REKLAMA
REKLAMA

odzyskiwanie odszkodowań

16.10.2016 16:25 Stokko
Witam, mam spory problem z uzyskaniem odszkodowania. Samodzielnie moje działania nie przynoszą żadnego efektu już ponad pół roku. Co chwilę są jakieś nowe wymagane dokumenty, przeciąganie sprawy itp itd. Nie wiem już jak mam tą sprawę rozwiązać. W internecie znalazłem namiary na ta firmę- http://votum-ds.pl/przedsta...-warszawa/ i zajmują się dokładnie rozwiązywaniem problemow z uzyskaniem ubezpieczenia, czyli sprawami takimi jak moja. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Opinie maja bardzo dobre i chyba się do nich zgłoszę.
11.02.2017 23:46 #remik
Dla mnie najlepsze rozwiązania oferuje EuCO. Firma od ponad 10 lat jest na rynku. Poza tym mają własną kancelarię prawną.
07.03.2017 15:51 #Lech
Jeżeli chodzi o odszkodowania to tez miałem podobny problem. Szczęście w nieszczęściu że znalazłem w necie tą firmę http://odszkodowaniamotoryzacyjne.pl/ . Wszystko zaczynało być jasne. Dynamicznie uporałem się z kłopotami.
08.03.2017 11:03 #sad
spam, spam
30.04.2017 10:50 #denka
Pod ten adres piszcie a.kita@euco.pl . To namiar na dobrego agenta od odszkodowań. Warto się do niego zgłosić, bo jest dobry.
25.06.2017 23:36 #ZIBO
Z tego co widzę w różnych miejscach, to opinie o tym EUCO są naprawdę dobre.

27/789 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie