REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ogólnie o parkowaniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 banan

20.10.2003 12:22

Ponownie o parkowaniu ale może się przyda komuś.

A propo parkowania przy Topolowej: rano tylko tam staje na chwile bo szkoda mi czasu na pieszy spacer z Akacji I i z powrotem bo musze na 8 do roboty się wyrabiać. I nie patrze na zakaz bo jakiś idiota go postawił. Przy sklepach-"KAN-WA" itd. -muszą być miejsca parkingowe, a jak ich władza nie utala to trzeba ją olać może następna coś zmieni. Chodniki przy Topolowej są w sumie trzy:przy samym bloku, przy krawędzi jedni i po przeciwnej stronie jezdni więc zagrożenie nie stwarzam podobnie jak inni klienci. Nie powinni tam parkować na noc mieszkańcy, którzy mają prawo wjazdu na strzeżone osiedle i tam mieli by pilnowane samochody, a klienci nie swarzali by zagrożenia wyszukując wolnego miejsca. Osobiście mieszkam na Akacjach I i też patrzę ze zgrozą jak współlokatorzy parkują na ukos lub nie centralnie na miejscu parkingowym zajmując 1 samochodem 2 miejsca, a później inni muszą parkować wzdłóż ciągów pieszych. Patrząc po tablicach rej. są to i "miejcowi" i napływowi. Ja osobiście parkuję zawsze pod ekierkę i do tego zamego namawiam. Dla ułatwienia powiem dla standardowego osobowego powinno się zostawić widoczne w lusretku skierowanym do dołu widoaczne 1,5 do dwóch kostek BAUMA. W tedy samochód stoi po środku miejsca parkingowego i o ile sąsiad zaparkuje tak samo to i on i ty nie powinieneś mieć problemów z wysiadką i wypakunkiem. Pozdrawiam

# Gonzo

20.10.2003 12:28

no stary, tyle chodników i ty jeszcze narzekasz :) a ja na Podróżniczej żadnego chodnika nie mam !!!

 banan

20.10.2003 12:51

A propo Topolowej to nie nażekanie tylko stwierdzenie faktu, a cały tekst jest kopią tego co dopisałem do jakiegoś starego wątku na ten temat pt."Koniec z parkującymi wzdłuż Topolowej".
Pozdrawiam

REKLAMA

# Gonzo

20.10.2003 13:38

Spoko, ja poprostu zazdroszczę ci chodnika :)

# eeee

20.10.2003 13:47

mam nadzieję że parkowanie na Topolowej się skończy zarówno dla klientów jak i dla mieszkańców z sąsiednich bloków którzy to parkują pod blokiem 9G a są to miszkancy bloku obok którzy się ogrodzili jak i mieszkańcy ul. Odkrytej 44
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024