REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Oferta internetu i telefonu

 Dżejson

09.11.2017 12:34

Ostatnio dostałem ofertę z TOYA dotyczącą połączonej usługi telefonu stacjonarnego oraz internetu mobilnego, oraz z tego co widziałem na https://toya.net.pl/mobilna/konfigurator że można sobie w miarę dowolnie konfigurować usługi, na których nam zależy. Oferta wydaje się całkiem fajna, chociaż na swoją obecną nie mam co narzekać póki co, niemniej zastanawiam się nad zmianą. Zastanawiam się jedynie jak to wszytsko chodzi, ponieważ kiedyś miałem problemy z telefonem, że co jakiś czas był nieaktywny, monterzy też niewiele mogli pomóc, ponieważ okazało się, że nie są w stanie zapewnić na moim terenie warunków technicznych i dopiero poskutkowała zmiana operatora, od tego czasu jest ok, dlatego interesuje mnie, czy ktoś z Was miał coś wspólnego z TOYA i jak jest u nich z niezawodnością w świadczeniu usług.

# swiniakrakowska

09.11.2017 13:44

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# margo02

30.09.2020 12:41

Ja się zastanawiam cały czas, czy wybrać telefon na abonament czy na kartę. Czytałam nawet ciekawy http://www.ciazowy.pl/blog/ihkato,telefon-na-karte-czy-na-abonament-co-sie-bardziej-oplaca,1687,post.html na ten temat, bo serio ciężko było mi podjąć decyzję. Ostatecznie chyba wybiorę dla siebie ofertę abonamentową dla męża też, a dziecku kupimy telefon na kartę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break