REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

okna pcv

 maciek5435

27.09.2016 12:14, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 27.09.2016 12:20

Czesc, Szukam firmy która sprzedaje okna i od razu zajmuje się też montażem. na forum polecono mi ta firme http://www.oknowro.pl/ ale chiałbym jeszcze poznac wasze zdanie. nigdzie nie moge znaleźć opinii na ich temat. Zna ktos może tą firme i jest w stanie ją polecić ? Z góry wielkie dzieki :)

# wartt

06.09.2017 13:59

Jeśli chodzi o okna z aluminium to w dobrym standardzie takie rzeczy sprzedaje OknoPlus. Montowaliśmy jakiś czas u nas w domu ich okna i nie mam się do czego przyczepić. Świetne mają te szyby, z jednej strony zimą dobrze chronią przed ubytkiem ciepła z wnętrza, a z drugiej też mają dobry współczynnik przenikania promieni słonecznych także w ładny, pogodny dzień pokoje się dużo szybciej nagrzewają.

# szmata szeptana

06.09.2017 14:10

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./

REKLAMA

# gorer

25.07.2018 08:58

Jeżeli poszukujecie dobrych okien PCV to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się ich produkcją nie sprzedażą. Ja tak zrobiłem i zakupiłem okna od firmy Drutex. Są producentem okien znanym w całym kraju.

# syyf reklamaa

25.07.2018 10:15

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# adamosx34

21.03.2019 21:34

Wybór okien na rynku jest naprawdę duży, zarówno samych producentów jak i ich konkretnych modeli. Nie dziwne więc, że niektórzy się w tym gubią jak przychodzi co do czego. Sam zresztą miałem swego czasu identyczny problem. Przysiadłem któregoś wieczoru, poczytałem i padło na Drutex. Nie żałuję.

REKLAMA

# mat6

13.06.2019 19:12

Polecam okna od www.inter-house.co.uk

# Zabir

08.07.2019 14:16

Rewelacyjnej jakości http://www.attic.pl/producenci/fakro-okna. Zobaczcie sobie koniecznie ich ceny i propozycje.

# ArturPraga

09.12.2019 20:01

W Uniplast na Ostrobramskiej zamawiałem okna w 2016r. To jest w dzielnicy Praga Południe ;) od razu na pierwszej wizycie byliśmy zdecydowani na konkretny model okien w tym salonie. Sprzedawcy opowiedzieli nam o wielu technicznych aspektach, wyjaśnili dlaczego ważną są parametry szczególnie parametr Uw i wiele innych. Interesowała nas kwestia ilości szyb. Byliśmy zdecydowani na 3 ale po rozmowie ze sprzedawcami okazało się, że pakiet 2 szyb w oknach PCV z Oknoplast zdecydowanie wystarczą dla osiągnięcia odpowiedni parametrów termoizolacyjnych. Podobało mi się to, że obsługa w salonie Uniplast nie chciała nam wcisnąć za przeproszeniem najdroższego pakietu ale pomogła nam w wyborze optymalnego zestawu okien Oknoplast. Dlatego każdemu polecam ten salon i same okna również. Cieszę się, że zdaliśmy się na wiedzę pracowników salonu.

REKLAMA

# Kazikor

15.01.2020 18:28

My nowe okna nabyliśmy w salonie Domega https://domega.pl/ . Zależało nam na oknach PVC znanych producentów. Na miejscu uzyskaliśmy fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich produktów. Firma oferuje także fachowy montaż, więc nie ma obaw o to, że coś pójdzie nie tak.

# ukash

07.08.2020 10:38

Ja ze swojej strony mogę Wam polecić salon Locuss na ul. Płowieckiej 42. Duży wybór i fachowe doradztwo. Szukaliśmy okien pcv jakości premium na lata żeby były. Doradzili nam okna z oferty Oknoplast, a my sobie wybraliśmy model prismatic. Nowoczesne, ładne i ciepłe okna. Jestem zadowolony z decyzji.

# lis90

12.08.2020 22:31

Też zamawiałem w Locuss i również wybrałem okna z Oknoplastu tylko model inny. Konkretnie spodobały nam się Pixele. Ładne, nowoczesne i ciepłe co najważniejsze. Cenowo też spoko.

REKLAMA

# rafaell

18.08.2020 19:58

Zgodzę się z kolegami Oknoplast ma fajną ofertę, też się na nich skusiłem, że tak powiem ;) Tylko, że my zamawialiśmy w Dawix na Radzymińskiej to pewnie jeden z partnerów handlowych tego producenta. Do Dawixu mieliśmy blisko, mieszkamy po przeciwnej stronie :D Kiedyś dali nam katalog jak tam weszliśmy na szybko i w domu sobie na spokojnie sprawdziliśmy, później byłem sam pogadać z nimi na co zwrócić uwagę to mi fajnie facet jeden wytłumaczył. Okna montowane były 2 miesiące temu. Jestem zadowolony ;)

# Barteck

10.02.2021 08:49

Zamawiałem w Dawix w promocji zimowe z 10% rabatem. Mega polecam, super obsługa i model winergetic dla mnie 10/10.

# atr5a

17.02.2021 17:38

zobacz sobie www.rosiak-okna.pl

REKLAMA

# domner

09.03.2021 12:12

Piękne i nowoczesne okna PCV oraz aluminiowe oferuje https://oknagk.pl z Góry Kalwarii. Oprócz fachowego doradztwa w kwestii doboru nowoczesnej stolarki okiennej oferują także montaż i serwis drzwi, okien, parapetów lub innych produktów, których są dystrybutorem.

 marek.toma

28.02.2022 12:56

Taką kompleksową obsługę znajdziesz w ofercie firmy https://effra.pl/, bardzo dobra jakość okien i całej usługi łącznie z montażem.

# MarekUz

06.03.2022 09:16

Zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości i jednocześnie profesjonalnego wsparcia w zakresie przede wszystkim wyboru dobrej jakości stolarki okiennej, czy również drzwi zewnętrznych to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Raszyna, która posiada szeroki wybór producentów, dbają jednocześnie na najwyższy poziom obsługi klienta i dobrze wykonany montaż z zachowaniem pełnego porządku. Pozdrawiam i mam nadzieję, że dobierzecie optymalne rozwiązania dla swojego domu. Pozdrawiam!

REKLAMA

# Malgorzata C

31.07.2022 21:06

Jeśli szukasz producenta okien i drzwi to polecam simprof.pl Są z Warszawy. Od kilkunastu lat zajmują się tym i są specjalistami. Ich doradcy pomaga w wyborze i dokładnie wyjaśniają różnice i wskazują korzyści. Okna są jakościowo wykonane perfekcyjnie, żadnych mikro rys czy na skaz. Podoba mi się, że od początku prowadzi Cię ten sam doradca. Polecam zadzwonić i dopytać o szczegóły.

# Alicjafolk

27.09.2023 21:31

Jeśli chcemy mieć okna na wiele lat, trwałe i estetyczne, a do tego energooszczędne to warto się zastanowić nad Fakro Innoview. Okna drewniano-aluminiowe, stabilne, bezpieczne i komfortowe w utrzymaniu czystości. Bardzo ładnie się prezentują. Można je łatwo dostosować do drzwi czy bramy garażowej

 dewo

18.01.2024 16:58

Kupiłem https://serwery1.pl/cechy-okien-z-pcv-2/ jestem zadowolony.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy