kursy, szkolenia
 MS Excel 349 zł, 12 godz. lekcyjnych, 14.07.2018. Program 1. Omówienie ekranu,tworzenie arkuszy, kasowanie - poruszanie się pomiędzy arkuszami 2. Wprowadzanie i formatowanie danych, - dodawanie danych, modyfikowanie, usuwanie, zaznaczanie, kopiowanie, kolor, rozmiar, typ czcionki 3. Komórka, wiersz, kolumna - zaznaczanie komórek, zakresów komórek, wierszy, kolumn - dopasowywanie wysokości wierszy, szerokości kolumn - ukrywanie wierszy, kolumn 4. Formuły i podstawowe funkcje matematyczne - tworzenie formuł - wstawianie funkcji matematycznych - funkcje daty i czasu, funkcje tekstowe 5. Tworzenie tabel, autofiltrowanie, sortowanie danych 6. Tworzenie wykresów- typy wykresów - tworzenie wykresów - formatowanie wykresów 7. Drukowanie, tworzenie nagłówka, stopki - ustawianie obszaru wydruku - metody dzielenia dokumentów na strony - orientacja wydruku - drukowanie i zakresy drukowania. Diamond Education, Warszawa, ul. Ratuszowa 11 lok. 309. . Tel: 795732851, E-mail: warszawa@diamond.edu.pl,

Usługi inne
 Znajdź partnera biznesowego. Strona byitsmart.com przedstawiła już ponad 500 wniosków od partnerów z 42 krajów.BYITSMART - bezpłatny platforma B2B dla profesjonalistów, gdzie właściciele firm mogą znaleźć partnera biznesowego na całym świecie - od inwestorów do klientów.Nasza platforma jest przeznaczona dla współpracę z zagranicznymi partnerami. Wiele firm nawet nie wie, że mają szanse na rynkach na całym świecie - jest to problem braku informacji, a my postaramy się go rozwiązać. Elena Bobyr BYITSMART +375293513051

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.