REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Okna do domu

# maja556

16.10.2019 11:57

Gdzie najlepiej kupić okna do domu ?

# mijja

16.10.2019 11:59

W kwestii wyboru okien dachowych moim zdaniem bardzo pomocne powinny być dla Ciebie informacje z tej strony http://fachowydekarz.pl/okna-dachowe/ Sam kiedy szukałem dla siebie takich okien posiłkowałem się wiedzą z tych artykułów i uważam je za na prawdę bardzo pomocne. Polecam Ci samemu sprawdzić.

# Barburka

29.10.2019 09:00

Można też wybrać się do hurtowni i oglądnąć, pewnie jest jakaś u Ciebie w okolicy.

REKLAMA

# Wenezuela

29.10.2019 09:02

A może szukasz czegoś oryginalnego? http://www.naszewitraze.pl/, w niektórych przypadkach z powodzeniem mogą zastąpić normalną szybę :)

# Radzio99

06.08.2020 11:02

Na polightme polecam zerknąć jeśli chciałbyś czegoś nowoczesnego

# energiczny

06.02.2021 12:47

Maja pytała chyba ogólnie o okna. Sprawdź sobie oferty 2-3 producentów i porównaj wyceny. Ja mam z Oknoplast i bardzo sobie chwalę. Innego producenta nie polecę, bo sam odrzuciłem 2 innych właśnie.

REKLAMA

# maja556

10.02.2021 08:51

Dokładnie! Dziękuję bardzo za odpowiedzi wybrałam okna Pixel z Oknoplast z 3 szybami + HST na taras. Jestem zadowolona. Wszystkie w antracycie wyglądają mega nowocześnie. Okna szczelne, najlepszy wybór jaki mogłam zrobić szczerze mówiąc ;)

# Beny

13.04.2021 08:18

Na różnych forach o budowie czytałem o tych oknach Pixel. Faktycznie pod względem technicznym bardzo ciekawa propozycja. Muszę sprawdzić, czy w tej wersji co chcę je obowiązuje promocja -15%, jak tak to zamawiam od razu :)

# roxie

02.07.2021 19:54

My byliśmy w firmie Framex 2 miesiące temu po wycenę, super podejście do klienta i ceny na prawdę w porządku. My szukaliśmy producenta ze Szczecina oni zostali nam poleceni. Zamówiliśmy te okna i dzisiaj już je u siebie mamy. Super jakość, jestem mega zadowolona. Warto wejść na https://www.framex.pl/ jeśli ktoś chce zamówić sobie okna w Szczecinie jak my.

REKLAMA

# kayetan

22.07.2021 18:23

Szukałem firmy, które oferuje zarówno okna jak i rolety zewnętrzne. Właśnie sporo dobrego słyszałem o oknoplast i widziałem też już wcześniej ten wątek. Na ich stronie zauważyłem, że jest też oferta rolet co było dużym atutem. Chciałem by system był zintegrowany z oknem i pracował płynnie. Wybrałem rolety zewnętrzne na systemie Terra, a same okna to dość popularny model Pixel. Pasują nam idealnie. Może tanio nie było, ale na pewno solidnie i na lata.

 MaksMan

04.08.2022 10:53

Solidne i ładne okna ma firma https://www.atoslublin.pl/, więc jeśli ktoś jest z okolic to zdecydowanie polecam kontakt z nimi. U siebie mam te okna już od kilku lat i nie mam z nimi jakichkolwiek problemów.

# bark

09.09.2022 18:45

Szukam właśnie okien do domu bo już najwyższy czas je wymienić. Zależy mi na oknach które spełniają warunki na dofinansowanie z programu czyste powietrze i podobno okna Wiśniowski mają takie parametry termoizolacyjne

REKLAMA

# Romekk

27.11.2023 18:54

Kupowałem jakiś czas temu okna pionowe i drzwi tarasowe z Fakro Innoview. Z zewnątrz jest okładzina aluminiowa, która chroni i izoluje. Wewnętrz domu drewno. Kolory drewna i okładziny oczywiście do wyboru. W oknach poczwórny system uszczelniania, oczywiście energooszczędne.
Drzwi HST - komfort i łatwość otwierania, duże przeszklenia
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe