REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

okna pcv

27.09.2016 12:14 maciek5435
Czesc, Szukam firmy która sprzedaje okna i od razu zajmuje się też montażem. na forum polecono mi ta firme http://www.oknowro.pl/ ale chiałbym jeszcze poznac wasze zdanie. nigdzie nie moge znaleźć opinii na ich temat. Zna ktos może tą firme i jest w stanie ją polecić ? Z góry wielkie dzieki :)
wpis modyfikowany 3 razy, 27.09.2016 12:20 
06.09.2017 13:59 #wartt
Jeśli chodzi o okna z aluminium to w dobrym standardzie takie rzeczy sprzedaje OknoPlus. Montowaliśmy jakiś czas u nas w domu ich okna i nie mam się do czego przyczepić. Świetne mają te szyby, z jednej strony zimą dobrze chronią przed ubytkiem ciepła z wnętrza, a z drugiej też mają dobry współczynnik przenikania promieni słonecznych także w ładny, pogodny dzień pokoje się dużo szybciej nagrzewają.
REKLAMA
06.09.2017 14:10 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
25.07.2018 08:58 #gorer
Jeżeli poszukujecie dobrych okien PCV to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się ich produkcją nie sprzedażą. Ja tak zrobiłem i zakupiłem okna od firmy Drutex. Są producentem okien znanym w całym kraju.
25.07.2018 10:15 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??

455/3243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Oferuję pracę, która polega na transporcie aut osobowych z Polski, na prostych i przejrzystych warunkach. Wymagania: od 16 lat| ważny paszport| Dojazd do Przemyśla lub Rzeszowa Tel. 692 103 735

Usługi stolarskie
 Pomoc finansowa dla osób fizycznych Witaj, potrzebujesz pożyczek między osobami, z którymi możesz sobie poradzić trudności finansowe, aby ostatecznie przełamać impas banki, odrzucając pliki aplikacji kredytowych? Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR Maksymalny czas trwania: 35 lat Stopa procentowa: od 2 do 15% Kontakt: interfinance72@gmail.com Dziękuję za uwagę.

Sprzedam
 Siatka na ogrodzenie kortu tenisowego wykonana z polipropylenu PP pozwoli na zatrzymanie wszystkich pędzących z dużymi prędkościami piłeczek do tenisa. Ogrodzenie boiska na kort stanowi podstawę zabezpieczenia w takich właśnie sprawach i powoduje, że kort tenisowy staje się miejscem jeszcze bezpieczniejszym w rozgrywkach sportowych jak również w przypadku gry rekreacyjnej. Oczko siatki 4,5x4,5cm. Sznurek o grubości 3mm. https://fulo.pl/ tel. 717-000-354

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki pomiędzy osobami. Witam oferujemy pożyczki między osobami w wysokości od 2 do 15% do uzgodnienia tylko gwarancje na żądanie, ale uczciwy i uczciwy i niezawodny. skontaktuj się z nami już dziś daj nam znać, ile pieniędzy chcesz. Kontakt: interfinance72@gmail.com Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA