REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

okna pcv

27.09.2016 12:14 maciek5435
Czesc, Szukam firmy która sprzedaje okna i od razu zajmuje się też montażem. na forum polecono mi ta firme http://www.oknowro.pl/ ale chiałbym jeszcze poznac wasze zdanie. nigdzie nie moge znaleźć opinii na ich temat. Zna ktos może tą firme i jest w stanie ją polecić ? Z góry wielkie dzieki :)
wpis modyfikowany 3 razy, 27.09.2016 12:20 
06.09.2017 13:59 #wartt
Jeśli chodzi o okna z aluminium to w dobrym standardzie takie rzeczy sprzedaje OknoPlus. Montowaliśmy jakiś czas u nas w domu ich okna i nie mam się do czego przyczepić. Świetne mają te szyby, z jednej strony zimą dobrze chronią przed ubytkiem ciepła z wnętrza, a z drugiej też mają dobry współczynnik przenikania promieni słonecznych także w ładny, pogodny dzień pokoje się dużo szybciej nagrzewają.
REKLAMA
06.09.2017 14:10 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
25.07.2018 08:58 #gorer
Jeżeli poszukujecie dobrych okien PCV to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się ich produkcją nie sprzedażą. Ja tak zrobiłem i zakupiłem okna od firmy Drutex. Są producentem okien znanym w całym kraju.
25.07.2018 10:15 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??

168/3163 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Witam. Sprzedam działkę budowlana w miejscowości Zakręt k/Warszawy ul. Trakt Brzeski 4. Świetna, malownicza lokalizacja, blisko do Warszawy, dookoła zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni. Wymiar 30x40 (szer. x dług.), własna utwardzona droga dojazdowa, prąd. Cena wyjściowa 280 000 zł do negocjacji. tel. 731-007-199

Sprzedam
 Solidna siatka ochronna, jaką oferujemy, nie pozwoli wydostać się poza teren boiska nawet bardzo mocno podanej piłce. Siatka jest wytrzymała, dobrze się sprawdza na boiskach na otwartym powietrzu, bo znosi każdą pogodę. https://fulo.pl/siatki-na-boiska/588-gruba-siatka-ochronna-na-boisko.html https://fulo.pl/ tel. 717-000-354

Finanse
 Pożegnaj się ze swoimi długami. Raz na zawsze. Otrzymasz najtańszą pożyczkę oddłużeniową. Spłacisz swoje zadłużenie. Twój portfel nie będzie już świecił pustkami. Skontaktuj się z nami, by uzyskać ofertę najtańszej pożyczki oddłużeniowej. Spraw, by Twoje długi nie były już problemem. Możesz zyskać: - nawet 250 000 złotych - oprocentowanie już od 4% - nawet na 150 miesięcy Nasi doradcy finansowo-prawni przygotują dla Ciebie skuteczne rozwiązania. Dowiesz się jak poradzić sobie ze swoim zadłużeniem. Napraw swoje finanse dzięki pomocy profesjonalistów. Nie musisz męczyc się z długami. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Sprawdź, ile możesz dostać. Obsługujemy klientów terenu całego kraju. www.freshkredyt.pl

Różne
 Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służbami mundurowymi. telefon: 518 507 460 e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA